Bu kadarda olmaz azcik etik davranin

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bünyamin kendi durumunu açıkladı, zaten oyunu da bıraktı. Pınar'ın diğer hesabı da kuzeybatıda gassal klanındaydı. Usta ip'le ilgili detaylı bilgim yok. Ben daha önce de açıkladım ceza alan hesapların exp klanında aktif oynamayan A kişisin B kişisinin pre kasmaya kullandığı multilerdir. Biz o hesaplardan zaten destek almadık. Exp yönetimi olarak ne multiyi teşvik ettik ne de multi hesabı açıp kendimize destek attık. Ateam üyeleri hala buraya gelip multi diye tatava yapacaksa sizin de çetelenizi dökerim buraya, gerek yok burda başka bir konu konuşuyoruz.

Erdem senin savunman ve mantığını kurduğun kelimeler ile çözebilmek çok mümkün "Pınarın multisi GassaL daydı, bu nedenle GassaL multicidir." bunu diyen adam sensin... Şimdi diyorsun ki A kişisinin B kişisinin pre kasmaya kullandığı multilerdir. Abi bu nasıl bir yüzsüzlüktür bu nasıl bir tereyağ gibi üste çıkmadır :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Erdem yalancısın ve boş konuşuyorsun. Yeminle şuraya sana cevap vermeye gelip gelip üşenip gidiyorum. Çok uzun cevaplar vermeyeceğim... Gerek bile görmüyorum... 35. Dünya da ki en boş yapan adamsın... Yemin ediyorum sadece boş ve yalan konuşarak oyun oynama isteğimi kaçırıyorsun, miğdemi bulandırıyorsun...

PAŞAnın tek hatası sizin gibilere prim vermek oldu. Çok uyardım dedemi. Geçte olsa açtı gözlerini...

Şimdi kendisinden de buradaki EXP dışında kalan oyunculardan da rica ediyorum şu erdemi muhattap alıp cevap yazmayın gerek yok... Her şey ortada ve hepimizin malumu... Canınızı şu adamlar için sıkmayın, binin tepesine defolup gitsin...

Ölü taklidi yapın belki gider.

DeletedUser

Ziyaretçi
Erdem senin savunman ve mantığını kurduğun kelimeler ile çözebilmek çok mümkün "Pınarın multisi GassaL daydı, bu nedenle GassaL multicidir." bunu diyen adam sensin... Şimdi diyorsun ki A kişisinin B kişisinin pre kasmaya kullandığı multilerdir. Abi bu nasıl bir yüzsüzlüktür bu nasıl bir tereyağ gibi üste çıkmadır :D

Gassal multicidir demedim. A kişisi B kişisi Gassal'da oynuyor da demedim, ama sen bunu bildiğinden aklına bunun gelmesi normal ;) Sen niye kendini ezdirecek yer arıyorsun ki? Gelip burda laf yemek hoşuna mı gidiyor?

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Gassal multicidir demedim. A kişisi B kişisi Gassal'da oynuyor da demedim, ama sen bunu bildiğinden aklına bunun gelmesi normal ;) Sen niye kendini ezdirecek yer arıyorsun ki? Gelip burda laf yemek hoşuna mı gidiyor?

Erdem 5 dk önce dediğini, 5 dk sonra unutan adamsın, silinen başlıklar da EXP in multileri GassaL da oynuyordu demedin mi kardeşim sen ? kalkıp bak bu nick klanında cezalı demedin mi ? bende bunlardan haberim yok benim. Bu klanımı multici yapmaz demedim mi ? Ne konuşuyorsun boş yere. Yahu o başlıkta klanınızın yönetimi ve üyeleri multici çıktı, kalkıp biz böyle yaptık ama Ateam de böyle GassaL da böyle demedin mi ? Hem multici olduğunu kabul ettin hem şimdi inkar ediyorsun. Yalancısın, yalancı.

Erdem 5 dk önce dediğini, 5 dk sonra unutan adamsın, silinen başlıklar da EXP in multileri GassaL da oynuyordu demedin mi kardeşim sen ? kalkıp bak bu nick klanında cezalı demedin mi ? bende bunlardan haberim yok benim. Bu klanımı multici yapmaz demedim mi ? Ne konuşuyorsun boş yere. Yahu o başlıkta klanınızın yönetimi ve üyeleri multici çıktı, kalkıp biz böyle yaptık ama Ateam de böyle GassaL da böyle demedin mi ? Hem multici olduğunu kabul ettin hem şimdi inkar ediyorsun. Yalancısın, yalancı.

Yav yazma bunlara gel ikimiz kavga edelim ben laf atarım sana en azından onurlu birisiyle kavga etmiş olursun :)

DeletedUser

Ziyaretçi

expin multisi gassal klanında demedim. Exp'de multisi olan kişinin gassal klanındaki multisini söyledim, sadece 1iydi o. Ben senin klanına multici demiyorum hala nasıl bizim klanımızda varsa sizde de multiler var, madem bu durum Gassal'ı multici yapmıyor ateam'i multici yapmıyor biz niye multici oluyoruz dedim. Yönetimimiz ve oyuncularınız multici çıktı diyorsun hala burda. Burda laf yapan jamiiryuu ve yegemen multici çıktı asıl onlar niye gelip burda şöyle şöyle oldu diye aldığı cezayı açıklayamıyor? Bak ben Pınar ve Bünyamin'in aldığı cezaları açıklayabiliyorum. Onların diğer hesapları da belli o hesaplardan yapılanlar da belli. Yegemen, gelip burda multilerini açıklamıyor da jamiiryuu burda multilerini açıklamıyor da biz nasıl multici oluyoruz hala? :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Tam popcornlu gif paylaşacaktım sonradan aklıma Ramazan ayında olduğumuz geldi. Şimdi sabah birilerinin canı çeker boşa laf yemeyeyim diye paylaşmadım. Benim gibi düşünceli insanlar da olmasa ne olacak bu insanlığın hali closedeyes

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Güzel güzel devam iyi gidiyor. Evet altta kalmak yok beyler alıntılarla dalaşmaya devam.. thumbup

DeletedUser60166

Ziyaretçi
@artofwar

Erdem için rahat mı kardeşim ? yediğin laflara yaptıklarına rağmen için rahat mı ? tamam mesele yok o halde...Ben seni bu worldde gördüğüm an zaten ayar oldum... Neler olabileceğini anladım ve bunu bilerek konuştum. Bırakıyorum, insanlar canları ne zaman çekerse o zaman anlasınlar...Sen burada kendini paklamaya çalış devam et uğraş vazgeçme.. ;)

Güzel güzel devam iyi gidiyor. Evet altta kalmak yok beyler alıntılarla dalaşmaya devam.. thumbup

Gezegenin alıngan oğlanı sen karışma abilerinin konuşmasına bak işine hadi ;)

@artofwar

Erdem için rahat mı kardeşim ? yediğin laflara yaptıklarına rağmen için rahat mı ? tamam mesele yok o halde...Ben seni bu worldde gördüğüm an zaten ayar oldum... Neler olabileceğini anladım ve bunu bilerek konuştum. Bırakıyorum, insanlar canları ne zaman çekerse o zaman anlasınlar...Sen burada kendini paklamaya çalış devam et uğraş vazgeçme.. ;)

Gezegenin alıngan oğlanı sen karışma abilerinin konuşmasına bak işine hadi ;)

öyle deme serhat şimdi söyleyecek laf bulamayınca. sakarya merkez kafasına göre herkes diyecek sonra hakaretler falan biliyorsun blink

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Bana laf söyleyecek adama her zaman cevabım o minyatür. Yüzüme konuşacaksanız konuşacaksınız. Şu forumda adam kesmeleriniz biçmeleriniz bana hep komedi. tt2

Bana laf söyleyecek adama her zaman cevabım o minyatür. Yüzüme konuşacaksanız konuşacaksınız. Şu forumda adam kesmeleriniz biçmeleriniz bana hep komedi. tt2

konuşacak laf bulamayınca küfür eden hakaret edenerkeksen gel diyen tiplerdensin demek? harbilik böyle oluyormuş baya ilginç doğrusu blink neyse üstüne gelmeyeceğim burdanda çıakr gidersin falan o psikolojin bunu kaldırmaz dayanamam :(

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Ya bırak bu laf sokma çabalarını boğulup gidecen kardeş :D

DeletedUser1833

Ziyaretçi
He kaldı dünya kadar laf var boş boş söyleyeceğin tt2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Bizim buralarda bir laf var "İnsan yediği kaba pislememeli" diye.. Sonra şey var "Kedi ulaşamadığı ciğere mındar der"...Güzel dostum, biz kimseyi asıp biçmiyoruz... Biz bu oyunu yıllardır oynayan insanlar olarak bu oyunun kara kutusu olmuş insanlarız... Arka planlar da kimin ne işler çevirdiğini neler konuştuğunu bildiğimiz yada bize sempatisi olan insanlardan bu bilgiler geldiği için bildiklerimiz üzerine konuşuyoruz. Buda yıllar boyu süren oyunculuğumuz ve bir çok klan da bulunmamız liderlik yapmamızdan kaynaklı. Ama seni anlıyorum güzel dostum. Bu güne kadar var olabildiğin en büyük klan GassaL klanı. Sende bu büyük klanda kendini büyük görünce böyle şımarıklıklar aslında kişisel eziklikler ortaya çıkıyor sende... Ama sen şunu yanlış anladın bizim senin puanına sıralamana aldanıp yola çıktıklarımızı yolda değişeceğimizi sandın... Sonunda voltanı alıp başka bir klana katıldın. Baktın seni hiç iplemedik, iplemiyoruz gelip beni "Başkan burada çok tartışma, gerek yok" diye uyardığın platformda bize salça olmaya kalktın. Güzel dostum kusura bakma ama yanlış adama oynuyorsun. Ha ben seni meşhur ederim burada ama, var ettiğim gibi sivri bi iğne ile varolan koca büyük balon egonu da yerle bir ederim için rahat olsun... ;) Sana bu sabahın hediyesi olarak güzel bir şarkı armağan ediyorum dinle ;)

Utan,Utan,Utanmayan insan olur mu lan?
Altın bir madalyon gibi taşınmalı vicdan
Tek kıvılcımdan nasıl yanarsa koca orman
Unutmazlar, unutmayız, unutmam...

[video=youtube;lwSdV3OG6Ks]https://www.youtube.com/watch?v=lwSdV3OG6Ks[/video]

Durum
Konu yanıtlara kapalı.