Bu kadarda olmaz azcik etik davranin

• Konuyu başlatan *niddaayiz*
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Kitamizda muttefiklerimiz olan exp ve ateam klanlarinin dillere destan savaslari devam etmektedir. Harika bir savas ortaya koymaktalardir. Bu savaslari ise kiyidan köşeden istemesekte ne yazikki bizede bulaşmaktadir.

Dün ailemizden bir uye bizden onaysiz bir şekilde exp klanini diplomasiye uygun olmayacak sekilde desteklemiş ve bunada bir klan yöneticimiz göz yummustur. Konu bize intikal eder etmez o uye ve yöneticiye ceza verilmiş ve hatta yol verilmiştir. Bu kardeşlerimiz ise av klani adi altinda bir klan kurmuslardir. Bu kisima kadar bir problem yok iken

birde exp klani yöneticileri gizliden av klani yöneticilerine pack kuralim v.s arkadan iş cevirmelere girişmiştir.

Siz bizi ne sandiniz? Av klanindaki dostlarimizin kardeşlerimizin bizi satacagini mi saniyorsunuz?

Bu kadarda olmaz susalim mudahil olmayalim karişmayalim diyen bizleri bile en sonunda pes ettirdiniz

bu nedir arkadaş?

Delikanli gibi savasmiyorsunuz multiler kiriliyor. Savaş için her turlu dabara dubara yapiyorsunuz. Savasinizla alakasi olmayan klanin diplomasine karişmaktan tutunda diplomasisini bozdurmak için bazi klanlari bile ayartmaya calisiyorsunuz. Dostlarimizla irtibat kurup aklinizca baski kurmaya calisiyorsunuz. Rezillikte sinir yok. Arkamizdan iş cevirip diplomasi bozma planlarina girişiyorsunuz. Uyelerimizi kullanmaya calisiyorsunuz. O kadar dabaranin içindesiniz ki kendi üyeleriniz bile sizi satmaya calisiyor ve o uyeleriniz bile sizlerin güvendiginiz uyeler. Klanlarimiza katilmak istiyorlar planlar planlar

yeter arkadaş yeter bu kadar da olmaz. Paşa klanlari sizle ayni ortamda bulunmaz. Sizin gibi w32 de dejavu klani vardi savasta her yol mubahtir deyip her turlu dalavereyi cevirirlerdi. Ellerine ne gecti saniyorsunuz? Her yerde her dosta anlatiyoruz rezil rusva ediyoruz. Sizde onlarin yolundan emin adimla yuruyorsunuz.

Etik olmaz diye söyleyemediklerimide söyleyim

exp klanlari ateam klanlarinin dengi degildir. Olamazda adamlar her turlu öttürür öttürüyorda. Bir daha beni veya paşa klanlarini yamuk işlerinize alet ederseniz. Ateam klanina mesaj yazar 4 klaniz 4 tane adam gönderin klan adlarini a team yapsinlar derim feleginiz şaşar..

Paşa klanlari olarak exp klanlari ile muttefikligimiz bitirilmiştir.

Bu baslik ve yazi buraya yazilmistir cunkü diplomasi sayfamizin abuk subuk muhabbetlerle kirletilmesini istemiyoruz. Kirlenecekse burasi kirlensin:)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ben sana demiştim demekten nefret ediyorum abi ama ben sana demiştim :) Geçte olsa doğru kararı almışsın...

Bir klanı analiz etmek için tüm üyelerine bakmana gerek yok. Art Of War (Vasıfsız) bunu gördün mü, aktif mi birde ? yani lafa geldim mi konuşuyor mu tamam. Bu klandan her türlü iş beklenir nokta...

Her neyse, başarılar A team ve PAŞA ailesi.

myw**

Dük
durum böyle ise exp teki arakadaşlara yakışmamış bu işler neden böyle oluyor anlamıyorum yazık

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Sonunda poine ve art of warın gerçek yüzü ortaya çıktıı . Beklenilen olduuu

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben sana demiştim demekten nefret ediyorum abi ama ben sana demiştim :) Geçte olsa doğru kararı almışsın...

Bir klanı analiz etmek için tüm üyelerine bakmana gerek yok. Art Of War (Vasıfsız) bunu gördün mü, aktif mi birde ? yani lafa geldim mi konuşuyor mu tamam. Bu klandan her türlü iş beklenir nokta...

Her neyse, başarılar A team ve PAŞA ailesi.

evet abim haklısın ozamanda uyarmıstın

mesajlaşmamızda aynen bu sekildeydi

S i N S e R.
19.06. tarihinde saat 14:24
Eyvallah abim :) ben senin nasıl bir yapıda adam olduğunu biliyorum zaten.

nidaayiz 19.06. tarihinde saat 14:23
cok tesekkur ederim abim.
genc arkadaslar ve ne yaxikki bazi etik kurallardan daha uzak hareket edebiliyor. Ben ikisinede bir soz verdim ikisi ilede dostum dedim asla satmam asla sattirmam Ama onlar ne yapacak hep berabet gorecegiz. Ben olmam gerektigi gibi olayim da gerisi muhim degil.

Uyarin icin tesekkur ederim. Cansin..

sabrettik sabrettik bir yerde patladı ve kaybedende exp oldu. ben bir daha exp ile diplomasi yapmam. ben dostum diyecegim sonrada herturlu iş cevrilecek olabilirmi böyle bişey?..
yazık bu oyun gencleri daha dogrusu kişiliği yeni oturan veya oturacak olanları bozuyor. bu oyun saglıga zararlı!

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Bence bir hamle beklemeden direk savaş açın vurun kırın parçalayınn

DeletedUser29784

Ziyaretçi
köy korumak için 7/24 multi açıp kendine destek atan klandan herşey beklenir.
paşa klanlarını doğru kararlarından dolayı tebrik ediyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
daha neler var bi bilseniz. bu baslıgı actım cunki cok kızgınım. aslında hata birazda bende. yanlışı gördügümüz anda orada durun deyip direk tepki koymalıydık. biz ise konuya taraf olmamak için uzak durmayı sectik sonuc olarak ise o zarar bizede dokundu. exp ile diplomasiyi ilk yamuk harekette sonlandırmalıydık. serhatı dınlemelıydım. işte yapamadım cunki bir söz vermiştim bize yakışmazdı.. ta ki konu bizimkilerin ayartılıp kullanılmasına ulaşınca orada ipler koptu.. dogruyu yapmak zorunda oldugumuzdan, şu oyunda cok sevdigim bir yöneticimİ w35 de kaybettim. cunki yapılan yamuga bir cevap vermeliyiz.. ben yusufumu kaybettim kenan ilinde.. BU DA BİZE DERS OLDU..

DeletedUser29784

Ziyaretçi
biz de dün farkettik hocam bizimle olan savaşlarında paşa klanları üyelerinden destek aldıklarını. sizde gerekeni yapıp o üyeleri attınız zaten klanlarınızdan. şimdi o atılanlarda geçmiş exp klanına..
bazen diyorum keşke başlarken bölgemizi farklı seçseydik de böyle oyun için insanlıktan çıkan insanlar ile savaşmak zorunda kalmasaydık..

DeletedUser60166

Ziyaretçi
daha neler var bi bilseniz. bu baslıgı actım cunki cok kızgınım. aslında hata birazda bende. yanlışı gördügümüz anda orada durun deyip direk tepki koymalıydık. biz ise konuya taraf olmamak için uzak durmayı sectik sonuc olarak ise o zarar bizede dokundu. exp ile diplomasiyi ilk yamuk harekette sonlandırmalıydık. serhatı dınlemelıydım. işte yapamadım cunki bir söz vermiştim bize yakışmazdı.. ta ki konu bizimkilerin ayartılıp kullanılmasına ulaşınca orada ipler koptu.. dogruyu yapmak zorunda oldugumuzdan, şu oyunda cok sevdigim bir yöneticimİ w35 de kaybettim. cunki yapılan yamuga bir cevap vermeliyiz.. ben yusufumu kaybettim kenan ilinde.. BU DA BİZE DERS OLDU..

Geç olsun, güç olmasın abi, hala aynı düşüncedeyim senin duruşunu biliyorum bu tarz şeylere taviz vermeyeceğinizi de biliyorum :)

DeletedUser61666

Ziyaretçi

dostum öncelikle bu yazı yazmaya bile bu kadar emek harcamana bile saygı duyuyorum...
ancak daha neler var demişsin lütfen onlarıda açıklarmısın , açıklaki nasıl insan olduklarını cümle alem görsün
böyle insanlar örnek alınmamalı ve her platformda aşşağılanmalı gerçekten de ayıp yazık

DeletedUser

Ziyaretçi
Sizin gibi bizde ELEMENT klanları olarak diğer dünyalarda ki gibi entrika vb saçma sapan işlerden yorulduk bu sebeple kendi klanım adına konuşmam gerekir ise her zaman sözümüze sadık kalacağımıza burda ki tüm klanlara duyuruyorum , gerekirse biteriz ama savaşıp biteriz , arkamızdan konuşturtmayız kimseyi.

Niddaayiz usta seni tanımam etmem ama diplomatımız sizle görüştüğünde konuşmaları bize attı ve sadece senin yazışmalarını gördüm. O yazışmalarda senin diplomasiden anlayan kaliteli bir insan olduğunu gördüğümü söyleyebilirim. Ben ve eminim ki klanım da sizin yanınızdayız. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Herkese iyi oyunlar :)

DeletedUser61666

Ziyaretçi
formun her alanına salça olan bu insanlık yoksunu arkadaşlar buraya neden bişey yazmıyorlar acaba çok merak ediyorum...

DeletedUser

Ziyaretçi
atajean Haz 26, 16:29
Galiba bu nickle oynuyorsun Abi =) Yanlış kişiye mesaj atmamışımdır umarım =)

nidaayiz Haz 26, 17:01
dogru kişi abim:)

muhabbete baslamadan önce forumdada yazacagım bir yazıyı sana da buradan söylemek isterim.

klanlarda yanlış kişiler olabilir belki bu kişiler de yöneticiler bile olabilir. bireysel hatalar toplumlara maal edilmemelidir. cünkü genellemelerde kurunun yanında yasda yanıyor..

ben bir sinirle (cünki cok canım yandı ve moralim bozuldu) klanlar forumunda genelleme yaparak bireysel yanlışları komple klanınıza maal ederek belkide melek gibi olan adamların hakkına girdim BU KONUDA ÖZÜR DİLERİM. işte öfkeyle kalkan zararla oturuyor.

konuya gelince,

önceilkle exp de ateam de karsılıklı olarak her iki klanlada dost oldugumuzu bilerek ve kabul ederek diplomasi yaptık, bu konuda ateam bize karsı veya etrafa karsı kamuoyu olusturma moduna girmemişken ne yazıkki exp deki bazı kardeşlerimim bir takım klanlarla iletişime girip bizim ateam ile olan diplomasimizi bozmamız için konusmalara girdiler bu kişiler ise bir sekilde bana ulaştı ve ulaştırıldı. bu konusmalar skyp vb yollarla oldugundan ötürü mesajla iletemiyecegim seyler olup mevzuları bana söyleyenleride isim olarak vermem etik degildir. ayrıcada bu kişilerde bu muhabbetleri cesitli yerlerde kabul ettiler..

ikinci mevzu; az cok beni duymus veya tanıyorsundur su oyunda konusmadıgım tanış olmadıgım klan veya ekip yoktur. bircok ekiple orjındede aynı ekp sayılırız. artık oyun eskisi gibi degil orjınal ekipler kalmadı artık herkes herkesin ekibi herkesin biryerde dostu tanıdıgı var. bazı genc yöneticiler bazı klanlarla iletişime gecerken stratejik planlamalara girişiyorlar konusuyorlar sonra bu konusulan kişiler bir diger dostlarına iletişime geciyorlar gizliyi acıp ötekine anlatıyorlar. exp klanının stratejik planlarındada bu konusmalardan bazıları tarafıma iletildi. belki dogrudur belki yanlıştır bilemem ama merkezde yani paşa klanının yayılım alanındaki bazı klanların örgütlendigi ve paşa klanlarına karsı savas planları olduguda tarafıma iletildi..

ücüncü mevzu. dün veya öteki gün birileri bana exp klanının atak ekibinin yani sizin suan ateam ile savasan aktif kadronuzun klandan hoşnut olmadıgını ve paşa klanına katılmak istedigi iletildi bu isimler bende saklı kalacaktır. bende boyle birseyin dogru olmadıgını bunun hem ateam klanına bir yamuk oldugunu hemde exp klanına bir yamuk olacagını anlaşmalarımıza aykırı oldugunu. ve hatta bu kişilerin aslında klanını sattıgını ilerde bizide satacagını ilettim. ve böyle birseyi asla kabul etmiyecegimi duyurdum. bunun uzerine bana bu muhabbeti ileten yöneticimde dediki abi madem öyle savasları bitince bize gelsinler... bende hayır o zamanda olmıyacak dedim..

son ve işin kopma noktasındaki mevzu,

dün bizden biri klandan cıkar ve exp klanına gecer ateam klanından saldırı alan oyuncunuza destek atar.. konu bana iletilir ve bende o kişinin ihracını ve bu işte eli olan yöneticininde derhal yetkisinin devrini isterim.. uye ihrac edilir yoneticinin yetkisi alınır.

diplomasinin feshi ve nidaa nın cıldırma noktası;

bu destek mevzusundan sonra yöneticim klanı terl eder ve bu kardeşime terk kuralımız uygulanır (klanı bir kere terk eden bir daha o dünyada paşa ailesine katılamaz) bu yöneticim cıkar ve kuarllarımızdan ötürü bir daha gelemiyecegi için av adı altında bir klan kurar. ve bu noktada ise pack girişimleri ve exp nin akşama kadar diplomasiyi bozacagı bilgisi iletilir ama birsey unutulmustur bizim yusuf ile yollarımızı ayırmış olmamız onla düşman olacagımız manasına gelmez. yusuf kardeşimdir tek mesajına hesap silinir ve o beni asla satmaz. bu kısımdan sonrasını yazmıyacagım cunkü gerilmeye baslıyorum

felan filan

abim sebepler ve gercekler ve hersey ortadadır. diplomasi bu sebebplerden ötürü bitirilmiştir. cünkü bu diplomasi artık bana ve klanıma zarar vermeye baslamıştır. düşünsene can kardeşim yusufla bile w35 de artık aynı catı altına oynayamıyacagız

vesselam..

detaylar buradada paylaşılıyor ilgili olanlar okuyabilir.

keske böyle seyler hiç yasanmasaydı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.