Classic Dünya 6 ve Ayarları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Bir test raundu daha açtım sabah 10'a kadar sürecek.

DeletedUser614

Ziyaretçi
ZdnANo.jpg

Stratejik olarak hilal çizdim. Tek başıma klan görevi gördüm resmen :p

Şaka bir yana oyunun ortasında aklıma geldi. Şimdi E klanı ile A klanı müttefik olduğunu düşünelim. Fakat A klanındaki bir oyuncu çıkıntılık yapıp diplomasiyi hiçe sayıyor. Bu gibi durumlarda oyuncuya yaptırım uygulanamayacak belli ki. Nasıl bir çözüm yolu uygulayacağız? Tamam şimdi oyun içi bağlayıcılığı yok diyeceksiniz fakat kasten klan düzenini bozanlara bir yaptırım uygulama şansımız yok olmayacak mı? Bunun gibi durumlar için ne yapacağız?

myw**

Dük
oyun ilerledikçe o kadar çok eksiklikler önüne geçilemeyen şeyler ortaya çıkıcakki millet illallah edicek

DeletedUser614

Ziyaretçi
Speedde normalde de olan bir şey olan bir şey giderken köyü tanıdığına bırakmak da hani farklı klandaki arkadaşlar ile strateji de yapıyoruz arada. Onun için aklıma takıldı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
ZdnANo.jpg

Stratejik olarak hilal çizdim. Tek başıma klan görevi gördüm resmen :p

Şaka bir yana oyunun ortasında aklıma geldi. Şimdi E klanı ile A klanı müttefik olduğunu düşünelim. Fakat A klanındaki bir oyuncu çıkıntılık yapıp diplomasiyi hiçe sayıyor. Bu gibi durumlarda oyuncuya yaptırım uygulanamayacak belli ki. Nasıl bir çözüm yolu uygulayacağız? Tamam şimdi oyun içi bağlayıcılığı yok diyeceksiniz fakat kasten klan düzenini bozanlara bir yaptırım uygulama şansımız yok olmayacak mı? Bunun gibi durumlar için ne yapacağız?

Ortak hareket edebilen klanlar başarılı olacaklar. Diğerleri de belirttiğin sorunlarla boğuşurken zaman kaybedecek.

DeletedUser41971

Ziyaretçi
girmedim ben ama clasic acıldıgı zaman saten benim klanıma eminimki iyi oyuncular gelick dünyayı kapatıcaz simdiden hedef olmak isteyen karsıma geçebilir .d

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Ben bu klasikten hiç kimsenin memnun kalacağını sanmıyorum çünkü dün bi daha fark ettim gerçekten ayrı ekiplerde de olsak birlikte oynadığımız oyuncularla ortak hareket ediyoruz. Normal kendi ekiplerini toplayanlar için bile içerde çürükler vs çıkabiliyor oyun zevkini kimsenin alacağını sanmıyorum aksine milletin keyfide kaçar olan olaylardan ama bu sistem illa ki denenicek klanların üvey dünyası klasikler için hayırlısı umarım bunu sadece ben böyle düşünüyorumdur :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben bu klasikten hiç kimsenin memnun kalacağını sanmıyorum çünkü dün bi daha fark ettim gerçekten ayrı ekiplerde de olsak birlikte oynadığımız oyuncularla ortak hareket ediyoruz. Normal kendi ekiplerini toplayanlar için bile içerde çürükler vs çıkabiliyor oyun zevkini kimsenin alacağını sanmıyorum aksine milletin keyfide kaçar olan olaylardan ama bu sistem illa ki denenicek klanların üvey dünyası klasikler için hayırlısı umarım bunu sadece ben böyle düşünüyorumdur :)

Bu her speedde olan bir olay.
Genelde oyuna girilir kesim yapılıp köyü tanıdığa bırakırlar.
Muhtemelen classic dünyada da buna benzer olacak. Tanıdık olanlar beraber hareket edecek. Belli bir bölgeyi ele geçirdikten sonra ise oyunu bırakanların köyleri toplanacak. Belki en son güzel bir savaş olabilir ki olacaktır da.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bir de yönetici seçimi ile ilgili kesin bir şey yoksa önerimi yapayım. Meclis Başkan seçiminden esinlendim onu da belirteyim.

Yönetici olmak isteyenler başvuru yapar.
Birinci turda oyların 2/3'ünü alan kişi yönetici olur. Eğer yoksa 2.tura geçilir.
2. turda oyların 1/2'sini alan kişi yönetici olur. Yine bu oran yakalanamazsa son tura geçilir.
3. turda ise 2.turda en yüksek oy alan iki kişi aday olur en çok oyu alan kazanır.

Hatta bunu durumu biraz daha çeşitlendirebiliriz. Aday olabilmek için belli bir kesimin 5-10 kişinin aday göstermesi gerekir gibi bir madde koyulabilir ya da 2.tura geçişte aday sayısı da azaltılabilir.

Tanımsız

Okçu
Ben hos olacagini dusunuyodum ama biraz kafam karismadi degil :)
Umarim c6 daha iyi olur.
Bunu speed disinda daha yavas sekilde test etmeliyiz.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Speedde bazı noktalar açık kalıyor fakat normal dünyada daha net olacaktır diye düşünüyorum. Bakalım artık açıklamaları bekleyeceğiz.

DeletedUser57121

Ziyaretçi
Hadi COMA aç artık öldük beklemekten. Haydi COMA haydiii

Durum
Konu yanıtlara kapalı.