35. Dünya Güncel Haritalar

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Birbirinizi kırmayın canlar, valla değmiyor oyun için.. :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Oğuz , şu sanatını herkesin görmesini istiyorum hepsi bu :)

Yoksa sizin gibi adamlar ne benim ne klanım GassaL ın huzurunu, mutluluğunu, kalitesini bozamaz...

Diplomasiler ile dayan, çok konuşma. Şhowu o gün ayakta kalırsanız sizi haritadan silerek fazlasıyla yapıacm zaten :)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
İkinizde daha hızlı bir world açılınca gidersiniz buralar bize kalır

DeletedUser60166

Ziyaretçi
İkinizde daha hızlı bir world açılınca gidersiniz buralar bize kalır

Yok kanka malesef, en az 1 sene buradayız.. :) her türlü misyonu sağladık, istikrar dışında kendi kendimize sorunlar yaratıp kendi kendimize o sorunları büyütüp çözümsüzleştirdik. Bu defa aklı başında ilerletiyoruz işi. Yani savaş dışında bir sebepten bırakıp gideceğimiz bir dünya değil kesinlikle... Ama dünya da PAŞA,BARZO,MAYHEM ve daha nice kaliteli ekiple yarış halindeyiz her biri bölgesinde etkili klan :)

DeletedUser61060

Ziyaretçi
biri de bizi saymıyor.. :) Yeni nickle girince tanınmak zor oluyor haliyle.. Neysee bunlara da alışırsınız Serhat :)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Kuzey batının haritası belli olsun tekrar konuşuruz bu konuyu

Brskr-RTV

Hafif Atlı
güney batı güzel ya eğlenicezzz :) serhatcım bi köy ayarlada yanına geleyim çok uzak düştük:D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
güney batı güzel ya eğlenicezzz :) serhatcım bi köy ayarlada yanına geleyim çok uzak düştük:D

Yine başladık :p olm hem o bölgede başlıyorsun hem yanıma gelmek istiyorsun, nasıl bir fantezi var kafanda anlamıyorum ki seni :D tt2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
bugün tekrar mesajlaştım, son durum ;

"I am in the US for one more week. After I return home, will do it"

haftaya yapacağım diyor bakalım bekleyip görelim :)

Hocam gelişmeleri takip ediyoruz değil mi :D Aile klanları için dünya dünya gönüllü yardımcılar da var de sen... İşine destekte oluruz adamın map-k.io zamanında ki gibi biz ekleriz aile klanları falan gerekirse :)

kingstone

Ağır Atlı
Hocam gelişmeleri takip ediyoruz değil mi :D Aile klanları için dünya dünya gönüllü yardımcılar da var de sen... İşine destekte oluruz adamın map-k.io zamanında ki gibi biz ekleriz aile klanları falan gerekirse :)

1 hafta olmadı daha hocam malum, takipteyim ama tabii ki :) büyük ihtimalle kendisi burada konusunu açıp dünya klanlarını başlıkta belirtmemizi isteyecek ona göre kendisi ekler. Söylerim, sorarım, ben de alabilirim hatta bu klan ekleme işini ama onun haricinde birisi ekleyebiliyor mu bilemiyorum sistemini.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
1 hafta olmadı daha hocam malum, takipteyim ama tabii ki :) büyük ihtimalle kendisi burada konusunu açıp dünya klanlarını başlıkta belirtmemizi isteyecek ona göre kendisi ekler. Söylerim, sorarım, ben de alabilirim hatta bu klan ekleme işini ama onun haricinde birisi ekleyebiliyor mu bilemiyorum sistemini.

Hocam şuan farkettim map-k.io nun sahibi ile görüşüyorsun sen nickjer mi neydi. o zaman da yetkilendirme yapmıştı, ben 3 dünyanın haritalarını düzenliyordum :) Türkiye ayağı için gönüllü takım kurabiliriz falan de en azından buradaki sorumluluğu alırız ülke içi ayarlamalar konusunda çeki düzen veririz ? :)

kingstone

Ağır Atlı
Hocam şuan farkettim map-k.io nun sahibi ile görüşüyorsun sen nickjer mi neydi. o zaman da yetkilendirme yapmıştı, ben 3 dünyanın haritalarını düzenliyordum :) Türkiye ayağı için gönüllü takım kurabiliriz falan de en azından buradaki sorumluluğu alırız ülke içi ayarlamalar konusunda çeki düzen veririz ? :)

yok hocam nickjer değil, yanında yazan escirlet ile görüşüyorum, birlikte mi yapıyorlar bilmiyorum ama site de farklı map-k.io dan. o yüzden söyledim hani sistemi bilmiyorum diye. söyledim bakalım dönüş yaptığında falan yazarım buraya tekrardan.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Tamamdır hocam çaban gayretin için teşekkürler. Yapabileceğimiz bir şey olursa yazman yeter :)