35. Dünya Güncel Haritalar

kingstone

Ağır Atlı
W35 Güncel Haritalar

NOT : Aile klanları eklenmiyor.

AvPoints.png
FastestNoblers.png
MostOffensive.png
PlayerDominance.png
RecentConquers.png
TopODPlayers.png
TopPlayers.png
TopTribes.png
TribeDominance.png

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hocam bu haritalar aile klanları olmadan bu dünyaya gitmez açıkcası :)

35 kişilik klanların haritada rengini görmesi için epey zaman gerekiyor ve o bile yeterli referans sağlamıyor...

Şu aile klanları işini çözmek lazım... Şu sitenin modu, admini bir şeysi yok mu yahu ? :)

DeletedUser58013

Ziyaretçi

35 kişilik klanların haritada rengini görmesi için epey zaman gerekiyor ve o bile yeterli referans sağlamıyor...

Şu aile klanları işini çözmek lazım... Şu sitenin modu, admini bir şeysi yok mu yahu ? :)

Ne güzel demiş, ne iyi demiş :)

kingstone

Ağır Atlı

hocam biliyorum ama bakıyorum başka da harita yapan yok şu an Türkiye serverları için.

http://twmaps.emanuelscirlet.com/#/

şu sitedeki haritaları yapan adamla mesajlaştım Türkiye serverlarını eklemesini söyledim, deneyeceğim dedi, bakalım eğer yaparsa koyarım ben de buraya, bu haritalara aile klanları ekleniyor.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hocam gerekirse bir başlık açalım bu konu ile ilgili hepimiz istekte bulunalım ilgiyi görürse burayı da eklerler bence...

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Heh ya tam olarak bu dediğim harita... Hocam iletişim adresi ile ilgili durumu açıklayan bir başlık aç burada foruma hatta en aktif 3 dünyaya tüm klanlar oyuncuları olarak bastıralım kısa zamanda TR yi de ekletelim :)

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bu muhabbetler daha öncede konusuldu bu konuda sıkıntı var emeğin için yinede dostum

DeletedUser60284

Ziyaretçi
nasıl bi yol o , oluru varsa yap sen işte

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Arkadaş klan hakimiyetinde GassaL & BARZO adı geçmiyor ki şuan ki en önemli hakimiyet dereceleri olan klanlar belki :D harita güzel diyorsunuz... Aile klanları olmadığı sürece tırt. Arkadaşın emeğine sağlık... Ama bize aile klanlı lazım

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bencede artık şu haritalara aile klanlarının eklenmesi lazım.
Modlarımızda inş bu konu içinde çalışma yapıcaktır diye umuyorum :)

İyi oyunlar.

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Onlara pas atma hiç Mr.Storm geliyor azarlıyor "Aile klanları klan oyuncularının oluşturduğu saçma bir stratejidir" diye :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Forum tartışma alanıysa herhangi bir konuda fikrimi belirtmek için birinin soru sormasını beklemem ;) Storm gülüşümü de yaparım tt2

Baktın devrimciler de iş yok , iktidarın yanında yürüyorsun dimi ata tt2 işini biliyorsun olm sen :D

DeletedUser57450

Ziyaretçi
Beyler aile klani dediğiniz klan hangisi w 35 olan aile klanimi global sirada 20. Sirada oln klan mi yani

DeletedUser57450

Ziyaretçi
BU ARDA M@HSER KLANI YOK DÜNYA HAKİMİYETİNDE 5. SIRADAYIZ :d

DeletedUser614

Ziyaretçi
Baktın devrimciler de iş yok , iktidarın yanında yürüyorsun dimi ata tt2 işini biliyorsun olm sen :D

Belli bir zümre ile hiçbir zaman yürümem. Bana göre doğru olan kim ise onun yanında olurum o konu hakkında. Ben kişiler ile değil fikirler ile hareket ederim tt2 Eğer bir gün bunu anlayıp kişiler yerine fikirlerini savunmaya başlarsan anlayabilirsin ;)