35. Dünya Güncel Haritalar

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Bosuna konusma serhat :) demek cok istiyordun savas gelecektin guneydogu ya ;)

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Klanı bilmiyorum da benim hedefim K.batıya yönelmek zaten 1 aya hesapsiller başlar orada

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Kivranilacak bi durum yok ortada :) oyunu ogren bu worldluk , belki onumuzdeki world rakibimiz olabilecek çıtaya gelebilirsin ;)

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Ben en azindan sanat yapiyorum serhat sen gece yollarda surunuyorsun ;)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ben en azindan sanat yapiyorum serhat sen gece yollarda surunuyorsun ;)

Kardeşim senin karakterin böyle şeyleri kabul etmeyi müsade edebilir de
Gece yollarda tasvip ettiğin ben değilim... Artık hangi yakınının ile bir tutuyorsan beni... Onuda sen düşün
Daha da çirkinleşmeye gerek yok oğuz. Dansöz gibi adamsın... Sen bu işe sanat diyor olabilirsin. Biz sana kıvrak oğuz diyoruz..
Hadi o düşük seviyenle başka kapıya şimdi.

DeletedUser39108

Ziyaretçi
gidip geliyorum hala atışıyosunuz abarmatın la artıkthumbdown

Abi bazi insanlar boyle bos kafali oldugu surece tartisma hicbir zaman bitmez ,boylede laf soktugunu sanar ;)
Bu adamla ne kadar dalga gecildigini bilse kendide utanir kendinden ama nafile...
Tek lafim var ,kendisine laf etmedigim heryerde bile durmadan adimizi aniyor ve bize laf sokuyorsa dogru yoldayiz demektir :)
Demekki arkadasa zamaninda o kadar koymusuz ki ,bizimle alakasi olmayan yerlerde bile bize laf sokma girisimlerinde bulunup acisini cikariyor :) birakin sevinsin ,sunu destekliyormus gibi yapin ,birazcik daha idare edin benim icin :)lafi forumda degil ;gecmiste verdigimiz gibi yine oyunda verecegiz :)
Buda son post umdur buradaki ; bu tur adamlar cevap verdikce bisey olduklarini saniyorlar :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hep laf hep laf, tek bir icraatın yok, bu kadar da boş konuşumaz be...

Ulan şu forumda bile abi çekmediğin adam yok hala konuşuyorsun... 14 klanlık klan ile müttefiklik kurup, bizim bölgemizde başlasaydınız savaşmak istiyordunuz madem diyorsun...

Sizin kadar yüzsünü, sizin kadar dansözünü, sizin kadar karakter yoksununu klanlar tarihi emin ol hayatında görmedi...

Tek bir başarınız yok, Tek bir icraatınız yok, Yalakalık, yandaşlık desen bol bol... Ama hala yüzünüz var şuraya gelip çamur atmaya...

Yazık çok yazık...

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Hadi worlde yakın olsanız savaşın dicem de ayrı kıtaların klanlarısınız

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hadi worlde yakın olsanız savaşın dicem de ayrı kıtaların klanlarısınız

Onu bu çocuğa söyleyeceksin hocam, aç GassaL tanıtım başlığını aç SABOTAJ & GLORY başlığını görürsün bizim klavyemiz işlediği kadar er meydanını gösterdik. Ama bunlar "ER MEYDANINDA DANSÖZ" olmayacağını öğrendiği için, hünerlerini gösterebilecekleri bir kıtayı tercih ettiler...

Üzülüyorum, rakip olsun, düşman olsun, karşımda ki bir insan ve bu kadar cahil cahil konuşup cevaplar vermesine üzülüyorum...

İsterdim ki karşımda ki azıcık insan olsun, azıcık adam olsun, azıcık mert olsun... !

Yok ama boş safsatalar ile yıpratma politikası devam..

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Ya beyler valla bunaldı w35 sizlerin tartışmasından... Forumda sizden başka sürekli giren, girse de yazan adam kalmadı. Böyle şeyler can sıkıyor. Boşverin bazı şeyleri uzatmaya değmez. Oğuz için de Serhat için de söylüyorum bunu.

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Ya beyler valla bunaldı w35 sizlerin tartışmasından... Forumda sizden başka sürekli giren, girse de yazan adam kalmadı. Böyle şeyler can sıkıyor. Boşverin bazı şeyleri uzatmaya değmez. Oğuz için de Serhat için de söylüyorum bunu.

Kardesim iyi guzel diyorsunda ,benim tartisma baslattigim veya serhata gassala laf soktugum tartisma baslattigim bi tane post varmi ? Varsa gosterirmisin Dikkat et her zaman baska klanlarin konusu bile olsa alakasiz bir konu bile olsa gelip ortada bana ergence laf atiyor ,bir insan sana laf etse surekli ,cevap vermezmisin ? Adama defalarca varsa bir derdin gel ozelden yaz , forumu mesgul etme diyorum adam yine buralara yaziyor yine buraya yaziyor amaci farkli .

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Oğuz dansözlüğü çok sevdin galiba... Sanat olarak görüyorsun zaten. Umarım başarılı bir kariyerin olur bu alanda... Bu sadece w33'deki konu... Gerisine bakmadım bile. w33 de 6 ay oynadık 1 kere muhattap bile olmadan benimle hakkımda yorum yapma hakkını bulup beni ve klanımı karalama cesareti gösterdin. Ben sana boş konuşacağına iş yap icraat yap dedikçe sen aynı boş konuşmalara devam ediyorsun...

Ama hakikaten yettin sen çocuk... Ağzın iyi laf yapıyor. Kıvırdığını görmüyor herkes... ! Dayan be güzelim tüm dünya ile diplomasi yap dayan sana yürüyeceğiz sana ve o klanına... !

http://prntscr.com/bg051q

DeletedUser39108

Ziyaretçi
Serhatcigim yeniden soyluyorum ,burasi millete show yapma yeri degil .burasi forum.
Bir derdin bir lafin varsa gelir ozelden yazarsin bu kadar net.