Panaroma 35

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57450

Ziyaretçi
güney batı çok karışık açıkçası bizim klan(m@hşer) etraftaki klanlara göre çok pasif kaldı etrafımızda paşa klanları ve mr.bey klanları fena ilerlemiyor değiller ama bizde çabuk sirkelenip oyuna dahil olmamız lazım :D

DeletedUser57450

Ziyaretçi
sen hangi nick ile oynadın ben seni ççıkaramadım :D

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Bende bilmiyorum ordaki nicki uzun zaman oldu ama dabbe dombradaydim sen de ordaydin diye hatirliyorum

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Kurt klanlarının adını anan olmadı hiç harbi onlar hangi bölgede rakipleri kim

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Biz yeni bir savaş ilanı vermek üzereyiz :D tt2 süpriz olsun.

Serhat bey yine kime :)

EXP bence gerçekten sağlam temelli teşkilat dediği gibi abilerimiz bu dünyayı kapatmaya aday sabır ve heves var gibi şuan bi tek teşkilat klaninda görüyorum.

Yardımlasan klan olarak da Kuzey gözüme carpti

Söyleyince gidip kanka oluyorsunuz :D

Ondan sonra sevilmeyen adam oluyoruz :D Kimin nasıl biri olduğunu biliyoruz ! bilerek konuşuyoruz tt2 birlikten kuvvet doğar gençler ha gayret :D asdasdasd

Screenshot_1.jpg

DeletedUser61556

Ziyaretçi
Bir klüp her sene şampiyon olamaz, bu garanti değildir. Böyle bir gerçek olduğu gibi 100 küsür senelik klüp dünyanın en önemli liginde şampiyonda olabiliyor.. Ben PAŞA dan çok daha fazlasını bekliyorum :)

bir an leicester dan bahsedeceksin sandım:D:D ama alışmış kudurmuşdan beterdir diyorum:D paşada alışkanlık yaptıgını düşündüğümden gene aynı olacakdır:D

Kurt klanlarının adını anan olmadı hiç harbi onlar hangi bölgede rakipleri kim

kurt klanı iyi gelişiyor ama bölgesinde sıkıntı yaşayacaklardır barzo-mayhem ikilisinden

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Güney batıda favorimiz Element zaten sadece orada ama tt2

DeletedUser61060

Ziyaretçi
Güney batıda favorimiz Element zaten sadece orada ama tt2

Güneybatı ile aramızda 2-3 kıta varken daha oyun başında, orada da favori isek, dünyanın yarısı bizim oluyor güney doğu ile güney batının, çok teşekkürler, çok incesin. :)