35. Dünyaya katılım

• Konuyu başlatan DeletedUser54286
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54286

Ziyaretçi
bu w ye katılımın fazla olacağını düşünmüyorum pre bile kasılamayacak w laerden biri olacak:) bence

DeletedUser614

Ziyaretçi
Storm zeki adam. Yaptı fazla rağbet görmeyecek özellikli bir dünya. 2 hafta sonra açılacak classic'e katılımı arttırmak istedi :D

Not: 2 hafta rastgele yazılmış bir sayıdır. Ne zaman açılacağı ile ilgili bir bilgi yoktur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Storm zeki adam. Yaptı fazla rağbet görmeyecek özellikli bir dünya. 2 hafta sonra açılacak classic'e katılımı arttırmak istedi :D

Not: 2 hafta rastgele yazılmış bir sayıdır. Ne zaman açılacağı ile ilgili bir bilgi yoktur.

Yok mu emin misin abi thumbup

Bu arada emoji lerden dil çıkartmayı kim kaldırdı :D

DeletedUser54286

Ziyaretçi

bunu bende düşündüm lakin tam takip edemedim ama şu tombala işi klan kurulumu devam ediyosa clasik için en fazla 2 ay ömür biçiyorum

DeletedUser614

Ziyaretçi
Eminim bilgi yok :D Yalnız iki gün önce bugün yarın duyuru gelir demiştim geldi :D Bakalım belki 2 hafta sonra duyuru gelir :p

Ayrıca dil çıkarma emolojisi duruyor. ttiki yazman lazım. Tabii ikiyi sayıyla yazacaksın.

DeletedUser

Ziyaretçi
tt2 tt2 tt2

İfadelerde göremeyince dedim kaldırıldı herhalde, daha fazlasında duruyormuş :D

Bence Ramazan'ı bekliyorlar :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
bunu bende düşündüm lakin tam takip edemedim ama şu tombala işi klan kurulumu devam ediyosa clasik için en fazla 2 ay ömür biçiyorum

Aksi belirtilmedi. Karışık sistemli olacak gibi duruyor. 2 ay bile olsa yeter. w36 zaten açılır o arada. Bence daha uzun sürer. Bilmiyorum ama bana daha zevkli olacak gibi geliyor classic dünya. Güçlü bir bölge bulup ona göre doğru bir strateji çizmek gerekiyor. Tam bir karambol :D Ne kavgalar çıkar forumda düşünsene :p

DeletedUser51989

Ziyaretçi
Classic sistemi bana da mantıklı gelmişti daha temiz bir oyun olacaktı fakat niye bu dünya sıkıştı araya ona anlam veremedim

DeletedUser614

Ziyaretçi
Storm klanlarda olmayan yeni bir özellik deniyoruz o yüzden aksayacak demişti. Bu kadar aksayacağını kimse tahmin etmiyordu.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyuncu sayısı classic bazında bence baya yüksek olacak, uygun bölge için multiler multileer :D

DeletedUser60284

Ziyaretçi
oyuncudan çok mıltisi olacagı için o sistemde 1 kişiyi 10 kişi olarak sayabilirsiniz bu dünyanın üstüne classicte rastgele klan şeklinde açılırsa buralar baya sessizleşir

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Amirim meskun bölgede preciler ve multiciler piyasa yapmış derhal olay yerine ekipleri yönlendirelim :D

DeletedUser54286

Ziyaretçi
Amirim meskun bölgede preciler ve multiciler piyasa yapmış derhal olay yerine ekipleri yönlendirelim :D

düşün artık emniyetin yakasından bu nedir yav bi töbe edin iki rekat namaz kılın nereye kadar böyle ekibin başka işi yokmu arkadaş göndermiyom ekip mekip hadi bağğğlım:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Storm klanlarda olmayan yeni bir özellik deniyoruz o yüzden aksayacak demişti. Bu kadar aksayacağını kimse tahmin etmiyordu.

Bu sürprizi görünce başlamak isteyeceksiniz eminim. :) Ben bile zaman bulabilirsem oynamayı düşünüyorum.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bekliyoruz =) 35te pre kasıp classicte harcarız :p

Ayrıca klan açıp gitmek yok öyle. Daha seçimlerde sizden oy isteyeceğim :D

Ata hadi gene iyisin dunyaya tek giriyosun benide al klanina la nasil olsa pre kasilmayacak gibi duruyor bari dunyanin kapanisindan 2-5 bi sey gelir...

DeletedUser58068

Ziyaretçi
Dünyanın özellikleri gerçekden çok kötü bu dünyada oynayacağıma 2 hafta klasiğin açılmasını beklerim.