Muhabbet Köşesi

• Konuyu başlatan DeletedUser57090
  • Başlangıç tarihi

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Mr.Storm yazın için teşekkürler gayet olumlu ve bir anlamı var yazdıklarınızın.

Fakat bakın şimdi "Caduceus" şimdi yetkisinin verdiği özgüvenle bana aba altından sopa göstererek saygısızlık yapıyor.

Dediği lafa bakın "56k fax modemlerinizle başbaşa bırakıyorum" şimdi ne kadar ukalaca bir laf..Aynı üslubu ben ona kullanıp aynı saygısızlıkla onunla alay edecek bir cevap versem... ki emin olun harika bir cevap dilimin ucunda ama...
O zaman ben ceza alırım ama o bu yazısından almaz..

İşte cevabınızda burada saklı Mr.Storm hani şu "yetkilerimizin eşit olmadığı bir ortamda" olayı.

Şimdi o lafını çaktı ben gediğine oturtamıyorum.Ben kalkıp onunla aynı saygısızlıkta bir cümleyle yanıt versem zaten şuan bana dolmuş şekilde çat diye cezayı basar.

Ben kimsenin kötü niyetli insanlar olduğunu düşünmüyorum.Benim burda 40 dereden su getirerek bir yere varmaya çalıştığım şey çok basit bir konu.

"Biraz daha serbet bırakın forumu" bu bu kadar zor olmamalıydı ya..

Neyse konu altında son mesajımdır.

İyi forumlar.

Burada biraz yanlış anlamışsınız. Saygısızlık olarak bunu görmeyin. Adminimizin size saygısızlık yapmak gibi bir amacı yok. Ancak aynı şeyi üst üste yazdığınız ve uyarıya rağmen devam ettiğiniz için sanırım üslubu size biraz sert gelmiş olabilir. Forumumuz zaten oldukça serbest, sadece amacımız herkesin rahatça kullanmasını sağlamak. Bu yüzden anlayış gösterirsiniz ki her konuşma, her yazışma uygun alanda yapılsın ve mümkün olduğu kadar gereksiz konular gerçekten yardım almak isteyen kullanıcıların önüne çıkmasın diye bir uğraş içerisinde forum takımı. Bunu yine sizin iyiliğiniz için yapmaya çalışıyorlar.

Düşünün bir konu hakkında yardım almak istiyorsunuz, bir soru başlığı var. Bu sorun benim sorunum diyorsunuz, cevabı almak için konuya giriyorsunuz. Ama 21 sayfalık yazışmanın 20 sayfası gereksiz. Bir süre sonra okumaktan sıkılır ve çıkarsınız. Bir daha da yardım almak istemezsiniz. Burada amacımız herkesin forumu bir başka kullanıcıya saygı göstererek kullanmasını sağlamak. Yoksa doğru alan içerisinde istediklerinizi yazabilirsiniz. Bu hepimiz için geçerli. Ben kendi postlarımı bile şikayet ederek dün tek yere toplattırdım ki sırf başka bir oyuncu bundan rahatsız olmasın ya da aynısını biz yaptığımızda ceza alıyoruz demesin diye. Yani inanın burada sizin yaptığınız her hatalı işlem size zarar vermeden nasıl toparlanır diye daha fazla düşünülerek hareket ediliyor.

Anlayışınız için tekrar teşekkürler. Karşılıklı birbirinizi iğnelemeye devam edebilirsiniz. Ama saygı çerçevesinde olmasına dikkat edin. Adminimiz oldukça espirilidir emin olabilirsiniz.

Ayrıca 56K ise biraz geç kalmışsınız. Ben 14.400 gören yaşlı bir adamım :p

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Sayin yetkililer bu akdar uzatmaya inanin hic gerek yok , 2 kisi tartistiginda sanki yonetici arkadaş yillardir pusuda bu anı bekliyormuş gibi hemen uyari yapiştirmasin,o havayi sezdirmesin yeter yav

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sayin yetkililer bu akdar uzatmaya inanin hic gerek yok , 2 kisi tartistiginda sanki yonetici arkadaş yillardir pusuda bu anı bekliyormuş gibi hemen uyari yapiştirmasin,o havayi sezdirmesin yeter yav

Zaten yukarıda bunu belirttik :) Bence aynı konu hakkında tekrar yorum yapmazsanız, kapanır gider ;)

DeletedUser53916

Ziyaretçi
heyt maşallah abi ben seni severim bilirsin ha ismim orkun gel adanada ağırlayayım.

DeletedUser58042

Ziyaretçi
1 worldde 10k kasmak zor diyenlere gelsin iyi yağma fazla tüccar ile 20k bile kazanılıyo :D

DeletedUser53916

Ziyaretçi
hocam helal olsunda bu sistemde nasıl yaptın ya. sabah akşam pazar bekçiliği yaptın heralde. Öncekinde yapar koyardık çeken çekerdi çekmezse kalırdı daha ucuza atardık burda öylede değil

DeletedUser58042

Ziyaretçi
hocam sistemde sıkıntı yok 2 aylık worldde maden çekenler oluyo o yüzden birikiyo yani :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Dün yapılan saat değişikliği hakkında önceden bilgisi olan var mı ?

DeletedUser48222

Ziyaretçi
Evet bir kalp daha :)
a2vZkz.png

banamı bu kalp

DeletedUser843

Ziyaretçi
buralar neden sessiz illa dalaşmak mı lazım konuşmanız için :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu dehset klani vahsetle muttek mi ? Eger muttefikse 2 klqnda dönektir... baslarda buyuk dusmandilar korkutupta muttefikmi oldular

DeletedUser

Ziyaretçi
Dehsetin oldugu wordler de hep boyle her yerden adam cagirir herkezi kndisine alir ondan uzuyor hep dehst klanini oldugu yer boyle kac keredir takip ediyorum oyunlari world kapanmasi uzun suruyor nede olsa hacli ordusu gibi klan kim kimdir belli degil