Dünyanın en ... klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser60632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57761

Ziyaretçi
dünyanın en az savasan

dünyanın en cok savasan

dünyanın en iyi savasan

klanlarını yazın bide hele bakalım kimler ne düşünüyor :)

DeletedUser60204

Ziyaretçi
En iyi Ekip olduğumuz Aşikar.

Sakin olun beyler Buralarda Tartişmaya Girmeye Gerek yok
thumbdown

DeletedUser47149

Ziyaretçi
Eveeetttt dünyanın en çok savaşan klanı şarbondur arrow gibi w32 yi sallayacak bir klanı daha sonra akrep gibi bir klanı tek opta yenmek her babayiğitin harcı degildir haklarını verelim. iyi savaştılar bu güne kadar hep savaşarak geldiler ne beleş köy toplayabildiler nede barbar geliştirdiler cünkü zamanları yoktu.

dünyanın en az savaşan ve BELEŞ KENDİ HESAPLARINI toplayarak gelişen klanıda EŞKİYA dır kendi tabirleriyle barbara aşık mezarcılar gruhu işte

dünyanın en kötü savaşan klanıda bana göre ARES ti hiç savaşamadı daha doğrusu dejavunun maşası olarak ilerliyor :)

hatta şu anda eşkiyada dejavuyu maşası olarak kullanıyor birbirlerini çok sevdiler biri *** cu hileci 26 puanlık köylerden kendilerine fener ordusu yapan multici insanlar diğeri beleş köy toplayıp hiç savaşmadan başkalarının aralarına nifak tohumları ekip diplomasiyle kalleşce savaşmadan iş bitirmeye çalışan iki klanın birleşmesiyle oluşmuş güzel bir aile tablosu haline geliyor dünyanın sonunuda görür gibiyim herhalde dejavu eşkiya ile el ele tutuşur mutluluk kapılarından beleşcilikle ve herkese reelde çay ısmarlayarak çok korkuyoruz diplomasiniz şu olsun diyerek gececekler :)

Bunun oyun olduğunu unutmayın çok kasıyorsunuz kendinizi :)

DeletedUser47149

Ziyaretçi
Hiç kimse inanmıyor mu yani bu dejavunun multici *** cu olduğuna paşa klanları ile savaşırkende bir sürü alavere dalavelere dönmüştü dejavu kendini aklamaya çalışıyordu şimdide aynısımı oluyor yani.

DeletedUser38532

Ziyaretçi
o3BMAQ.png

ljngkB.png

Va4Jly.png

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Bunu buraya boyle koymamalisin erol hocam dejavu dunya baskndan beri olan klan yani o klan tum istatistiklerde var diger klanalr ne zman acildi ne zmandan berk savas istatistikleri o klanda bunu hesaba katmayi unutturma

*ZAFERRO*

Mızrakçı
DEjavuyu maşa olarak kullanmak? Güldürdün :) Dejavuyla teke tek savaşmak bu kadar mı ağır geldi de ağlamaya başladınız?

DeletedUser38532

Ziyaretçi
sende herşeyi bir tevil etme çabası :)
bizde tüm dejavu klanları bütündür sizde ayrı gayrıysa o bizim değil senin sorunun:)

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Ayrintilari ortaya sunmak sucmu hocma ?

Sizin klan dunya acildigindan beir istatistigi var bizimkisi 3-4 ay vultrres 2-3 ay digerleirni bilmiyorum bana her mesajim kufur niteliginde gibi algi yapmayin lutfen ayrintilara dikkat eden kisiyimdir

DeletedUser57761

Ziyaretçi
beyler her yerde kavga etmeyın düzgünce muhabbet dönsün :)

lafı açılmışken

ARMUT VULTS 13th March 2016 - 18:19:33 805,675 klana giriş tarihim bundan önce 1 tane bile savaş olmamıştır 2 ay bile olmamıs biz toplanalı :)

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Bend eonu diyorum hemen istatistik vurdu ya ama kimin ne zmandirnoynadigini hesaba katmadi

DeletedUser47149

Ziyaretçi
Ek olarak bundan bir ay önceki savaşlarda birinci olan RF klanını çalıp dağıttığınızı da herkes bilsin wp mesajlarınız hala elimde siz alın dağıtın o klanı sonra size destek çıkarız dediğiniz üyeleri topladılar.bir mızrak dahi atmadınız anca alavere dalavere.

DeletedUser42031

Ziyaretçi
Hahaha durustluk diz boyu 18 hesap saydim ben :))

Ooovvv mesajlar silindi

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Forum kurallarını hatırlatmama gerek yok sanırım!

DeletedUser60632

Ziyaretçi
ayıktın mı fena thumbdown barbarkralların ağzına savaş lafını alması yasaklansın bence eheheheheh ama mübarek bamyaya katılıyorum :)

kılbıll

Milis
Yukarda bir arkadaş söylemişte akrep klanı gibi bir klanı tek opta yıktık diye zaten akrepi dejavu ve ares klanları hallaç pamuğuna çevirmişti sonra ankaya katıldılar bizde vurmayı bıraktık ondan sonra da sizin bünyenize katıldılar bunu bile kendinize malettinizya helal olsun size bravo