bu kadar mı :)

• Konuyu başlatan DeletedUser58970
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55647

Ziyaretçi
la ismail sanane la istediğimi derim ben okana .d sanane .d ara okana de ramazan sana ezik diyor de .d

sesli okudum duydu RAKI içiyoruzda birlikte şuanda sende bi whatsapaa bak istersen senide baya gömdül burda k a n k a . . . .

sSaika

Acemi
Bunun bir oyun olduğunu unutup karşısındakini gerçek düşmanı gibi yazılar ele alanlar ne zaman farkına varacaksınız bazı şeylerin :)
Her iki tarafta bu hataya düştü, Dün orantısız güç diyene döndü bugün ok, amacınız takılmak bile olsa bazı insanlar bunu kaldırmayabilir kaldırmak zorundada değil. Yapıyorsanız bile üslubunu, seviyesini bileceksiniz arkadaşım, Egonuzu tatmin edecek bir yer değil forum, Koy raporlarını gerisi okuyanların takdirine kalmış. Raporlardan çok ortadaki tartışmalar, sataşmalarla dolu forum :mad:
Bu oyun bir psikolojik savaş oyunu değil, lütfen tt2

DeletedUser53916

Ziyaretçi
yooo aslında değilim sadece insanların yzünü gördüm he zaten oyunu oynamıyorum ana sayfaya bile girmeden forum yazıp takip ediyorum he ama arkadaşlarım kanka alarmın ........ diyip beni telefondan bilgilendiriyorlar bende kahkha atıyorum o ayrı ama yine neyse cekiyorum ....
Telefona gitmeyr gerek yok burda alarma saydıran çok rakılı var :D biliyoruz yani neler diyebileceklerini önemli olan olgunluk. Acaba bu durum karşısında kim ne tepki veriyor. Sen yine kenara çekildin öfkeni arada gelip kusuyorsun :)

setakan

Acemi
Onlarca kişinin tek kişiye saldırması normal destek almak suç bu oyunda anlaşılan :)

DeletedUser55647

Ziyaretçi
Bunun bir oyun olduğunu unutup karşısındakini gerçek düşmanı gibi yazılar ele alanlar ne zaman farkına varacaksınız bazı şeylerin :)
Her iki tarafta bu hataya düştü, Dün orantısız güç diyene döndü bugün ok, amacınız takılmak bile olsa bazı insanlar bunu kaldırmayabilir kaldırmak zorundada değil. Yapıyorsanız bile üslubunu, seviyesini bileceksiniz arkadaşım, Egonuzu tatmin edecek bir yer değil forum, Koy raporlarını gerisi okuyanların takdirine kalmış. Raporlardan çok ortadaki tartışmalar, sataşmalarla dolu forum :mad:
Bu oyun bir psikolojik savaş oyunu değil, lütfen tt2

Ağır konuşmak gerekiyor bazı yerlerde biz ağır kelimlere cevap vedik mi ? hayır o zaman ?...

dur bakayım afiyet olsun ayın 20 si gibi bende gelecem kısmetse okana .d

gel kardaş birlikte olsun :D

Telefona gitmeyr gerek yok burda alarma saydıran çok rakılı var :D biliyoruz yani neler diyebileceklerini önemli olan olgunluk. Acaba bu durum karşısında kim ne tepki veriyor. Sen yine kenara çekildin öfkeni arada gelip kusuyorsun :)

benim saydırmadığımı biliyorsun o yüzden bana olan tepkin hoş teşekkürler ama bırakta övüneyim istesem küllerimden doğarım ama buna gerek duymuyorum sadece bu ezikliğin sonu hezimet o hoşuma gidiyor az çok farkındasındır iyi oyunlar sanada çok kızgınım boş savundun boş klanını.

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
yav alarm bi kişiye odaklanmış saldırmış okanıda arkadaşları desteklemiş varmı bunda bir sorun sonuçta kim başarısız oldu oda ortada yani başarıyı kabullensin herkes sırf yazı yazmak için yazmasın diyecem ben genelde o yüzden yazıyorum kendimnen çelişmeyim ama dediğim gibi başarıyı kabullensin herkes

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Hiçbir şeyi önemsemiyorsunuz görmediniz bir tek destek alma konusu dimi konuşulacak olan konu?Yapılan terbiyesizlikler önemsiz dimi?Alarm düşmanlığı bu kadar gözünüzü kör etmiş.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Klanın desteğiyle olacak tabi. Bütün klan yüzlerce kami atın adama sonra desteği klandan aldın deyin? Destek alıp şekil yapıyorsun demişsin birde valla şaşarak okudum...
Ve forumda boş atıp tutanları kendi klanına bakarsan daha net bi biçimde görebilirsin.

Hep aynı laf. Acaba kendini ne kadar dolu görüyorsun şu forumda alarma boş demekten başka vasfın kalmamış. :)
Heryerde denilir bu. Benim köylerime koyun savunmayı ben çıktıkca asker mllete saldırı çıkıp köy alayım sonra bunun artistliğini yapayım. Bunu kabul etmiyorum. Burdaki durumdada gelip saldırıda kesip elde edeceği başarıyı değilde klandsn aldığı desteklerle savunmada kestiği ordular sayesinde buraya çıkıp kaybetutiği köylerin hırsıyla millete artistlik yapıyorsa buda yanlışyır bizm cevap yazmamızda yanlış. Kendi haline bırakıp kaybettiği köylerin dermanını sizlerin burda topyekün alarma karşı yazarak bulmalı. Böylece herkes mutlu olsun :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Valla raporlara klan forumunda bakarken yoruldum, ssd işlemcili bilgisayar kastı yani, o derece.

Alarm klanını gösterdikleri reaksiyondan dolayı tebrik ediyorum ancak hedef konusunda yanlış yaptıklarını düşünüyorum.

Udw klanında bu başarıda emeği geçen, destek ve ara atan bütün arkadaşlarıma, Okan'ın nezdinde teşekkür ediyorum.

Dün gece keyifli bir geceydi. Devamını diliyorum.

(O kadar hazırlık yaptım, bana sadece fake atmışsınız insafsızlar =))

DeletedUser45629

Ziyaretçi
yav alarm bi kişiye odaklanmış saldırmış okanıda arkadaşları desteklemiş varmı bunda bir sorun sonuçta kim başarısız oldu oda ortada yani başarıyı kabullensin herkes sırf yazı yazmak için yazmasın diyecem ben genelde o yüzden yazıyorum kendimnen çelişmeyim ama dediğim gibi başarıyı kabullensin herkes

Gerçekten çıkarın artık şu at gözlüklerinizi?Her zaman savaşta önde olduğunuzu zaten söylüyoruz.Günün her saniyesi söyleyip egonuzu tatmin mi edelim ne istiyorsunuz?

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
orkun acemilik yapıp adamın destekleneceğini bile bile adama op yapmasaydınız bana sağlam gelseniz toplardınız .d sen yaznlış kişiye op yap opun başarısız geçsin sonra gel burda klanın desteği de desteklemesinmi klan ne demek istiyon .d

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
Gerçekten çıkarın artık şu at gözlüklerinizi?Her zaman savaşta önde olduğunuzu zaten söylüyoruz.Günün her saniyesi söyleyip egonuzu tatmin mi edelim ne istiyorsunuz?

ben savaşta önde dğilim ben udw de oynamıyorum ama ortada bir başarı var istediği zman söyler adamlar buna siz karışamazsınız

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Ağır konuşmak gerekiyor bazı yerlerde biz ağır kelimlere cevap vedik mi ? hayır o zaman ?...

benim saydırmadığımı biliyorsun o yüzden bana olan tepkin hoş teşekkürler ama bırakta övüneyim istesem küllerimden doğarım ama buna gerek duymuyorum sadece bu ezikliğin sonu hezimet o hoşuma gidiyor az çok farkındasındır iyi oyunlar sanada çok kızgınım boş savundun boş klanını.

Saydırsanda birşey demem ki abi ne diyeyim :) ben doğru bulduğumdan savundum belki klan farkından olaya bakış açımız farklı belkide ben bi tık daha ötesini biliyorum. Herkesin düşüncesine saygım var çok saçma olmadıkça.
Benim için önemli olan farklı düşünceleri olgun bireyler olarak tartışabilmek pek mümkün olmasada denemeliyiz

DeletedUser53916

Ziyaretçi

Saydırsanda birşey demem ki abi ne diyeyim :) ben doğru bulduğumdan savundum belki klan farkından olaya bakış açımız farklı belkide ben bi tık daha ötesini biliyorum. Herkesin düşüncesine saygım var çok saçma olmadıkça.
Benim için önemli olan farklı düşünceleri olgun bireyler olarak tartışabilmek pek mümkün olmasada denemeliyiz

inacira

Çaylak
Görüyorum ki hakaretler hava da uçuşuyor tt2

Az daha devam ederseniz ban geliyor tt2

Ban hissediyorum modum ban geliyor tt2

Luciferr

Baltacı
aha kaygaya ismail dahil olmus, baslık 517148615158184 sayfaya ulasmadan okumalıyım tt2