Mogol diplomasi

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Bu pre piyasasına ne yapmışlar la oyuna girmiyordum nede olsa ilk 1 ay fazla düşmez diye bir giriyim bakam dedim 1k yı 5 e 4 e satanlar var girip 1 den satasım var bu düşürenlere inat adamlar ekmeğimizle oynuyor resmen :S

DeletedUser631

Ziyaretçi
Bu pre piyasasına ne yapmışlar la oyuna girmiyordum nede olsa ilk 1 ay fazla düşmez diye bir giriyim bakam dedim 1k yı 5 e 4 e satanlar var girip 1 den satasım var bu düşürenlere inat adamlar ekmeğimizle oynuyor resmen :S

Ahahaha böyle giderse zaten biz emekli olamicaz kanka

DeletedUser38905

Ziyaretçi
Pre kasan klana artislik mi yapıyolar kanka ? :D c4'e giriyormuşuz yanımda 4-5 oyuncunuzu gormekten mutluluk duyarım hadi kolay gele :)

c4 yaza denk gelsin tam dibinde bitecem lalalaala :D

valla yersiz atıp tutmalar olmuş cahhilliklerine veriyorum herkesin ama benim oldugum klan sonuna kadar haklıdır net.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
İşine bak , İboya ben gerekeni söylerim muhattabım bile değilsin bu 1 .
Biz buraya premium kasmaya değilde oynamaya gelseydik bu haritada 1 haftan bile olmazdı bu 2 .
Sen konusma , git konusacak biri gelsin buda 3 .

Premium kasmaya gelip bu kadar pre harcıyorsanız, oynamaya gelseniz kim bilir ne kadar harcayacaksınız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Premium kasmaya gelip bu kadar pre harcıyorsanız, oynamaya gelseniz kim bilir ne kadar harcayacaksınız :D

sen bi işine bak lütfen . Bir kişide premium görmüşsün direk karalama modu hey yavrum hey .

Bu arada tolga 700 pre yaptım la :) Mustafa duymasın 500 pre borcum var ona heheheh :))

DeletedUser9560

Ziyaretçi
arkadaşlar yalnız bu çok tehlikeli bir diplomasi.
bu kadar düşmanla başa çıkabilecek misiniz? ben bile panik oldum bunu görünce.

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşlar yalnız bu çok tehlikeli bir diplomasi.
bu kadar düşmanla başa çıkabilecek misiniz? ben bile panik oldum bunu görünce.

amannn :D sunun surasında 3 hafta sonra hesap silicez :D dinlenme moduna giricez . Sen iste tüm worlde savas acıyım

DeletedUser

Ziyaretçi
benim silip gitme gibi bir düşüncem yok bakınızı
yendiğin rakipler savunmacı olarak

1 BU TARZ BİZİM 19.382
2 TuRaN OrDuSu 17.414
3 Gerçek Dostların Mekanı 15.673
4 ALAYINA JEST 15.190

DeletedUser

Ziyaretçi
flood yaptım sorry düzeltme yokmuş

yendiğin rakipler saldırgan olarak