Mogol diplomasi

Buer

Milis
ha bu arada sizin adamlarınızdanda ses gelmiyor küfürlü mesajlar dışında azcık destek atın adamlar tarla oldu

Garibim nasıl sevinmiş kesti diye 10 mızrak 10 kılıc mı kesıyon kesım puanın 728 bende 2k 3k birim Kesmiş sandım pardon 10 mızrak okadar olmuyo 30 mızrak 30 kılıcdır o

DeletedUser631

Ziyaretçi
Ahaha ulan sankı bana cok ıyı oyuncular gelmış şekil yapıyo oyuncularınız puandan başka bişey kasmıyo çoğu 10 kişiye saldırı attım biride geri dönmedı akıtfılık sıfır mogolun ne kadar tırt oldugunu w18 den bılıyoruz fazla söze gerek yok herkes oyununa baksın kafanıza görede diplomasi uydurmayın.

özgüven patlaması yaşıyorsun galiba???

Tafarel Batu...

Kılıç Ustası
400 puanlık adamlarınızda 40 mız 30 kılıç var :) 18 felan bilmemde 9 x 9 %80 tamam :D

REST - NO LAW - GÖLGE girdiği kıtayı çok rahat kapatacak güce sahiptir.

Kaç kişi kestin merak ettim :D 700 felan ben o kadar bile kesmeden 4 kişi boşalttım :D

hem bizde kötü oyuncu yoktur ASILMAYAN OYUNCU vardır :) çünkü onlar için siz rakip bile değilsinizdir. :)

Sizin bu hayaliniz 3 günlük bir hayalken bizim hayalimiz 3 yıllık bir hayaldir ve biz hayal ettiğimizi yaparız :)

kime lafım var kime yok buraya yazdıktan sonra bana gelip mesaj atanlara yoksa çıkıpta kurucunuza yönetimizie as kadronuza laf edilmez.

flod yapıyorum ama buradaki yazılarım gidipte AmonRa gibi oyunculara hitap edilmesin

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
Ahaha ulan sankı bana cok ıyı oyuncular gelmış şekil yapıyo oyuncularınız puandan başka bişey kasmıyo çoğu 10 kişiye saldırı attım biride geri dönmedı akıtfılık sıfır mogolun ne kadar tırt oldugunu w18 den bılıyoruz fazla söze gerek yok herkes oyununa baksın kafanıza görede diplomasi uydurmayın.

Senin 18'den değil 24'ten bilmen lazım ekibi şizofrenden ? Premium kasmaya geldiğini bildiğiniz bir ekibe laf ebeliği yapmanın anlamı yok he illa vurucam , kırıcam , ezicem diyorsan C4'e gelirsin olur biter. Konumuz olan 27'ye gelirsek boşuna yarışmayın şu forumda hepsini kesin parçalayın :))

DeletedUser

Ziyaretçi

İşine bak , İboya ben gerekeni söylerim muhattabım bile değilsin bu 1 .
Biz buraya premium kasmaya değilde oynamaya gelseydik bu haritada 1 haftan bile olmazdı bu 2 .
Sen konusma , git konusacak biri gelsin buda 3 .

Buer

Milis
tamam buer uzatmayalım isteyen istediği tarzda oynasın. DİPLOMASİ konusunuda işgal etmeyelim.

Zaten iclerinde illaki iyi olanlar var kaliteli oyuncular onlara lafimiz zaten yok ama burda gelip hava atanlara lafimiz sikinti yok devam etsinler:)darbe34 oz guven patlamasi yasiyorsam nolacak onu merak ettim valla sendeki havada kimsede yok forumda onune gelene ahlam kesiyo arkadasimiz.ragnar dogru diyon fazla soze gerek yok c4 dede geliriz vakit olursa sıkıntı yok tartısmayı uzatmanın anlamıda yok .kimin ne oldugunu bilen biliyo zaten hadi kolay gelsin

DeletedUser41842

Ziyaretçi
arkadaşlar öncelikle sakin olalım. bunun oyun oldugunun farkında olalım. burda birbirimizi üzmek kırmak gereksiz. kendal ve ekibi mogol oyuncuları değiller burda premum kasmaya eğlenmeye geldiler. diplomasi konusuna gelince kendalın hatası yok bazı olaylar oldu oraya o nedenle yazıldı bunları tartışmanın bir anlamı olmaz oyunumuza eğlenmemize iyi vakit geçirmeye bakalım...

DeletedUser

Ziyaretçi
Pre kasan klana artislik mi yapıyolar kanka ? :D c4'e giriyormuşuz yanımda 4-5 oyuncunuzu gormekten mutluluk duyarım hadi kolay gele :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
Zaten iclerinde illaki iyi olanlar var kaliteli oyuncular onlara lafimiz zaten yok ama burda gelip hava atanlara lafimiz sikinti yok devam etsinler:)darbe34 oz guven patlamasi yasiyorsam nolacak onu merak ettim valla sendeki havada kimsede yok forumda onune gelene ahlam kesiyo arkadasimiz.ragnar dogru diyon fazla soze gerek yok c4 dede geliriz vakit olursa sıkıntı yok tartısmayı uzatmanın anlamıda yok .kimin ne oldugunu bilen biliyo zaten hadi kolay gelsin

Özgüvenin kendinden mi geliyor yoksa arkandakilerden mi?? kalıcı olsak elbette sana güzel bir cevabım olurdu...Ve benim ahkam kesmeme gelirsek,bu seni ilgilendirmez kişisel polemiklere girdiğim insanlar benim muhattabımdır,sen de bu durum da kaale alınabilecek bir oyuncu musun???? bana göre :D tabi ki de hayır.C4tte görüşmek üzere :) eğer geleceksen :)

DeletedUser53281

Ziyaretçi
C4 e sadece myrimidon olarak mı giriyorsunuz? iyi bir pusula veya herhangi bi klan gelmesse rahat kaparsınız. MOĞOL ekibini bilmem. Hata yapılmışsa en güzel biçimde cevap verilmesi gerekir. bizde karşı tarafta yoksa 2 tarafta çirkinleşiyor.

DeletedUser

Ziyaretçi
Garibim nasıl sevinmiş kesti diye 10 mızrak 10 kılıc mı kesıyon kesım puanın 728 bende 2k 3k birim Kesmiş sandım pardon 10 mızrak okadar olmuyo 30 mızrak 30 kılıcdır o

senin elemanlarda 500 mızrak varda benmi kesmedim yakınımda onlar var kesiyorum buldukça sen olsan seni keser 3 k yapardım sıkıntı yok sataşanda biz değiliz sizsiniz c4 dede beklerim ayrıca ekleyerek dört gözle hemde yanıma düş ama ben sana davet atcam yada sen bana at bakalım kaç k kesiyoruz sizin elemanlar asker değil puan kasıyorsa ben napim adamlarda heo 20 kılıcı geçmiyor askerler :D

DeletedUser631

Ziyaretçi
senin elemanlarda 500 mızrak varda benmi kesmedim yakınımda onlar var kesiyorum buldukça sen olsan seni keser 3 k yapardım sıkıntı yok sataşanda biz değiliz sizsiniz c4 dede beklerim ayrıca ekleyerek dört gözle hemde yanıma düş ama ben sana davet atcam yada sen bana at bakalım kaç k kesiyoruz sizin elemanlar asker değil puan kasıyorsa ben napim adamlarda heo 20 kılıcı geçmiyor askerler :D

kanka ortami germeye gerek yok :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kanka ortami germeye gerek yok :)

en baştan oku bak biz mi sataştık adam atıp tutmuş bende hepsini kötülemedim içinizde iyi oyuncular var kalanı komple tırt dedim doğruda dedim çok sağlam oyuncuları var hatta bana sataşan adamda fena değil iyi ama kalanı tırt bizim elemanlarda suç pre değilde oynasalarböyle konuşamazlardı beni zaten kesemezler de bizim arkadaşları kesip havalanmışlar işte bidfe bana az kesmişin diyo napim adamınız varda benmi kesmedim casuslamayorum bile artık direk dalıyorum yok :D

Tafarel Batu...

Kılıç Ustası
C4 e sadece myrimidon olarak mı giriyorsunuz? iyi bir pusula veya herhangi bi klan gelmesse rahat kaparsınız. MOĞOL ekibini bilmem. Hata yapılmışsa en güzel biçimde cevap verilmesi gerekir. bizde karşı tarafta yoksa 2 tarafta çirkinleşiyor.

pardon bu hesaptan cevap yazmışım. tel de oradan açıktı.

DeletedUser631

Ziyaretçi
en baştan oku bak biz mi sataştık adam atıp tutmuş bende hepsini kötülemedim içinizde iyi oyuncular var kalanı komple tırt dedim doğruda dedim çok sağlam oyuncuları var hatta bana sataşan adamda fena değil iyi ama kalanı tırt bizim elemanlarda suç pre değilde oynasalarböyle konuşamazlardı beni zaten kesemezler de bizim arkadaşları kesip havalanmışlar işte bidfe bana az kesmişin diyo napim adamınız varda benmi kesmedim casuslamayorum bile artık direk dalıyorum yok :D

Volkan kendini ispatlamamis oyuncular her zaman ahkam keser biz burda sadece susarak cevap yazariz.

DeletedUser

Ziyaretçi

Güzel bir ekiple katılım olucak zamanı geldiğinde duyurusu yapılır elbet kemik kadronun tamamı , oyuncu bazında da eksikler , transferler şartlar neyi gösterir bilemeyiz. Gönül ister ki bütün klanlar.org camiasında bulunan klan ve oyuncular katılsın diplomasi olmadan herkesle savaşılsın :) Ortamı gericek postlara gerek yok seviye korunsun gerisi önemli değil.

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel bir ekiple katılım olucak zamanı geldiğinde duyurusu yapılır elbet kemik kadronun tamamı , oyuncu bazında da eksikler , transferler şartlar neyi gösterir bilemeyiz. Gönül ister ki bütün klanlar.org camiasında bulunan klan ve oyuncular katılsın diplomasi olmadan herkesle savaşılsın :) Ortamı gericek postlara gerek yok seviye korunsun gerisi önemli değil.

ayarlamaya çalışalım böyle birşey ;) herkes herkese

DeletedUser631

Ziyaretçi

büyük transferlerle gelicem beklemede kalın süpürüzler patlama yaşatıcak :D bırakan bırakmayan topladım :D