Oha FRENZY !!

• Konuyu başlatan DeletedUser48811
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45060

Ziyaretçi
yahu konuşmayacağım konuşmayacağım diyorum yine ağzımı açtırıyorsunuz, azıcık objektif olun, demin duru abey duru abey diye ağladığınız adamın pre kullanmasını oyunun bir parçası olduğu için kullanmasını destekliyordunuz, şimdi adama 500 kişi savunma yapıyorsun adam 1 kişi savaşıyor diyorsunuz, yahu o zaman kusura bakmayın sizin duru abiniz oynamayı bilmiyor, bu oyun klanlar oyunu değil mi? Bak adı üstünde klanlar, adam klanıyla oynuyor, sen o orduyu o o köye vuracak kadar bilgisizsen, o adam en az zararla senin o ordunu kırar, ki öyle de oldu. Siz de sevinin şurda bak nasıl kesim yaptı diye. Mantıklı konuşun az konuşacaksanız.

kardeş adama yakın köy alcağı için kesiyo ayrıca bu sawas oyunu değilmi ?

DeletedUser46611

Ziyaretçi
kusura bakmasın duru ağabey hepimizin ağabeyi world'un ağabeyi ama olmuyor bi yerde İsa ağabeyciğim

kardeş adama yakın köy alcağı için kesiyo ayrıca bu sawas oyunu değilmi ?

Duru ağabey yapmışsa doğrudur kardeşim aynen.

DeletedUser49081

Ziyaretçi
arkamdan "esrarkeş,bali bile çekiyo o,psikolojik sorunları var onun." diyen adama abi diyip insaf etmem ben. ulan oyuna milyarlar harcayan adam zaten psikolojik olarak benden daha beterdir. :D

DeletedUser49081

Ziyaretçi
Adam bana iş teklifinde bulunmuş,ben kabul etmemişim. Adam yontmaya devam etmişim. Bali çekmişim,özgürlüğe karşı ot tüttürmüşüm.

Peşi sıra abi abi diye peşindesn koştuğunuz adam kurallar çerçevesinde 2500lük köyü 7 saatte 10k yapmış,tombala ödüllerinde düzenlemelere götürmüştür admin babaları. Sonra herkese adminler çelik ısmarlamıştır hatalarını örtmek için. Sonra düzenlemeye gittiler,günde depo yarılama ödülünü 1 kereliğe mahsus gördüler. Ama frenzy abiniz kullandı da kullandı o ödülü günde bilmem kaç kere.

Diyeceğim o ki gelip burda arkasından yok abi,yok oyunda kurallara göre hareket etti yok ben çok seviyorum benim için çok iyidir söylemlerine girmeyin.

Mod abiler gelir,konu dışına çıktık diye banlarlar. Olsun,tanımayan arkadaşların aklını çelmeyin de banlasınlar beni.
Son olarak klasiğe gelsin bu abiniz,gelsin sıralamaya girsin. Bizde "ayıp ettik duru abimiz." diyelim.

DeletedUser46611

Ziyaretçi
Adam bana iş teklifinde bulunmuş,ben kabul etmemişim. Adam yontmaya devam etmişim. Bali çekmişim,özgürlüğe karşı ot tüttürmüşüm.

Peşi sıra abi abi diye peşindesn koştuğunuz adam kurallar çerçevesinde 2500lük köyü 7 saatte 10k yapmış,tombala ödüllerinde düzenlemelere götürmüştür admin babaları. Sonra herkese adminler çelik ısmarlamıştır hatalarını örtmek için. Sonra düzenlemeye gittiler,günde depo yarılama ödülünü 1 kereliğe mahsus gördüler. Ama frenzy abiniz kullandı da kullandı o ödülü günde bilmem kaç kere.

Diyeceğim o ki gelip burda arkasından yok abi,yok oyunda kurallara göre hareket etti yok ben çok seviyorum benim için çok iyidir söylemlerine girmeyin.

Mod abiler gelir,konu dışına çıktık diye banlarlar. Olsun,tanımayan arkadaşların aklını çelmeyin de banlasınlar beni.
Son olarak klasiğe gelsin bu abiniz,gelsin sıralamaya girsin. Bizde "ayıp ettik duru abimiz." diyelim.

imza......

DeletedUser44580

Ziyaretçi
İsa şikayet et ban yiyorsa laf at yemiyorsa oradan çemkirme. Löm löm konuşma

DeletedUser49081

Ziyaretçi
yavaş gel ata. yavaş. Çemkirme filan ne ayak ? Haddini bil.

DeletedUser

Ziyaretçi
İşin rengi değişti :S , Ata her kural ihlali şikayet edilince ceza yemiyor malesef fakat kanıt yoksa böyle ithamlar yanlış beyler..

DeletedUser44580

Ziyaretçi
ahahahah güzel espriydi, yediği tasa kimse tükürmez amca oğlu. herkes gerçeği biliyor.
Şu mantığı değiştirin artık ya. Dayın varsa şu olursun gibi laflarla gelmeyin. frenzyden kazandığı max 100-200£ için şirketin ismine laf ettireceğini mi zannediyorsun.

İşin rengi değişti :S , Ata her şikayet edilen ceza yemiyor malesef
O Opların sorunu. Bulamıyorlar bizim yapacağımız bir şey yok. Ama frenzy 2005-2006dan beri oynuyor. O zamanlar böyle premiumda harcanmıyordu. Hiç ban yediğine şahit olmadım. 2 dünya lider gördünüz diye tanıdığınızı düşünüp boş laflar edenler var İsa gibi.

DeletedUser46611

Ziyaretçi
duru abi şunlara 200er pre salla da olay kapansın be, çok konuştuk, hayde...

DeletedUser49081

Ziyaretçi
bende 2004den beri oynarım hiç ceza yemedim.
Ata yavaş gel diyorum aşma haddini.

Şu köpek yarışlarında tavşanlar olur. Tavşanı önden salarlar,köpekler arkasından peşi sıra yardırır. Frenzy tavşan,köpeklerde biziz. "ulan nası yaptı o puanı,dur bende yapıyım." tabiriyle binlerce pre çekilmiş midir ? Çekilmiştir. Hırs oyunu bu,1. adam 2. adamın hasmı olur her zaman. Ki frenzy abinin mustafaya mesajlarında akademi basıp basmadığını kanka ayağından sorduğunu da biliyoruz.
Burs mu veriyor la sana frenzy ? :D Kanka dediğin adamaa çemkirme lafı kullanacak kadar ileri gittiğine göre :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Kişi kendinden bilir işi
Premiumla konuşacak adam değiliz biz. Beni bilen biliyor. premium atanlara geri gönderiyorum o premiumları.

DeletedUser49081

Ziyaretçi
ben göndermiyorum,bana 5k pre atsınlar burda modların anasına bile söverim. Kurallar çerçevesinde hareket etmem,alayına giderim.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
bende 2004den beri oynarım hiç ceza yemedim.
Ata yavaş gel diyorum aşma haddini.

Şu köpek yarışlarında tavşanlar olur. Tavşanı önden salarlar,köpekler arkasından peşi sıra yardırır. Frenzy tavşan,köpeklerde biziz. "ulan nası yaptı o puanı,dur bende yapıyım." tabiriyle binlerce pre çekilmiş midir ? Çekilmiştir. Hırs oyunu bu,1. adam 2. adamın hasmı olur her zaman. Ki frenzy abinin mustafaya mesajlarında akademi basıp basmadığını kanka ayağından sorduğunu da biliyoruz.
Burs mu veriyor la sana frenzy ? :D Kanka dediğin adamaa çemkirme lafı kullanacak kadar ileri gittiğine göre :D

İsa burada senin pisliklerini de dökerdim ama terbiyem izin vermiyor. Telefonda Duru Abiye timsah gözyaşları döktüğünü de biliyorum. İstersen uzatma ;)

ben göndermiyorum,bana 5k pre atsınlar burda modların anasına bile söverim. Kurallar çerçevesinde hareket etmem,alayına giderim.

Bana da zaten kimse atmıyor. Geçen birisi çok geliyor deyip 500 premium gece. Sabah kalktım ilk iş premiumunu geri göndermek oldu =)

DeletedUser49081

Ziyaretçi
İsa burada senin pisliklerini de dökerdim ama terbiyem izin vermiyor. Telefonda Duru Abiye timsah gözyaşları döktüğünü de biliyorum. İstersen uzatma ;)

ahahahahaha :D Garibandık olum biz. Ayın 2sinde istedik borcu,burda abi diyenler kadar seviyorduk. Sonra dolandırıcı olduk,esrarkeş olduk. O para gelmedi,ama hala aynıyız. Nickimiz değişmedi,oyundayız hala. Dolandırıcı adamın oyunda ne işi var.

Timsah gözyaşları dediğin olay,hakiki amonyaksız saf gözyaşıydı. 20 yaşındaki bir gencin gözyaşıydı. Madem konu açıldı,ara duru abini gelsin konuşalım. Modlarda izin versin konuyu dağıtalım :D