Oha FRENZY !!

• Konuyu başlatan DeletedUser48811
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Hayir ata asil pts klan savaslari w9 da kuruldu sonra asyakurdu tarafindan w3 de kuruldu as klanindan sonra pts kurulmadi kurulsada gercek oyunculari olamdan bir pts etmez :)

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Buluduğum klanın durumunu bilmeyeceğim değil mi :D AS klanları doğu batı diye ayrıldığında doğu tarafı PTS klanları olmuştu. Orjinal çakma ben bilmem :D

DeletedUser

Ziyaretçi
oyun ilk kurulduğunda pts ismini almış olabilir daha sonra doğu kanadı bir sürü isim aldı ama sonuçta as klanları bünyesinde fullas olarak devam etti :) ben eski pts oyuncusuyum şuan o klanın başkanı ile beraber oyun oynuyorum w22 de :)

DeletedUser49185

Ziyaretçi
5 k lık bir adam için normal bir rapor zaten oynamayı bilmese 1. olmaz normal bnce helal demek için erken

DeletedUser44580

Ziyaretçi
oyun ilk kurulduğunda pts ismini almış olabilir daha sonra doğu kanadı bir sürü isim aldı ama sonuçta as klanları bünyesinde fullas olarak devam etti :) ben eski pts oyuncusuyum şuan o klanın başkanı ile beraber oyun oynuyorum w22 de :)

Oynadığın klandan haberin yok abi :D Zaten as klanları pts oldu sonra tekrar as yaptılar en son spt yaptılar. Ben ikinci as yapıldığında sinirlendim bıraktım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
atacım ilki w9da oldu pts. sonra w3te bi daha kurdular.cihan bi kaç wde uğraştı yine ama kadroyu bi türlü denk getiremedi yani hep yarım yamalak kaldı.zaten w3ten sonra uzun süre ara verdim ama takip ettiğim kadarı ile hep 5-10 oyuncu geldi. bi ara w7de prozac kadrosunda oynandı cihanda vardı zaten orası son görüşümdü onu. sonrakiler çakma demeyelimde o ruhu canlandırmak isteyen dostlar olabilirler :)

DeletedUser

Ziyaretçi
nasıl duru ustanın sayfasını iyi dağıttık değilmi :) mod bizi banlar artık

DeletedUser44118

Ziyaretçi
arkamdan "esrarkeş,bali bile çekiyo o,psikolojik sorunları var onun." diyen adama abi diyip insaf etmem ben. ulan oyuna milyarlar harcayan adam zaten psikolojik olarak benden daha beterdir. :D

esrarmı içiyosun la cidden gerçi o fotograflar başka türlü çıkmaz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Kardeşim bundab önceki raporu da at sen tek raporla gelmis artislik yapiyosunuz halbuki ne oldugunu bebden iyi biliyosunuz