Oha FRENZY !!

• Konuyu başlatan DeletedUser48811
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser44580

Ziyaretçi
ahahahahaha :D Garibandık olum biz. Ayın 2sinde istedik borcu,burda abi diyenler kadar seviyorduk. Sonra dolandırıcı olduk,esrarkeş olduk. O para gelmedi,ama hala aynıyız. Nickimiz değişmedi,oyundayız hala. Dolandırıcı adamın oyunda ne işi var.

Timsah gözyaşları dediğin olay,hakiki amonyaksız saf gözyaşıydı. 20 yaşındaki bir gencin gözyaşıydı. Madem konu açıldı,ara duru abini gelsin konuşalım. Modlarda izin versin konuyu dağıtalım :D

w21de fake kanka fake diyende sendin. w17de seni savunduğun zamana acıyorum :D

DeletedUser49081

Ziyaretçi
konuyu nereye çekti. Düşmanız olum ne olduğunu neden söyleyim sana ordunun. Ona mı kırıldın :D Şahsız yarım ordu attım la,takmadım bile. Söz vermiştim atacağım diye,süreyi kaçırdım bende rastgele şahsız attım orduları.

17de savunduğunda pişman değilsin bunu kabul et. 17de yine abi dedikleriniz vurduydu beni :D onu da anlatalım mı ?

DeletedUser49081

Ziyaretçi
bu arada 17de sen beni lafla savundun,ordu olarak ben seni savunmuştum :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Ben sana pişmanım demedim ki acıyorum dedim verdiğim zamana :D

DeletedUser49081

Ziyaretçi
ben komple size acıdım. Frenzy Duru abin,Aliya izzet simyacı hasan abin,sen,natural aliş abin filan dalmıştınız. Tek köy alamamıştınız. asyakurdu cihan abiniz de ordaydı. Evet daha konuşalım mı ? Senin o dediğin timsah gözyaşlarını ben oyun için değil kişisel yaptığınız vurgu için akıttım. Bana ptt'den 50 lira atıp yemek ısmarlamaya kalkan abileriniz oldu lan. Daha neyin tribindesiniz ? Bizim klana geç sana 100 lira atıyım diyen abilerinizden bahsediyorum.
Sen forumda kaynatırsın,sevdirirsin de kendini. Şahsen ben de severim seni. Ama neden benim yalan söyleyemeyeceğimi hatırlamıyorsun ? Duru abinin aydın abiye attığı mesajları da gördüm ben. Hatta duru abin yarım saat önce bana özelden de yazdı. Adamlığıma laf etti :D
Daha neyin peşindesiniz ki savunuyorsunuz o adamı burda herkese. Hadi bana karşı savunun da elaleme neden nidaalar döküyorsunuz. Duru abiniz kim la ? oyuncu mu ?

Bu arada bursa beşiktaş maçı devre arası telefon konuşmalarımızı unutmadım Ata. Onları da buraya yazarım da gözlerin olmasa :D :D

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Asyakurdunun içten seni destekletip köy verdiği operasyonu mu diyordun?

Bir de ilk paragraftan bir şey anlamadım ama tamam diyeyim de gönlün hoş olsun :D

Bursa-Beşiktaş maçı devre arasında ne konuştuğumuzu ben hatırlamıyorum ki :D w20ye Duru Abiler beni çağırmamıştı bende gitmem demiştim çağrılmadığım yere. Yani öyle demişimdir büyük ihtimalle :D

DeletedUser49081

Ziyaretçi
asyakurdu beni hiç desteklemedi ki olum kimin uydurmaları bunlar ?
klana girerim hatta yönetim alırım sana casusluk yaparım dediğin telefon konuşmasından bahsediyorum ben. Hatırladın mı ? O halde gönlün hoş olsun.

DeletedUser44580

Ziyaretçi
:D:ASDF:DSF :DAS: :D :D Hatırladım şimdi :D Şakadan anlamadığını düşünememişim kusura bakma :DA :SD :D
w14te casusluk yaptığım ekiple şuanda w20de oynuyorum ayrıca bunu da ekleyeyim buraya :D

Fazla uzun yazamayacağım speed atıyorum :D

DeletedUser47911

Ziyaretçi
Karar verdim bundan sonra bi postun ilk 5 sayfasını tek okuycam ondan sonra işin cılkını cıkartıyorsunuz . Konu nerden nereye gelmiş :D

Buer

Okçu
İsa abi bence senin bi yanlışın var oda başkasının yaptıkları hakkında çok yoruyon kendini boşver abi kim pre harcıyosa kkım ne yapıyosa boşver.Allah icin senin prede gozun yok cidden buna sahit oldum w20 de ilk defa tanismisiz hikaye yarismasini kazaniyim kazandigim prenin yarisini sana aticam diyen birisin.
Bisver sende ata abi ne tartisiuonuz ya:D

DeletedUser

Ziyaretçi
zaten ban attırmak için yazdımda :D düşen olmadı düşecekleride sen uyandırdın la n kayboll:D

DeletedUser

Ziyaretçi
http://www.youtube.com/watch?v=MyCuXh5So_M

bende müzik dinliyorum. Hadi gönlün hoş olsun :D

iso senmisin kardeşim? bide bi şey soracam sen neden kendini izah etme ihtiyacı hissediyon onu anlamadım. zaten seni bilen biliyor. karizma yapmak için bi oyunu kullanacak kadar asosyalleşmiş, bi oyundan medet umar durumdaki insanların neyini hesaplıyon :) kızma bana abin olarak sana yapılan haksızlık gücüme gider okumak istemiyorum artık bunları inan :) bu arada cihanı(asyakurdu) görürsen selamlarımıda ilet iyimi

DeletedUser

Ziyaretçi
asyakurdu ortalıkta yok yaw gelicekti w21 'e gelemedi işleri iyi sanırım yoğun fındık kurdu'nun :)

DeletedUser

Ziyaretçi
özledim yaw ptsde iyiydik :) zaten sonrasındada asılmamıştım o arkadaşlık ortamı o oyuncu kadrosu daha ne zaman bir araya gelir bilemem :)