veteranlar takımı

• Konuyu başlatan DeletedUser30863
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser30863

Ziyaretçi
arkadaşlar herkese iyi oyunlar dilerim.yıllardır burda oynarız ve bazı arkadaşlardan hep düşman olduk bir serverdede beraber oynayalım teklifi geldi bende onları kıramadım w19u sile alıp bu arakdaşlarla veteranlar takımı adı altında bir klan kurduk belki ismini begenmezlerde değiştirmek isterlersede srn degil ben hiç klan ismine bakmadım benim için oyunun hakkını veren karakterli kişiler olduktan sonra hiç önemli degil ama belli adı duyulmuş bir klan olsun istemedim ondan dolayı böyle bir degişiklige gittik galiba şu an için yaş ortalaması 2 öğrenciyi saymassak 35-37 civarlarında ve veteranlar takımı ismide uygun diye düşünüyorum.herkese yeniden iyi oyunlar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar dilerim..

barbarosss derken pusulalı yahya abi senmisin yoksa başka bir barbarosss mu ?

DeletedUser

Ziyaretçi
valla abi her eski klan aslında miyadı doldurdu yeni hesaplar yeni nickler yeni klanlar kurulmadı eski geçmişleri bir kenera bırakılmalı geleceğe bakılmadı diye demişimdir her oyunumda.. :) bende paso nick değiştiriyorum geçmişte bazı durumlar oluyor gelecekte sıfırdan başlamak lazım yine değiştiriyorum hep :)

DeletedUser

Ziyaretçi
isim uymuş veteeranlardan her kulvarda korkmak lzm yaşlı kurt hesabı..basarılar

DeletedUser30863

Ziyaretçi
valla abi her eski klan aslında miyadı doldurdu yeni hesaplar yeni nickler yeni klanlar kurulmadı eski geçmişleri bir kenera bırakılmalı geleceğe bakılmadı diye demişimdir her oyunumda.. :) bende paso nick değiştiriyorum geçmişte bazı durumlar oluyor gelecekte sıfırdan başlamak lazım yine değiştiriyorum hep :)

klanlara yeni sayfa açmak için gel o zaman bana mesaj yaz davetini atayım.artık dedigin gibi eski defterleri kapatıp dostluk çerçevesinde degişik kişilerlede oyun oynamak lazım.

DeletedUser

Ziyaretçi
yahya abi başarılar dilerim senın oldugun yerde başarısızlık olmaz zaten :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
tamda diyordumm sevdiğim saydığımız abimiz ekibiylen giricek yahya abi açmişsin başlığı başarılar

DeletedUser30863

Ziyaretçi
w19 u sildim ama w17 tam gaz devam bu gün baktım biri casus attı kaşınma dedim aldı köyü yanıbaşında ona özel op hazırladım 50 köyüne tam 270 ordu atıyorum yanındada 44 tane mis basımı verdim bazıları uslu durmuyor:)

DeletedUser

Ziyaretçi
abi ben bi 10 gun geç başlıcam bide arkadaslarıma sözüm var onlarla başlıcam ama senın ıcın yapmıcagım sey yoktur yeter ki bi mesaj at :)

DeletedUser30863

Ziyaretçi
tamda diyordumm sevdiğim saydığımız abimiz ekibiylen giricek yahya abi açmişsin başlığı başarılar

ben sana dedim klan ismni toprak koy su koy farketmez ama şimdiye kadar olan bir klan ismi olmayacak hala teklifim geçerli bizler hepimiz belli klanlara mal olmuş kişileriz degişik klanlarda oynamak zor geliyor yeni klan altında hala beraber oynama şansımız vardır.

DeletedUser30863

Ziyaretçi
abi ben bi 10 gun geç başlıcam bide arkadaslarıma sözüm var onlarla başlıcam ama senın ıcın yapmıcagım sey yoktur yeter ki bi mesaj at :)
tşk ederim sizlerin degeri her zaman yanımda çok olmuştur bende aynı şekilde sizler için yaparım bilirsiniz.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
yahya abi hr dunyda istikrarlı bir çizgin var birde tum klanalr seni seviyor sayıyor.. bu yeterlidir zaten

Burdada başarılar w20 açik sölemek gerekirse w9 dan sonra şimdiya kadar görduğum en iyi ekipler giriyor daha abzı arkadaşlarda farklı isim vede klanalr altında girecekler

DeletedUser44246

Ziyaretçi
yahya abi başarılar bölge bahsetmemıssın kuzebatı mı olacak yıne

DeletedUser

Ziyaretçi
pusuladan ayrıldıgına sevındım, başarılar dılerım, hayırlı olsun.

DeletedUser19623

Ziyaretçi
her klanda oynayabilirim belli bir klana bağlı kalma zorunlugugu zaten saçma ama önceden kime söz vermişsem ya onlarlayımdır yada yokumdur

DeletedUser

Ziyaretçi
w19 u sildim ama w17 tam gaz devam bu gün baktım biri casus attı kaşınma dedim aldı köyü yanıbaşında ona özel op hazırladım 50 köyüne tam 270 ordu atıyorum yanındada 44 tane mis basımı verdim bazıları uslu durmuyor:)

:D tamam abi anlaşıldı