Güncel W11 Harita

DeletedUser

Ziyaretçi
Güncel haritaları biliyorsunuz. Aile klanları varsa forumdan mesaj atabilirsiniz, aile klanlarını aynı renk işaretleyim.

Hali hazırda işaretli aile klanları;
GöLGe,GöLGe*
REST,BeST
K*O*P,K*0*P
KAPAK,K@PAK,K@P@K
ATeam,ATeam1,ATeamA
Pts,[Pts],(Pts),|Pts|
AKNCLR,@KNMK@
DeH$eT,DH$T
KENE,K3N3
MAKARA,KUKARA
*AKIN*,*AKIN2
ZAMAN,Z@M@N
HUNLAR,*HUN*
TY,TY.,TY*
EMPIRE,EMP!RE,EMP1RE

Klanların Hakimiyet Haritası
Kıtadaki Klanlar Sıralamasında Puanı 50.000 den Fazla Olanlar - Her kıtadan en iyi iki klan
topktribes.png
bak tork gozukmesın dıye 75 bın olmus sınır kesın torku sevmıo bu luster

DeletedUser

Ziyaretçi
Kapak ailesi ve makara ailesi birleşerek aile klanini oluşturduk değiştirirseniz haritadakini seviniriz

DeletedUser

Ziyaretçi
tork aılesını neden yazmıyorsunuz ben bunu anlamadım ıste :mad: :mad::mad::mad::mad::mad: bune ya ! kac haftadır yazılmayı beklıoruz kıta 1.sıde olduk k42 yede bastan feth ettık zaten

DeletedUser

Ziyaretçi
tork aılesını neden yazmıyorsunuz ben bunu anlamadım ıste :mad: :mad::mad::mad::mad::mad: bune ya ! kac haftadır yazılmayı beklıoruz kıta 1.sıde olduk k42 yede bastan feth ettık zaten

Yazmak diye birşey yok. Bu haritalar otomatik güncellenir ve istatistiklere göre klan isimleri belirlenir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazmak diye birşey yok. Bu haritalar otomatik güncellenir ve istatistiklere göre klan isimleri belirlenir.

soyle bısey daha var belkı dıger harıtalarda oyledırde bu harıtada famıly dıye bısey var onuda harıtayı olusturan ekleye bılıo ...

DeletedUser

Ziyaretçi
yazacak kişi siteye giriş yapıp ailesi olan klanları yazıyor arkadaş burda onu demiş ama sanırım tork klanını takmıyorlar xD haritaları ekleyen kişiye özelmesaj yaz ekler

DeletedUser

Ziyaretçi
haklsının adam kendi yapmışsa uğraşmıssa allah razı olsun ama eğer modlar görevlendirdiyse onu bilemem.

ursan

Milis
kimse kusura bakmasın da çoluk çocukla uğraşamıyorum. herseyin yolu var yordamı var günde 500 tane mesaj atmayla torkun t sini bile yazdıramazsın oraya..
bu kadar aile klanını hiçbir zaman hiçbir sorumlu eklememiştir, yapmam gerekeni fazlasıyla yapıyorum. reproTR arkadasım sağolsun 3-5 günde bir aile klanlarının eksiğini gediğini takip ediyor, düzenliyoruz.

bir günde aynı mesajdan o kadar çok aldıktan sonra "tork mork yok bu haritada, beğenmeyen kendine baska harita yapsın baksın" deme hakkını buluyorum kendimde..

DeletedUser

Ziyaretçi
kimse kusura bakmasın da çoluk çocukla uğraşamıyorum. herseyin yolu var yordamı var günde 500 tane mesaj atmayla torkun t sini bile yazdıramazsın oraya..
bu kadar aile klanını hiçbir zaman hiçbir sorumlu eklememiştir, yapmam gerekeni fazlasıyla yapıyorum. reproTR arkadasım sağolsun 3-5 günde bir aile klanlarının eksiğini gediğini takip ediyor, düzenliyoruz.

bir günde aynı mesajdan o kadar çok aldıktan sonra "tork mork yok bu haritada, beğenmeyen kendine baska harita yapsın baksın" deme hakkını buluyorum kendimde..
bu konuda seni tebrik ediyorum baya aile klanı eklemişsin üşenmeden :D bayada aile klanı varmış :D

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Çözüm :Tork klanını dağıtın beygir klanı açın :D

müdahale etmeden yapamıyacağım on-ga klanı ve zafer klanı aile klanı hiç olmadı on-ga klanına katılmak istediler aldık sonra biz ayrı alt klan olacaz dediler iyi dedik şimdide gölge klanı alt klanı oldular kendilerinin bizimle alakası yoktur.

DeletedUser24203

Ziyaretçi
müdahale etmeden yapamıyacağım on-ga klanı ve zafer klanı aile klanı hiç olmadı on-ga klanına katılmak istediler aldık sonra biz ayrı alt klan olacaz dediler iyi dedik şimdide gölge klanı alt klanı oldular kendilerinin bizimle alakası yoktur.

Kusura bakmayın...burdaki hata benimdir..Luster gerekli düzeltmeyi yapacakdır..

DeletedUser31397

Ziyaretçi
haritlarda konusunda

eskiden klanstats.com diye bir bölüm vardı kendi işimizi kendimiz o bölümden görebiliyorduk o bölm kalktımı yada adımı degişti bilgisi olan varmı ..teşekürler