Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

Stratejist-

Hafif Atlı
1. sen hamleye geçmedin laf dinlemez bir fırlama olduğun için senin köylerini şahi klanına dağıttırdım mislettim
2. Oynadığın oyun oyun başında barbar yağması atabilecek rahat konuma geçip pasif dilenmekten öteye geçebilen bir oyuncu değilsin.
3. Kitlemeli dünyada eneslerin sana güvenip oynatmaya çalıştığı ortamda profiline klanımla bağım kalmamıştır yazmış oyuncusun
4. Herkesin uyarısına rağmen ben berkaya güveniyorum buna laf dinletirim dedim ama yanılmışım dedikleri gibi fırlamanın tekisin

Ayrı bir konuya gelincede o yağmayı nasıl yaptığını herkes biliyor :) kendini bana şikayet ettirme leonidas veya bir başka yakınımın adını ağzına alma doğru şikayetin nasıl edileceğini kullandığın scriptten makroya kadar hepsini biliyorum o yüzden zıplama fazla rica ediyorum :)
knk şikayet edip banlatırsan bunu, bana 15 yıl daha oynaman lazıms eviyeme gelmek için dedi, banlatırsan forumda havlıcam senin için kabul mu .d

Emareks

Mızrakçı
knk şikayet edip banlatırsan bunu, bana 15 yıl daha oynaman lazıms eviyeme gelmek için dedi, banlatırsan forumda havlıcam senin için kabul mu .d
Oyun kazanmak için köpek etmezsin kendini be. Hadi annenize söven adamı aranıza aldınız, ailenize saygınız yok anladık bari kendinize saygınız olsun be :)

Kjitro shall win?

Mızrakçı
1. sen hamleye geçmedin laf dinlemez bir fırlama olduğun için senin köylerini şahi klanına dağıttırdım mislettim
2. Oynadığın oyun oyun başında barbar yağması atabilecek rahat konuma geçip pasif dilenmekten öteye geçebilen bir oyuncu değilsin.
3. Kitlemeli dünyada eneslerin sana güvenip oynatmaya çalıştığı ortamda profiline klanımla bağım kalmamıştır yazmış oyuncusun
4. Herkesin uyarısına rağmen ben berkaya güveniyorum buna laf dinletirim dedim ama yanılmışım dedikleri gibi fırlamanın tekisin

Ayrı bir konuya gelincede o yağmayı nasıl yaptığını herkes biliyor :) kendini bana şikayet ettirme leonidas veya bir başka yakınımın adını ağzına alma doğru şikayetin nasıl edileceğini kullandığın scriptten makroya kadar hepsini biliyorum o yüzden zıplama fazla rica ediyorum :)
Pasif pasif derken tum pasifleri neden sen yiyordun acaba? Soylesene dusmandan ne zaman koy aldin da bana laf atabilme hakkina erisebildin. Sen degilmiydin bana siz koy
Kaybetmediniz ben ve ishak cok kaybettik bundan sonraki tum pasifler bizim diyen?? Nerede o klan ruhu:) sozde klan yonetiyorsunuz ama her seyi siz yiyordunuz, sonrada neden 4 dunya ust uste ilk silinen klan siz oldunuz sorgulamadin mi hic? Basarisizliginiz dillere destanken gelip burda konusma hakkini kim verdi sana:)

71de neler oldugunu hepimiz biliyoruz burada o konu acmanin luzumu yok, o zaman hakli oldugumu bilip arkamda durdun ve suan bunu dillendiriyorsun. Madem haksizdim neden arkamda durdun?

82 de de aynisini yaptim 81 de de sor bakayim rakiplerime benim istegim disinda benden koy aldilar mi? 82de koy vermedim kos koca siniri iki kisi tutarken. 81de bana bir mizrak bile atmadiniz siz her gun o kadar koy kaybedip pasif dilenirken ben 0 destekle hamleye karsi 9 koy savunuyordum 20koyumle. Ki bunu hamle oyuncularisa itiraz edemez:) o bolgede bana defalarca script dendi tebrik edildi ama konu size gelince tam bir fiyaskoydunzu ekip olarak

T O K Y O

Kılıç Ustası
Pasif pasif derken tum pasifleri neden sen yiyordun acaba? Soylesene dusmandan ne zaman koy aldin da bana laf atabilme hakkina erisebildin. Sen degilmiydin bana siz koy
Kaybetmediniz ben ve ishak cok kaybettik bundan sonraki tum pasifler bizim diyen?? Nerede o klan ruhu:) sozde klan yonetiyorsunuz ama her seyi siz yiyordunuz, sonrada neden 4 dunya ust uste ilk silinen klan siz oldunuz sorgulamadin mi hic? Basarisizliginiz dillere destanken gelip burda konusma hakkini kim verdi sana:)

71de neler oldugunu hepimiz biliyoruz burada o konu acmanin luzumu yok, o zaman hakli oldugumu bilip arkamda durdun ve suan bunu dillendiriyorsun. Madem haksizdim neden arkamda durdun?

82 de de aynisini yaptim 81 de de sor bakayim rakiplerime benim istegim disinda benden koy aldilar mi? 82de koy vermedim kos koca siniri iki kisi tutarken. 81de bana bir mizrak bile atmadiniz siz her gun o kadar koy kaybedip pasif dilenirken ben 0 destekle hamleye karsi 9 koy savunuyordum 20koyumle. Ki bunu hamle oyuncularisa itiraz edemez:) o bolgede bana defalarca script dendi tebrik edildi ama konu size gelince tam bir fiyaskoydunzu ekip olarak

Soj klanını 5-6 arkadaş önce özel dünyada kurduk 1 ay oynadık.
Soj klanını bir sonraki kuruşumuz 81. Worlddü berkay yani 4 world üst üste malesef silinmedi o klan he kursaydık silinirdi orası ayrı konu :D

Sen 20 köyünle barbarları savunursun anca berkay twstats fotoğrafı attırma bana worldde düşmandan ilk köyü alan oyuncuydum ben testats kayıtlarıyla sabit :)

ekran atmayavağım buraya biraz merağı olan berkayın tw statsa bakabilir

Kullandığın makro ve scriptlere cevap vermemişsin fırlama? Tekrarlıyorum zıplama sevmediğim enesi sevindirmeyeyim.

Stratejist-

Hafif Atlı
Soj klanını 5-6 arkadaş önce özel dünyada kurduk 1 ay oynadık.
Soj klanını bir sonraki kuruşumuz 81. Worlddü berkay yani 4 world üst üste malesef silinmedi o klan he kursaydık silinirdi orası ayrı konu :D

Sen 20 köyünle barbarları savunursun anca berkay twstats fotoğrafı attırma bana worldde düşmandan ilk köyü alan oyuncuydum ben testats kayıtlarıyla sabit :)

ekran atmayavağım buraya biraz merağı olan berkayın tw statsa bakabilir

Kullandığın makro ve scriptlere cevap vermemişsin fırlama? Tekrarlıyorum zıplama sevmediğim enesi sevindirmeyeyim.
kankammm :( :( :( :(

Kjitro shall win?

Mızrakçı
Siz değil miydiniz bana savunmayi isini hallet, pasifi isini hallet, yok klan forumu hazirla diyen:) sonuc olarak ne oldu ezile ezile sojun icinden gectiler:) ne yaptin w basi klan icin soyle bana bi hele :)

Faramir66xd

Mızrakçı
Hiç 7 sayfa yazı okuyamam belki açıklanmıştır ama W’nin ilk günü Hamle ile konuşmaya gittiğim zaman bana söylenen ilk ve en çok şey SonDans ile alakalıydı. Merak ediyorum 1 saatlik konuşmada 30 dakika konuştuğumuz ismi nasıl bünyelerine kattılar. Ne olursa olsun birlikte oynamayacaklarını, Hatta bana daha W başlamadan Sondans ile sizinle bir olamamız mümkün değil ithamlarında bulunan hamle ne olduda bünyesine katma gereği duydu? Madem sevmiyordunuz neden o zaman tüm konuşmalarda bu oyuncuyu sevmediğinizi ve bana sizin klanda bile olsa toplatmam
Gerektiğini söylediniz durdunuz? Halbu ki Mustafa Hocamda bilir bu adam whatsappa girer girmez atıp şahsi olarak vuracağımı ve ne olursa olsun hiçbir itiraz kabul etmediğimi söyledim. Bu konuşmayı hamleye gösterdiğimde bile bu konuyu uzatan sizdiniz.

bayramispro
Ya bayram sen bunun tillahini 81 de klan klan gezerek yapmış adamsin. Klan klan gezip dayak yiyip sonra 84te herkese düşmanlık beslemeye gerek yok. Sakin ol canımın içi kim ne yaparsa yapsın. Bu oyunun muhtarı falan mısın.

Emareks

Mızrakçı
Adam annem hasta saldırmayın diyormuş havlamasına mı şaşırdın dç
Hasta olduğu için savaşı istedikleri kadar durdurabilirdik. Aile her şeyden önemlidir çünkü. Ama kendileri bu değeri bilmedikleri için 2 gün önce annesine söven adamı klana alıp birlikte oynamayı tercih ediyorlar. Oyunu kazanmak bu kadar önemli olmamalı.

Kjitro shall win?

Mızrakçı
Ya bayram sen bunun tillahini 81 de klan klan gezerek yapmış adamsin. Klan klan gezip dayak yiyip sonra 84te herkese düşmanlık beslemeye gerek yok. Sakin ol canımın içi kim ne yaparsa yapsın. Bu oyunun muhtarı falan mısın.
Klan klan nereye gezdigimi soyler misin? Soj olarak girdim hamleye gectim biraktim. Hamleye gecme sebebimde belli degil mi ? O kadar emek gosterip sahiye toplatmaya calisan soj degil mi? Nerede berkin serefi?

Kjitro shall win?

Mızrakçı
He son olarak burda bana actirma diger dediklerinizi. Yigit te sahittir o demedi mi bayrama paslayalim koyleri en iyi ve en aktif oyuncumuz o ishakla beraber beni booslayip sinira sokmak isteyen sizdiniz. Sonra gelip w basi aldigim pasifler icinde laf atamazsiniz. Bakin 82de aynisini Adige ekibi bana yapti bir cok sorunla karsilasmamiza ragmen pes etmediler ve cok guzel savaslar verdik. Kapatamasakta iki tarafta halinden sonuna kadar memnun.

T O K Y O

Kılıç Ustası
Sağol zıpzıpcım yine kendini düşürdün bir kaç güne cevap yazacağım sana yine :)