Çukur vs Basher&Kudret

cordoba

Acemi
Biz iyiyiz biz mukemmeliz vs vs dedik mi demedik ki diyemeyiz bu oyunda cok sey olabilir suan ustunluk bizde olabilir ama buraya gelip unity ye armagan ediyosunuz dunyayi gibi nagralar atmak hoş degil

Vezir001.

Kılıç Ustası
Unity bizim müttefiğimiz ve bu world onların en büyük hakkı. Kimseden hediye alma gibi bir durumlarıda yok daha önceden belirttiğim gibi çatır çatır savaştı unity.

Algıya da gerek yok,
Alemciler & Kudret & Basher paktı yenilmiştir,

Unity & Çukur & Secret paktı kazanmıştır.

Mucbir sebeplerle oyundan uzaklaşmış olsamda oyundaki dost düşman tebrik ederim herkesi.

segezha

Mızrakçı
Unity bizim müttefiğimiz ve bu world onların en büyük hakkı. Kimseden hediye alma gibi bir durumlarıda yok daha önceden belirttiğim gibi çatır çatır savaştı unity.

Algıya da gerek yok,

Mucbir sebeplerle oyundan uzaklaşmış olsamda oyundaki dost düşman tebrik ederim herkesi.
Bu adam hiçbir dünyada savaşmadan her başlığın altında secret kazanmıştır yazıyor ya inanılmaz :D

Vezir001.

Kılıç Ustası
Bu adam hiçbir dünyada savaşmadan her başlığın altında secret kazanmıştır yazıyor ya inanılmaz :D
İşi biliceksin işe gitmiceksin ufaklık olmayan aklını kullan sanada gel kapattırayım bir world 2 yıl oldu her w peşimden koşuyorsun ağlaya ağlaya

Algıya da gerek yok,

Ne algısı biz farklı bir şey demedik de bu paktlardan benim haberim yok.

Secret ne zaman unity ile pakt oldu?
Çukur yata yata buralara kadar geldi ne savaştı ne de oyun oynadı neyse o ayrı mesele?
Secret bin köy vermiş hala da vermeye devam ediyor nasıl kazanmış oluyor?

Kudret, oyun gereği Alm ile nötre çekti iki cephe de savaşması zordu, bu durumda nasıl adamlarla pakt oluyoruz.

Unity meselesine gelince adamların zaten en çok gayret eden taraf olduğunu bizde biliyoruz ve görüyoruz zaten.. Ama unity başarılarının arkasına saklanmaya gerek yok.

Vezir001.

Kılıç Ustası
Ne algısı biz farklı bir şey demedik de bu paktlardan benim haberim yok.

Secret ne zaman unity ile pakt oldu?
Çukur yata yata buralara kadar geldi ne savaştı ne de oyun oynadı neyse o ayrı mesele?
Secret bin köy vermiş hala da vermeye devam ediyor nasıl kazanmış oluyor?

Kudret, oyun gereği Alm ile nötre çekti iki cephe de savaşması zordu, bu durumda nasıl adamlarla pakt oluyoruz.

Unity meselesine gelince adamların zaten en çok gayret eden taraf olduğunu bizde biliyoruz ve görüyoruz zaten.. Ama unity başarılarının arkasına saklanmaya gerek yok.
Unity e hediye ediyorsunuz yazmayacaksın o zaman, dc dc gezilmeyecek otursun savaşsın herkes yensin kendi kapatsın.

O yatıyor bu yatıyor masallarını bırakın artık bu oyunda klanları ilerleten 2 faktör var,

%51 diplomasi
%49 savaş

Her ikisini aynı anda düzgünce yapıyorsan yolun açıktır.

Diplomasi bu oyunun temel taşıdır diplomasi ilede birşeyler ilerleyebilir savaşarakta, ancak diplomasi tüm bu sürecin %51 ine eşittir.

Ben bir diplomatım, yıllardır bu oyunda görüp görebileceğiniz işinde belkide en düzgün en başarılı 10 diplomat say desen şurada herkesin ilk 10 unda olacak isim olarak diplomasinin bu oyunu kazandıran %51 etken olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.

Unity e hediye ediyorsunuz yazmayacaksın o zaman, dc dc gezilmeyecek otursun savaşsın herkes yensin kendi kapatsın.

O yatıyor bu yatıyor masallarını bırakın artık bu oyunda klanları ilerleten 2 faktör var,

%51 diplomasi
%49 savaş

Her ikisini aynı anda düzgünce yapıyorsan yolun açıktır.

Diplomasi bu oyunun temel taşıdır diplomasi ilede birşeyler ilerleyebilir savaşarakta, ancak diplomasi tüm bu sürecin %51 ine eşittir.

Ben bir diplomatım, yıllardır bu oyunda görüp görebileceğiniz işinde belkide en düzgün en başarılı 10 diplomat say desen şurada herkesin ilk 10 unda olacak isim olarak diplomasinin bu oyunu kazandıran %51 etken olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.
Kötü diplomasi yapiyon demiyorum. Zaten secret klanini diolomasiyle ayakta tuttunuz. Kudrete savaş açmakta mantıklıydi. ALM arada tost olup rotanin size dönecegi belliydi yani.
Neyse ben çok da aktif değildim dünya da dediklerim beni bağlar kişiseldir. Klanın dusuncesi veya fikri değil diyorum ve herkese başarılar diliyorum.

K E S K İ N

Çaylak

Algıya da gerek yok,

yazmıyım dedim de dayanamadım sen yine kabarmışsın indireyim , unityle ne ara müttefik oldun 73de kanlı bıçaklı olduğunuz adamlar hesaplara mesaj yoluyla global yiyordu yine çıkar ilişkisinde kendine bir yer bulmuşsun tarafsız olarak yazıyorum dünyayla alakam kalmadı

64deki gibi yine savaşmadan dünya kapatmak istedin herkese 3er 5er kapama yine başaramadın önce adam gibi savaşacaksın sonra buraya gelip konuşacaksın

K E S K İ N

Çaylak
reelde buluşup yemek yediğim kahve içtiğim adamları sırtından bıçakladım en iyi diplomat sıralamasında ilk 10a koyarım :p

Vezir001.

Kılıç Ustası
1. olarak bu adamın yazdığı gibi yapamayacağınız şeyleri konuşmayın yoksa telefonlardan beni engellemek zorunda kalırsınız.

yazmıyım dedim de dayanamadım sen yine kabarmışsın indireyim , unityle ne ara müttefik oldun 73de kanlı bıçaklı olduğunuz adamlar hesaplara mesaj yoluyla global yiyordu yine çıkar ilişkisinde kendine bir yer bulmuşsun tarafsız olarak yazıyorum dünyayla alakam kalmadı

64deki gibi yine savaşmadan dünya kapatmak istedin herkese 3er 5er kapama yine başaramadın önce adam gibi savaşacaksın sonra buraya gelip konuşacaksın
2. Olarak ben dünyada yokum, şaman savaşı başladığından beri de secret unity ile müttefik bilmiyorsan hatırlatayım.

Kalanlar ne yaparlar bilmiyorum ama gidenler saygısını bozmasın.
Şamar oğlanı olarak ilk 10 girer hakkını yeme lütfen keskin

Son olarak tekrar söylüyorum,

Ben galericiyim 33 yaşındayım ve bu oyunu gerekirse her yere dökerim ceza da yatarım eğer şahsıma hakaret varsa. Yukarıdaki adam gibi beni engellemek zorunda kalırsınız, yapamayacağınız şeyleri burada klavyede konuşmayın kimsenin karşılıklı canını sıkmayın.

Yok top gibi sektireceksiniz yok şamaroğlanına çevirecekmişsiniz ulaş yukarıdaki adamda evimin konumu var işyeriminde yerini biliyor herkes gelin toplu halde beni varsa yüreği yeten sektesin varsa yüreği yeten şamalarlasın.

Eğer yoksa burada haddini aşmasın kimse.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Vezir001.

Kılıç Ustası

Son mesajını görmemişim,

Savaşmadan kapamak istedin derken?

Bunu arkada barbar toplayan adam dünya başından itibaren 6 ay dünyanın favorisi towa karşı savaşan adama mı söylüyor? Aylarca o dünyada kesimde savunmada destekçide ve toplam kesimde liderdim sen o kadar alakan yok farma gömülmüşsün ki ne olduğunu bile görmemişsin.

2 tane fazla kapama almak için beni arkamdan vurdunuz, benim savaştığım adamlar dönüp hepinizi toplayıp dünyayı kapattı.

Arkadan vurduk dünyadan silindik olmuyorda üstünden bir kaç sene geçince savaşmadan kapamak istedin oluyor değil mi? O world çaylak kalktığından itibaren hiç savaşım bitmedi kesimde hem klanım hem ben aylarca lider kaldım sen kimle savaştın 6 ay? Oturdun farm yaptın barbar topladın.

Ama gel gelelim adı işte böyle savaşmadan dünya kapamak oluyor.

Şurada bile klan 7. Ayına gelmiş, yanında bulunan klanları elemiş şuan oturmuş 2 klanla aynı anda savaşıyor ama geride ama önde savaşıyor mu savaşıyor 1000 köy geride şuan savaşta 45 tede aynen böyleydi ve kapadık mı kapadık sizin lugatınızda savaşmak ne kardeşim söyleyin onu yapalım barbar toplamaksa söyle toplayalımda savaşmış varsay bizi

Algıya da gerek yok,

K E S K İ N

Çaylak
Son mesajını görmemişim,

Savaşmadan kapamak istedin derken?

Bunu arkada barbar toplayan adam dünya başından itibaren 6 ay dünyanın favorisi towa karşı savaşan adama mı söylüyor? Aylarca o dünyada kesimde savunmada destekçide ve toplam kesimde liderdim sen o kadar alakan yok farma gömülmüşsün ki ne olduğunu bile görmemişsin.

2 tane fazla kapama almak için beni arkamdan vurdunuz, benim savaştığım adamlar dönüp hepinizi toplayıp dünyayı kapattı.

Arkadan vurduk dünyadan silindik olmuyorda üstünden bir kaç sene geçince savaşmadan kapamak istedin oluyor değil mi? O world çaylak kalktığından itibaren hiç savaşım bitmedi kesimde hem klanım hem ben aylarca lider kaldım sen kimle savaştın 6 ay? Oturdun farm yaptın barbar topladın.

Ama gel gelelim adı işte böyle savaşmadan dünya kapamak oluyor.

Şurada bile klan 7. Ayına gelmiş, yanında bulunan klanları elemiş şuan oturmuş 2 klanla aynı anda savaşıyor ama geride ama önde savaşıyor mu savaşıyor 1000 köy geride şuan savaşta 45 tede aynen böyleydi ve kapadık mı kapadık sizin lugatınızda savaşmak ne kardeşim söyleyin onu yapalım barbar toplamaksa söyle toplayalımda savaşmış varsay bizi
64de senin klanın gibi bende merkezi bir konumda başladım çünkü oyun random atıyordu ışınlanma yoktu , haritada merkezde başlayan biri için dünyanın sonuna kadar savaşmadın farm yaparak geldin demek ne kadar doğru :D , klanıma gelicek olursak secret ile savaşma kararını klanım aldı ben yönetici değildim.

Vezir001.

Kılıç Ustası
64de senin klanın gibi bende merkezi bir konumda başladım çünkü oyun random atıyordu ışınlanma yoktu , haritada merkezde başlayan biri için dünyanın sonuna kadar savaşmadın farm yaparak geldin demek ne kadar doğru :D , klanıma gelicek olursak secret ile savaşma kararını klanım aldı ben yönetici değildim.

Güzel arkadaşım o zaman neden savaşmadan kapamak istedin diyorsun klanın geldi toplu görüşmede diğer klanlarla beraber kapatalım kararı aldı hatta ben sizinle savaşacaktım engel olundu müttefiklerim tarafından yeter savaştık kapatıp geçelim dedi herkes,

Madem bilginiz yok süreç hakkında neden insanları ima ederek burada yazılar yazıyorsunuz,

Herşeyi geçtim sen artık bir yola girdin bak bu dünya klan kurdun klan başkanısın sanırım artık yani bir klan başkanı olarak diğer başkan/diplomatlarla oturup hakim olmadığın ve seninle ilgisi bile olmayan konular üzerinden münakaşaya girmek bence mantıklı değil yine sen bilirsin birşey diyemeyeceğim.

Sonra mesaj atarsın diplomasiye ihtiyaç duyarsın yapmak zorunda kalırsın bir gün bence kimseyle ilgin kalmayan worldlerde bu şekilde münakaşaya girmemelisin beni 75-76 forumlarında münakaşa ederken gördün mü hiç girip makara yapıp çıkıyorum sende öyle yap bence artık üye statüsünden çıktın klan başkanı statüsündesin.

Birde şu 64ü unutun artık heryerde o world konuşuluyor, kapatanlar bizim kadar konuşmadı o worldü adamlar hepimizi tek tek elek etti :) Ve bu adamlar herkesle düşman olarak elek etti sonuna kadarda hak ettiler o worldü.

Elek olanlar olarak dünyayı kapatanlardan çok konuşuyoruz worldü :D