Hondacı55 Unity

HoNDaCI55

Yasaklı
Bunun gibi şerefli insanlar şerefli bir şekilde oyun oynar. Neye önem verdikleri belli. Karakter akıyor bu hondacıdan masallah 72 i de bizde nasiplendik onun kudretli karakterinden
Sen mi soyluyorsun bunu karakterden bahsedene bakarmisin en azından senin sistemin gibi oyunculardan bakıcılık alıp askerlerini uzak bir yere attikdan sonra toplamiyorum 72 benim yaptım deilde sizin yaptinizi herkez bilir laf olsun diye yazma düzgün biri olsan o kdr oyuncu arkanda dururdu sende sıkıntı var demekki nasipsiz...

HoNDaCI55

Yasaklı
İlk defa oynuyordum klanları bir bilgim yoktu köyümü almak yerine anlatsalar yapabilirdin
Anlatilcak bir durum olsa çaba gostermene istinaden bazı şeylere ben deil bu konumdaki her oyuncu müsade ediyor ortalığı karistirmaya gerek yok pasif oyuncuydu topladım.

kardanADAM.

Kılıç Ustası
Bu adamla aynı klanda olmamıza rağmen bana saldırdı köyümü aldı.Fake saldırı diye kandırdı dikkat edin size de denk gelebilir klan adı Unity
Hocam geçmiş olsun.
Böyle şeyler nekadar yanlış görünse de bu oyunun doğasında var.
Oyunda aktiflerin pasif toplaması oluyor. Kimi klanda ilk ay kimi klanda 10 ay sonra, ama oluyor.
Oyunu pek bilmiyorum demişsin.
Oynamak, öğrenmek istersen elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. :)

La Calin*

Kılıç Ustası
Sen mi soyluyorsun bunu karakterden bahsedene bakarmisin en azından senin sistemin gibi oyunculardan bakıcılık alıp askerlerini uzak bir yere attikdan sonra toplamiyorum 72 benim yaptım deilde sizin yaptinizi herkez bilir laf olsun diye yazma düzgün biri olsan o kdr oyuncu arkanda dururdu sende sıkıntı var demekki
Ahahahahaha numaradan engelimi kaldırsana bişi denicem şerefli erkek seni

HoNDaCI55

Yasaklı

Valla harcadıgım kelimelere okuyanlara yazık bi cacık etmezsin baktım engeli kaldırmamıssın buralarda sov yapıyorsun. İki gram vicdan ahlak desen yok anca sov. Allaha sükür cevremde senin gibi karaktersizler yok. Beni seven sever sevmeyen sevmez ama kimseye yamuk yapmadım hak yemedim. Bu bana yeter sen köy alıp adam satmaya devam et bi gün adam olursun belki
Çok konuşma yaz wp den karın agrin ne senin hayırdır..?

La Calin*

Kılıç Ustası
Çok konuşma yaz wp den karın agrin ne senin hayırdır..?
Yav hem karaktersizsin hemde yazılanı okuyup anlayabilme yetisine sahip değilsin. Bosa zaman kaybısın okuyanlardan özür dilerim. Bu arkadaşın karaktersizliğini unutmayıp baslıkta nickini görünce yazmadan edemedim

HoNDaCI55

Yasaklı
Valla harcadıgım kelimelere okuyanlara yazık bi cacık etmezsin baktım engeli kaldırmamıssın buralarda sov yapıyorsun. İki gram vicdan ahlak desen yok anca sov. Allaha sükür cevremde senin gibi karaktersizler yok. Beni seven sever sevmeyen sevmez ama kimseye yamuk yapmadım hak yemedim. Bu bana yeter sen köy alıp adam satmaya devam et bi gün adam olursun belki
Kimin ne yaptı ne yapacağı belli olmaz bilader burayı meşgul etme pasif muhabbeti her türlü seçenekleri var şahsi sıkıntın varsa benimle wp den yazabilirsin

HoNDaCI55

Yasaklı
Yav hem karaktersizsin hemde yazılanı okuyup anlayabilme yetisine sahip değilsin. Bosa zaman kaybısın okuyanlardan özür dilerim. Bu arkadaşın karaktersizliğini unutmayıp baslıkta nickini görünce yazmadan edemedim
Aynen bilader yer sen gel buyur senide nasiplendireyim

PIAES

Milis
Severim senin gibileri uzun zaman oldu sıkıntı yok
Yüzüne tükürsen "Allah'ım çok şükür bu gün yüzüm su gördü" dicek şahsiyetsiz kişinin burda bir şeyler yazmaya çalışmasına kahkahalar atarak okuyorum. Sen ve ailesi üstüne yeminler eden ekürin umarım en çok siz yaşarsınız :)

HoNDaCI55

Yasaklı
Yüzüne tükürsen "Allah'ım çok şükür bu gün yüzüm su gördü" dicek şahsiyetsiz kişinin burda bir şeyler yazmaya çalışmasına kahkahalar atarak okuyorum. Sen ve ailesi üstüne yeminler eden ekürin umarım en çok siz yaşarsınız :)
Senin ne sıkıntın var hayirmi aynen çok bilmiş

HoNDaCI55

Yasaklı
Senin ne sıkıntın var hayırdır çok bilmiş