Yargı - Meteor

Mavıpsa

Yasaklı
Çok komiksin reis ya, komutlarım bidaha sana ulaşmadan böyle gömülü olan 2, 3k desteği kestin diye bunu başarı sayıp genel forumlarda paylaşma sevinirim. :D her seferinde hem kelimeler ile hemde sahadaki durumlar ile seni rezil etmek istemem. Yoksa diğer köylerinin çiftliklerinide yıkmak durumunda kalıcam. :D
Ders olmuştur sanırım bugünki takaslar, bak bakalım kim sahada ders vermiş. Tecrübeli arkadaşların yorumlarını ve oylamasını beklerim. Mavıspa yine zort olduuuu alışkanlık oldu bu loserlık sizde....
Öyle bir iki raporla çıkma bidaha karşıma çocuk gibi...

Gitti canım köy nasıl basarım bidaha çiftliği sınıra 63636372 km uzaktaki köyde :D

Hanedan23

Acemi
Asıl hesabım bu olmasada Oskar5353 ile oyunu sürdürmek zorunda kaldım, eksiklikler çoktu lakin zevkli bir savaş verdiğimi düşünüyorum, haritanın azizliği bizi sürekli savaşa itmiş olsada bizlerde hakkını vermeye çalıştık, herkesin eline emeğine sağlık, teşekkürler...

Val4r Morghul1s

Çaylak
Asıl hesabım bu olmasada Oskar5353 ile oyunu sürdürmek zorunda kaldım, eksiklikler çoktu lakin zevkli bir savaş verdiğimi düşünüyorum, haritanın azizliği bizi sürekli savaşa itmiş olsada bizlerde hakkını vermeye çalıştık, herkesin eline emeğine sağlık, teşekkürler...
Haritanın azizliğii, kesinlikle...
Arkadaş gereken cevabı kendisi istediği yerde sahada alıyor abi :)

Misal.
Keşke asker kesemeden patlattığın kamiyide koysan beeeee
Sinek ısırdı bi kaşıntı oldu sanki :D
Unutmadan hatırlatayım, komutlarım köyünüze girmeden bana erken konuşmayın.