Yargı - Meteor

Jopcu Zehirx

Casus
Bu Tolga ne anlatıyor la şuna 2 tane vaat verin ensesine vurup ağzındakini alırsınız Sanji reis öyle yapmıştı geçen world. Ben Nopla anlaştım onları bizzat kıtaya taşıyorum worldü beraber kapatacaz falan diyordu tam bir polyannadır kendisi

İnsanları kendimiz gibi bildiğimizden delikanlı gibi sözümüzde durduğumuzdan sizin gibi aklımız kaypaklığa çalışmıyor napıcan. Sizide böyle kabul ettik.

purchead

Mızrakçı
Sor bakalım Tolga sınırda yoktu ama napti diye veya ne faydası oldu diye. Ben bu dünyada isteyerek oynasaydim evet farklı olurdu ama yaz donemlerini sevmiyorum .

Şimdi gelelim sorularıma.

1. Dehsetten ayrılma sebebiniz neydi ?
2. Sebep olarak sundugunuz ve ne olursa olsun ya o ya biz dediğiniz kişiye kaç kere vurdunuz ?
3. Size o kadar denmesine rağmen pasiflere mis gidiyor diyip onları bizden önce alıp gelen misleri kesmeniz ve ardından sizinle bir diplomasimiz yok alırız keseriz demeniz.

Şimdi bana gelmiş yok o dostum yok organize oluyorum demen çok saçma. He başta çoğu kişi size vurma taraftarıydi vurmama bedenlerimizi de yukarıda anlattım bize kızan arkadaşlar oldu o dönemde diyorum ya keşke ilk biz vursaydik sizin demeniz gibi diplomasimiz yokken. O zaman Tolganin neler yapabildiğini görürsünüz. Neyse bu konu hakkında herşeyi açıkladım ettim.

Girdiğim ilk dünyaya çağırırım gelirsiniz oyunculuklar bakarız o zaman.
Söylede müsait zamanında dünya açsınlar. Yazı sevmem kışı sevmem. Bu dünyada isteyerek!!!!! oynamadım ama laklak yaparım. La köyün olsa bir gece ansızın gelicem ama köyünde yok. La ne diye gelip burda boş yapıyorsun. Size vuracaktık ama bi taraflarımız o zaman yemedi demiyorsun da burda boş çene çalıyorsun.

Jopcu Zehirx

Casus
Söylede müsait zamanında dünya açsınlar. Yazı sevmem kışı sevmem. Bu dünyada isteyerek!!!!! oynamadım ama laklak yaparım. La köyün olsa bir gece ansızın gelicem ama köyünde yok. La ne diye gelip burda boş yapıyorsun. Size vuracaktık ama bi taraflarımız o zaman yemedi demiyorsun da burda boş çene çalıyorsun.

Sen beni bilmezsin ama ağa babalarin iyi tanır. Ah @NaiL ErDa ah şu dünkü adamlara madara ettiriyosun ya sana başka bişey demiyorum.

İBK..

Kılıç Ustası
Bu Tolga ne anlatıyor la şuna 2 tane vaat verin ensesine vurup ağzındakini alırsınız Sanji reis öyle yapmıştı geçen world. Ben Nopla anlaştım onları bizzat kıtaya taşıyorum worldü beraber kapatacaz falan diyordu tam bir polyannadır kendisi
Sanji reis

karayağız

Acemi
Olayların bu duruma gelmesinin sorumlusu yargı klanının dünya başından bu yana tutum ve oynayış tarzlarından kaynaklanmaktadır.

Y : Dehşet bize verdiği sözü tutmadı.
Y : Dehşet biz op yedikten sonra arkadaki köylerimizi toplamaya başladı.

Dehşet pasif oyuncuların toplanma sözünü vermiş ve tutmamış. Dünyanın başından beri pasif aktif güçlü güçsüz farketmeksiniz yargı olarak işinize gelmeyen herkesi topladınız. O oyuncular müt. gözüken kişilerden bu hareketi görüp klan yönetimine söyledikleri halde sessiz kalan yönetim yüzünden oyunu bıraktılar. Hem sizin toplamalarınız hem de milletin bu durum ve oynayış tarzından memnun olmayıp oyunu bırakmaları bölgedeki dehşeti güçsüzleştirdi.

Öncesinde o kadar dediğimiz halde onlarda bizden diyerek dehşet klan yönetimi durdurmasaydı bizleri şuan bu sözleri edemeyecektiniz. Sizleri bu kadar savunan ve içimizde gelişmenize müsade eden dehşet klanlarına laf etmeniz hiç olmadı.

Meteor dehşete op yaparken sizden düşen köylere ben direk kami attımda bizden düşen köyler için yardım istediğimde klan tarafından bekletildiklerini yardım edemeyeceklerini söyledi oyuncularınız. Siz bizden olmadınız ki sadece dehşeti kullanıp keyfinizce oyununuzu oynadınız. Ama hesaplarınız tutmadı herhalde meteoru bu konuda tebrik ediyorum. Bizim yapamadığımızı değil bize yaptırılmayanı yaptılar.

purchead

Mızrakçı
@purchead kankam yanlış anlama oyunculuğuna laf etmek gibi olmasın da en son opa gelirken 4lu şah fakeyi mis diye köyün adı yapmıştın çokta herkese sallama bence atar tutarım vururum diye :D
Olabilir. Takip edemiyorum kardeşimin dugununden dolayı , görünce riske almak istemedim. İçerden at çek yaptım. Burda bi yanlış göremiyorum.

purchead

Mızrakçı
Olayların bu duruma gelmesinin sorumlusu yargı klanının dünya başından bu yana tutum ve oynayış tarzlarından kaynaklanmaktadır.

Y : Dehşet bize verdiği sözü tutmadı.
Y : Dehşet biz op yedikten sonra arkadaki köylerimizi toplamaya başladı.

Dehşet pasif oyuncuların toplanma sözünü vermiş ve tutmamış. Dünyanın başından beri pasif aktif güçlü güçsüz farketmeksiniz yargı olarak işinize gelmeyen herkesi topladınız. O oyuncular müt. gözüken kişilerden bu hareketi görüp klan yönetimine söyledikleri halde sessiz kalan yönetim yüzünden oyunu bıraktılar. Hem sizin toplamalarınız hem de milletin bu durum ve oynayış tarzından memnun olmayıp oyunu bırakmaları bölgedeki dehşeti güçsüzleştirdi.

Öncesinde o kadar dediğimiz halde onlarda bizden diyerek dehşet klan yönetimi durdurmasaydı bizleri şuan bu sözleri edemeyecektiniz. Sizleri bu kadar savunan ve içimizde gelişmenize müsade eden dehşet klanlarına laf etmeniz hiç olmadı.

Meteor dehşete op yaparken sizden düşen köylere ben direk kami attımda bizden düşen köyler için yardım istediğimde klan tarafından bekletildiklerini yardım edemeyeceklerini söyledi oyuncularınız. Siz bizden olmadınız ki sadece dehşeti kullanıp keyfinizce oyununuzu oynadınız. Ama hesaplarınız tutmadı herhalde meteoru bu konuda tebrik ediyorum. Bizim yapamadığımızı değil bize yaptırılmayanı yaptılar.
Bu konuda haksızlık yapıyorsun. Dibinde ki köy düşünce kaç kami attım o köye. Sen biliyorsun bunu. Sizden biri yardım istediğinde ne zaman yardım etmedim. Haa oynayış tarzı konusunda haklısın biz hep savaşmaya çalıştık. Neyse bazı şeyleri açık açık burda yazmak istemiyorum.

karayağız

Acemi
Herhangi birinin özelinde yorum yapmadım genel olarak konuştum. Sadece yargı klanından bazı kişilerin pasif toplamayı amacı dışında kötü niyetli kullandığına şahitim. bu konuda klan farketmeksizin düşüncem bellidir. op sonrası size saldırılması doğru değildi ancak o kadar durum kötüyken bizim niye haberimiz yoktu. Çakılı savla burada bekliyorduk ki biliyorsun online süremi görüyordun.

@purchead ve @Oskar5353 haricinde diğerlerini bilmem. Sizlerle de güzel oynuyorduk.

İki tarafında kazandığı kaybettiği durumlar oldu. yargı ve dehset olarak herhangi bir yorum yapmaya gerek yok daha. Burada kötü niyet yok sadece onu bilin. Zaten düştüler askerleri yoktur diye saldırmadı kimse. Durumun neticesinde bir karar alınması gerekiyordu. Pasif toplama olaylarından birikmişliklerde olunca olaylar bu yöne gitti.

PIAES

Milis
Yav tek opta silinen bir klanın diplomasi bölümünde ne chat yaptınız. Üstelik oyuncularının çoğu hesap sil atmışken lider hesapları dude ye girmiş hesap sil atmak yerine. Boş muhabbet bundan sonra yargı forumunda yapılan muhabbetler.