Yargı - Meteor

La Calin*

Kılıç Ustası
Temurbeyle konuşurken ağzını topla, yoksa yerden toplarsın.
3 gündür köylerini yıkıyorum kamilerini yakalayıp patlatıyorum bence sen önce bana bi çözüm bul, ayrıca banada bi op atmanız lazım sanırım :D neyle savaşacak görürsün...

Adam burda o kadar alay, saçma sapan çocukça laflarınıza rağmen sorulmamasına rağmen açıklama yapıyor tebrik ediyor, siz hala terbiyesizlik peşindesiniz yazık size... Op başarılı oldu ama büyüklük yine meteora rakip klanda kaldı ne acayip klansınız siz. Kaybederken de kazanırken de seviyesiz siniz. Banada bi op çekin de kaldırın beni, artık dayanamıyorum boş yapmalarınıza ama bağımlılık işte burdayız yine. Lütfen silin beni de, beklerim :D
Tek opa bakar tek kişiyim hadi
Reis artık bi sal ya kimse iplemiyo seni cidden kabak tadı verdin.

Mavıpsa

Yasaklı
3 gündür köylerini yıkıyorum kamilerini yakalayıp patlatıyorum bence sen önce bana bi çözüm bul, ayrıca banada bi op atmanız lazım sanırım :D neyle savaşacak görürsün...

Adam burda o kadar alay, saçma sapan çocukça laflarınıza rağmen sorulmamasına rağmen açıklama yapıyor tebrik ediyor, siz hala terbiyesizlik peşindesiniz yazık size... Op başarılı oldu ama büyüklük yine meteora rakip klanda kaldı ne acayip klansınız siz. Kaybederken de kazanırken de seviyesiz siniz. Banada bi op çekin de kaldırın beni, artık dayanamıyorum boş yapmalarınıza ama bağımlılık işte burdayız yine. Lütfen silin beni de, beklerim :D

Adamın hesabından sadece klanını saymıyorum 2 tane karbonmonoksit çıkardık topladık. Sen hala yakaladığın 1 kaminin yıktığın 2 köyün derdindesin tamam kardeşim sensin bunu özelden de söyledim boşa konuşuyoruz burda 2 mizde küçülmeye başladık sana daha yazmayacağımı belirttim.

cixcocukcan

Okçu

Boş-İnsanlara-Sözler.jpg

Mavıpsa

Yasaklı
Reis sizinkiler sadece anlaşmalı köy alabiliyor yargı sizden çok daha iyi iş yaptı bu kısa zamanda onlardan oynamayı öğrensin sizinkiler

Şunu da ekliyelim K56 da İspanyol adlı arkadaş olmasaydı şuan çok farklı olurdu bir çok şey ayrıyetten yaptığı bazı hareketleri onaylamasamda bir kaç kez tebrik ettim kendisini.

Meteor meteor olalı böyle yağmadı iyi savaştılar 10 aktif oyuncusu olan yargıdan 100 üstünde köy aldılar. Başta La Calin kardeş olmak üzere İyi oyuncular var hepsini tebrik ederim. Ama suda bir gerçek 15 20 tane klan var meteorda yargıya karsi tam ustunluk saglamasaydi kimse kaile almazdı.

Tüm bunlarla birlikte forumda seviyeyi herkes korusun nihayetinde oyun ve büyük kazananı innogames

15 yılın tecrübesine dayanarak soyleyebilrim

Jopcu Zehirx

Casus
Oha, ne yapmışsın reis. Meteor'u dize getirmişsin.

Benim baştan beri meteora vurma gibi bir niyetim yoktu :) Niyetim olmadığı ve diplomasi konusunda bana klan uymadığı için hesabı toplattım :) ayrıca ilk bizden ayrıldığınızda aksine yönetime meteor ile geçici diplomasi yapıp sizi içimizden temizleyip sonra meteorla tekrar savaşmaktı. Meteor tarafından bu kabul görür veya görmez o onlara kalmış bir durum olacaktı :) ama yönetimin kararlarına saygı duyup ve bu durumda boşuna oynamak istemediğim için hesabı toplattım :)

Jopcu Zehirx

Casus
Reis sizinkiler sadece anlaşmalı köy alabiliyor yargı sizden çok daha iyi iş yaptı bu kısa zamanda onlardan oynamayı öğrensin sizinkiler

Hocam iyi iş yapmış olabilirler. İyi de iş yapacaklardır daha çok fakat şu husus var. Yukarıda tam bir savaş oldu isa hesap bıraktı. Tam sizinle savaşa girdik yukarıyı savlarla doldurmaya çalışırken 6 kişi klandan çıkıp bir gece bizi vurdular. Ayrıca şu da var çoğu aktif adamlarımız aşağıda kent tarafında kaldı. Tam sınıra taşındık köyleri pasifleri toplarken attığımız adamları yargı toplamaya başladı. he birde şu var biri ağır atlı ile fake atmış bizim arkadaş da a.a ile fake mi attın demiş oda sınırsız ban yedi :) İlk kez böyle ban yiyeni gördüm :)

Mavıpsa

Yasaklı
Hocam iyi iş yapmış olabilirler. İyi de iş yapacaklardır daha çok fakat şu husus var. Yukarıda tam bir savaş oldu isa hesap bıraktı. Tam sizinle savaşa girdik yukarıyı savlarla doldurmaya çalışırken 6 kişi klandan çıkıp bir gece bizi vurdular. Ayrıca şu da var çoğu aktif adamlarımız aşağıda kent tarafında kaldı. Tam sınıra taşındık köyleri pasifleri toplarken attığımız adamları yargı toplamaya başladı. he birde şu var biri ağır atlı ile fake atmış bizim arkadaş da a.a ile fake mi attın demiş oda sınırsız ban yedi :) İlk kez böyle ban yiyeni gördüm :)
Buna üzüldüm banlatan kim ona mesaj atmayalım ilerde ne olursa olsun :D

pNc*

Casus
Yanlış anlama sözüm sana değil o zaman iyi hazırlansalardı hocam o da klanın yöneticilerinin sorunu bu bizi ilgilendirmez biz de güle oynaya oynamıyoruz sonuç olarak haritada