PITIRCIK için ne yazık ki veda zamanı...

necromanze

Yasaklı
Klanla ilgilenmeyip sonradan tribe girmeye gerek yok. Gelip sınırda savaşan adamlar siz kaçtınız diye silmek zorunda değil. Ahlaklı duruş dersi vermek isteyenler de hesapları silmek yerine müt klanına bırakabilirdi köyleri
Aynen klanla ilgilenilmedi. Azcık yüreğin vardı dude sınırına buyurup gelseydiniz kardeşim avanelerinle beraber.

Kimseden korkup da kaçmadık sadece bu karaktersizliklerle uğraşmak istemedik olay bu kadar basit.

Murattunca.

Kılıç Ustası
başka yerlerinden soluyorsan,açacak kişi ben değilim.

Bazen forumda olaylara karşı yorum atmadan duramıyorum. @DAĞISTANLI oyunu benim beraber bu oyuna başladığım kişilerden öğrendi belki bilirsin xsmangazi, ucan öküz vs. Çok zaman oyundan uzak kaldım tekrar başladığımda cem bana defalarca yazdı ama yollarımız kesişmedi. Bana göre oyun yapısı ters ve çok hırslı. Zamanında benim olduğum gibi. Her zaman senden övgülerle bahsederdi. Bir oyun için birbirinize bu kadar giydirmeyin. Bu oyun insanda karakteri gösterir. Her yaptığın bir dünyada kalmaz. İlerki dünyalarda illaki önüne çıkar.

Seni ve cemi uzaktan takip ediyorum yazışmalarınızı ve okudukca oyun için çok rezil duruma düştüğünüzü düşünüyorum. Ve sana karşı bir antipatim oluştu senin için önemli değildir ama şunu unutma sadece bir oyun ve özel hayattaki karakterlerimizi belli eden bir oyun. Bu kdar ortaya düşmeyin.

Y A M A T O

Okçu
Bazen forumda olaylara karşı yorum atmadan duramıyorum. @DAĞISTANLI oyunu benim beraber bu oyuna başladığım kişilerden öğrendi belki bilirsin xsmangazi, ucan öküz vs. Çok zaman oyundan uzak kaldım tekrar başladığımda cem bana defalarca yazdı ama yollarımız kesişmedi. Bana göre oyun yapısı ters ve çok hırslı. Zamanında benim olduğum gibi. Her zaman senden övgülerle bahsederdi. Bir oyun için birbirinize bu kadar giydirmeyin. Bu oyun insanda karakteri gösterir. Her yaptığın bir dünyada kalmaz. İlerki dünyalarda illaki önüne çıkar.

Seni ve cemi uzaktan takip ediyorum yazışmalarınızı ve okudukca oyun için çok rezil duruma düştüğünüzü düşünüyorum. Ve sana karşı bir antipatim oluştu senin için önemli değildir ama şunu unutma sadece bir oyun ve özel hayattaki karakterlerimizi belli eden bir oyun. Bu kdar ortaya düşmeyin.

Benim oyun için rezil olduğum herhangi bir konu yok,kendi kendinize gelin güvey olmanıza da gerek yok. Oyunu öğrendiğin kişilerle oynadım,bunun da bir önemi yok. Ben sadece bana yapılan olayın ardından telefonla kendisiyle konuştuğumda,bugün bu olanların olacağını söylemiştim. Ortada rezil olan benim,rezillik yapan neden ben olayım? Güldüm geçtim,komik.

Ben ne yapmışım da ileriki dünyalarda benim önüme çıkacak ben onu anlamadım?

Murattunca.

Kılıç Ustası
Ben tek başıma yazdım gelin güvey olduğumuz yok hali ile. Oyunu öğrendiğin değil oyunu beraber oynadığım. Daha yazdıklarımı tam okumayarak kalkanını çekiyorsun. Ayrıca oyundan farklı yazıp burdan farklı tavırla yazmanda enteresan.

Haklısın dostum ben eşşeklik ettim. Sen bildiğini oku. Aferin doğru yoldasın. Başarılar.

Y A M A T O

Okçu
Ben tek başıma yazdım gelin güvey olduğumuz yok hali ile. Oyunu öğrendiğin değil oyunu beraber oynadığım. Daha yazdıklarımı tam okumayarak kalkanını çekiyorsun. Ayrıca oyundan farklı yazıp burdan farklı tavırla yazmanda enteresan.

Haklısın dostum ben eşşeklik ettim. Sen bildiğini oku. Aferin doğru yoldasın. Başarılar.

Buradaki mesajdan sonra olayı bilmediğin için durumu anlattım,buradaki mesajını gördükten sonra. Zaman aralığı var,yanlış anladın sanırım farklı bir mesaj yok yani :) teşekkür ederim doğru yolda olduğumdan dolayı aferinini aldığım için. İyi oyunlar.

Lv TİRAN

Okçu
Oyun başından beri çok saf davrandığımı yeni yeni anlıyorum.

Kardeşim dediğim Crazy is Here hesap sileceksek silelim sıkıntı yok dedikten sonra siliyoruz demem üzerine profiline hesap sil yazdı. Sabah ise başka bir klana geçip hesap sil yapan arkadaşlarımızı toplamaya başladı. E hani hatırım vardı...

Kardeşim dediğim oğuzhan18 beraberiz biriz derken o da bugün başka bir klana geçtiğini söyledi.

Gider ayak hesap silen arkadaşlar adına bir kez daha mahcup oldum . Herkesin yolu belliymiş çoktan , üzgünüm göremediğim için...

Umarım bu arkadaşlar w kapattıklarında içsel olarak kaybettikleri şeyler nedeni ile pişman olmazlar.. Herkes Allaha emanet olsun , bir daha görüşmemek dileği ile konuyu uzatmaya gerek yok...
yine kandırıldın demek knk bir öğrenemedin bu işleri :D

crank2171

Hafif Atlı
Oyun başından beri çok saf davrandığımı yeni yeni anlıyorum.

Kardeşim dediğim Crazy is Here hesap sileceksek silelim sıkıntı yok dedikten sonra siliyoruz demem üzerine profiline hesap sil yazdı. Sabah ise başka bir klana geçip hesap sil yapan arkadaşlarımızı toplamaya başladı. E hani hatırım vardı...

Kardeşim dediğim oğuzhan18 beraberiz biriz derken o da bugün başka bir klana geçtiğini söyledi.

Gider ayak hesap silen arkadaşlar adına bir kez daha mahcup oldum . Herkesin yolu belliymiş çoktan , üzgünüm göremediğim için...

Umarım bu arkadaşlar w kapattıklarında içsel olarak kaybettikleri şeyler nedeni ile pişman olmazlar.. Herkes Allaha emanet olsun , bir daha görüşmemek dileği ile konuyu uzatmaya gerek yok...

doktor incinmişsin dedi

crank2171

Hafif Atlı
gitmek isteyene bahane çok.. Dehşet meteorla savaş içinde. Size vurmazlar.. git savaş Dude ile. sen istiyorsunki bize Kent te vurmasın :D ne yapalım paşam ne istersin. Maydonoz maydonoz diyip durmuşsun adam senin kendi klan oyuncun ona bile laf atıyorsun. He yok oyuncu kadronuz kötü vs demişsinde ne kadar tanıyorsun ??

çok gerginsin yapma kendine yazık edersin :D saçlarında beyazlar cıktı bak yapma :D

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
bu hikayede olan 1 kg antep fıstığına oldu :) la su klanın adını değiştirelim ya kent nedir kent e sallıyorlar üstüme alınamıyorum
Biraz daha al stok yap. Yine oturup izleyeceğimiz seyler olacak: ) böylesi daha iyi, ortaya bi fitne salıp köşene çekil izle: )

leblebi

Yasaklı
Gerçekten gerçek hayatta bir şey başaramamış en ufak bi baltaya sap olamamış hayatsız insanların burda ahkam kestiğini düşünmeye başladım ben. Çok büyük karakter eksikliği var çoook.

*SRM*

Okçu
70den sonra farklı bir strateji gudulmus.
Kalabalık giriş yapmayalim dağılalım, soran olursa zevkine takılıyoruz deriz. Sagda solda iyice palazlaninca da toplasalim, bahane çok buluruz nasilsa.
Hadi bakalim bu defa olacak mi?
Hayirlisi olsun

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
70den sonra farklı bir strateji gudulmus.
Kalabalık giriş yapmayalim dağılalım, soran olursa zevkine takılıyoruz deriz. Sagda solda iyice palazlaninca da toplasalim, bahane çok buluruz nasilsa.
Hadi bakalim bu defa olacak mi?
Hayirlisi olsun
Sen ne sacma bi tipsin ya 70 de Nop vardı. Suan bak bakayım kac Nop oyuncusu var klanda. 3-5 kisi zevkimize takılırken haritadan katılmak isteyenleri topladık. Küçük beyninle bisiler yazmaya çalışıp kendini komik duruma düşürme.