Pıtır vs Hc

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Musluk*

Yasaklı
w67'de oyunsal anlamda ne tür bir üstünlüğünüz olduki?

Bu mantığınızla baba klanıda sizi satarak dünyadan gönderdi, baba klanının üstünlüğünü kabul etmiş oluyorsunuz :D
Baba klanının üstünlüğünü kabul etmiyoruz biz sizle ve hücumla savaşıyorduk hücumu ortadan yarmıştık bizim bölgedeki arkadaşlarla siz de aşağıda katil bölgesinden paso Truva cıkarıyordunuz orayı toplamaya baslamıstınız pek önemli değil ne olduğu o klanın ismini anıp yüceltmek de istemiyorum benim kinim size değil onlara

Nerde o eski ramazanlar :)))) bu tarz oyuncular yeni yeni türedi ve yaptıkları şeyleri gayet normal görüyorlar. Son dünyalara bakın, kişisel olaylar dışında klan olarak müt satma, truva çıkarma olayları ayyuka çıktı. 67 var, benim bildiğim 70 var, daha öncesinde 65 var.

Bunlar normal şeyler değil arkadaşlar, yapmayın. He yapıyorsanız da savunmayın, normalmiş gibi davranmayın.
Hayvan herif biraz da Whatsapp bak :))

hoower

Acemi
Herkese selamlar, ben eski bir klan savaşları oyuncusuyum. o dönemde ismi buydu oyunun. 2008 falandı. o dönemde Çevik Kuvvet (yanlış hatırlıyor olabilirim) Dehşet gibi klanlar vardı ve hayranlıkla bakardık arkadaşlarımla. "oha 35 köyü var" falan diye kafayı yerdik bilgisayar başında. sonra uzun bir ara vermiştim. 6 yıl öncede tekrar bi başladım kendi halimde oynamaya devam ettim ve 3-4 ayın sonunda yine bırakmıştım. şu anda aktif bir iş hayatım olduğu için böyle bir strateji oyununa zaman ayıramadığımdan başlayamadım fakat boş zamanlarımda biraz hasret gidermek için forumda gezmeye başladım.

oyunun kitlesi hep böyle toxic, birbiri ile sürekli bel altı atışmalı mıydı hiç bilmiyorum çünkü çocukken pek bu kadar umursamazdım. aklı başında birisi olarak dönen muhabbetleri gördükçe(truvalar, hakaretler, botlar vs.) açıkçası çocuklukta aklımda kalan "yetişkin kitle oyunu" imajı yıkıldı. yazdıklarımı lütfen kişisel veya iğneleyici olarak almayın. ben sadece gördüğüm şeyler üzerinden bir çıkarım yapıyorum. tabii ki herkesin oyunda bir geçmişi ve birikimi nedeniyle zaman zaman sert yorumlarda bulunabilir ama kimisini fark ettim hiç edepten haberi yok.

dediğim gibi yazdıklarımla kimseyi kırmak veya rencide etmek istemedim. fakat dışardan, oyunu aktif bir şekilde oynamayan kişilerin gözünde maalesef böyle görünüyor buralar. şimdi kimisi "rahatsızsan gezme buralarda kardeşim" diyebilir. yukarıda da yazdığım gibi benim için çocukluktan kalma güzel bir anı olan oyunun forum sitesinde neler var neler yok kişiler neler konuşuyor onları merak ettiğim için buradayım. konu ile ilgilide tek rahatsızlığım bu kadar gergin ve kırıcı bir ortam olduğunu bilmeyişimden. herkese iyi forumlar. ara sıra yine buralarda bir şeyler okumaya uğrarım. iyi oyunlar herkese.

Y A M A T O

Okçu
Herkese selamlar, ben eski bir klan savaşları oyuncusuyum. o dönemde ismi buydu oyunun. 2008 falandı. o dönemde Çevik Kuvvet (yanlış hatırlıyor olabilirim) Dehşet gibi klanlar vardı ve hayranlıkla bakardık arkadaşlarımla. "oha 35 köyü var" falan diye kafayı yerdik bilgisayar başında. sonra uzun bir ara vermiştim. 6 yıl öncede tekrar bi başladım kendi halimde oynamaya devam ettim ve 3-4 ayın sonunda yine bırakmıştım. şu anda aktif bir iş hayatım olduğu için böyle bir strateji oyununa zaman ayıramadığımdan başlayamadım fakat boş zamanlarımda biraz hasret gidermek için forumda gezmeye başladım.

oyunun kitlesi hep böyle toxic, birbiri ile sürekli bel altı atışmalı mıydı hiç bilmiyorum çünkü çocukken pek bu kadar umursamazdım. aklı başında birisi olarak dönen muhabbetleri gördükçe(truvalar, hakaretler, botlar vs.) açıkçası çocuklukta aklımda kalan "yetişkin kitle oyunu" imajı yıkıldı. yazdıklarımı lütfen kişisel veya iğneleyici olarak almayın. ben sadece gördüğüm şeyler üzerinden bir çıkarım yapıyorum. tabii ki herkesin oyunda bir geçmişi ve birikimi nedeniyle zaman zaman sert yorumlarda bulunabilir ama kimisini fark ettim hiç edepten haberi yok.

dediğim gibi yazdıklarımla kimseyi kırmak veya rencide etmek istemedim. fakat dışardan, oyunu aktif bir şekilde oynamayan kişilerin gözünde maalesef böyle görünüyor buralar. şimdi kimisi "rahatsızsan gezme buralarda kardeşim" diyebilir. yukarıda da yazdığım gibi benim için çocukluktan kalma güzel bir anı olan oyunun forum sitesinde neler var neler yok kişiler neler konuşuyor onları merak ettiğim için buradayım. konu ile ilgilide tek rahatsızlığım bu kadar gergin ve kırıcı bir ortam olduğunu bilmeyişimden. herkese iyi forumlar. ara sıra yine buralarda bir şeyler okumaya uğrarım. iyi oyunlar herkese.

Bahsettiğin klan Yenny Cherry,kısaltılmışı |YC| şeklindeydi,Allah’a emanetsin,kendine iyi bak :)

texasrony

Yasaklı

Ağzına sağlık hocam.

ZuzuX

Kılıç Ustası
72de nostracılara laf atmayın ya kavga çıkıyor 71de atın dhdhd

Yani bu dünyada oyunculuk davası yapmak için erken olduğunu düşünüyorum daha kimsenin doğru düzgün köyü bile yok bir ay geçsin de ondan sonra bakmak gerek crazy is here mi yoksa dilek sigarası mı :)

lualua52

Acemi
Sözde ve çakma delikanlı Dağıstanlı pre ile köyleri büyüt yaptığınız şeyi meşrulaştırmak için yırtınma daha fazla rezil oluyosunuz cümle alem gördü rezilliğinizi daha fazla rezil olma hadi bakalım uza köy büyüt.

sersereM

Kılıç Ustası

Çok güzel yorumlamışsın. Normalde bu yazıya bile bel altı vuran 0-6 yaş grubu kesim var ama nedense yorum gelmemiş gelişme var.
Eskiden de atışırdık tabi ama böyle bir seviyesizlik hatırlamıyorm.
30+ yaşında olup bu oyunu oynayanlar için en güzeli forumu sadece izlemek. Çünkü yorum yapınca malesef cevap verip laf anlatalım derken bir bakmışsın karşındakiyle aynı seviyeye düşmüşsün.

Lebr0n*

Yasaklı
Argoculara fazla yuklenmeyin lan. Zaten 5 kişi oyun oynuyorlar üstüne bir de abilerimiz,oyunu onlardan öğrendik dedikleri pusula bunları azâd etti, üstüne yalvar yakar birlikte girelim dedikleri oyuncular mesajlarina bakmaz oldu, üstüne birlikte oynadıkları klanlar bunların 5 kişi oynadıklarını anladı, üstüne bir de gene yalvar yakar biz size küfürlü mesaj atarız,yeter ki siz bizimle birlikte soaya karşı savaşin dedikleri ne-idüğü belirsiz klana dunyayı kaybettiler djskksksksks.
Dur bakalım sıra tonton hasan la maydoncular da. Zaten ton ton hasan kendi klanindan atılıp toplandıktan sonra klan klan geziyor öyle Truva atıyor felan reis. Bana bunlar maydonoz a yıkılacak gibime geliyor ama hadi hayırlısı.

Lebr0n*

Yasaklı
En son nop yoneticileri pala gibi çöktü bi gudümsüzlük üzerimize diyerek geziyolardı. O gudümsüzlük bunlar işte. Gittiler disiplin hesabindan küfürlü mesaj yazdılar,mesaja da emin ulaşti gitti en az 50-60 çiftlik defli hesap. Sonrasında işler sarpa sardı zaten

MUSALLAT..

Mızrakçı
Vardığımız yer aynı olduktan sonra erken gitmişiz geç gitmişiz ne fark eder :D eşit haritada savaşmaya cesaret edemeyip bırakıp gittiniz. cin-nop-esl falan müsait olsa 71 e de gelirdiniz de işte olmadı maalesef.
Abim bak...konuya çok katılmak istemiyorum...
Benim olmadığım dünyalarda CiN adını anmayın...

LAragon99

Baltacı
Oyunu oynayan kitle yaş aldı. Bu durumda insanların olgunlaşmasını beklemek yanlış değil, olgunlaştılar da zaten ama oyun içerisinde bu tam tersi etki yaratıyor. Burada abi dediğimiz, özendiğimiz oyuncular yıllar önce bir köyü alıp lafını bile etmediğinde kendi raconlarını kesmiş oluyorlardı, en azından bence öyleydi. Şimdi kimsenin bunları yapacak vakti yok. Kimse 20şerden 15 klan aktif savaş yapmaya hazır değil. İnsanların hayatları var artık.

Büyüklerin çocukları oldu, çocuk dediklerimiz üniversiteyi bitireli yıllar oldu. Abilerimiz torun sahibi olacak yaşa geldi... Oyunu oynamaktansa kısa yollardan ilerlemek moda oldu tabi bu durumda. Hele telefonların, discordların hayatımıza girmesiyle işler çok çirkinleşti. Birisinin ses kaydını alıp aleyhine kullanacak kadar ne yaşamış olabilirsiniz ki?

Artık dünyaya girdiğimizde birinci olan oyuncuya 5 mızrakla saldıracak kadar saf değiliz, evet. Ama her dünya yüzlerce insanı rahatsız edecek hamleler yapacak kadar da düşmemek lazım. Yorum yapanlara bakıyorum herkesin farklı bir dünyadan alacağı var birbirinden. 200 kişinin oynadığı oyunda bu kadar çok kanlı bıçaklı insan olursa kimse huzur içinde eğlenemez burada.

Bahanelere sığınıp yapılanları okuduğumda gerçekten çok üzülüyorum. Normal yaşantınızdaki insanlar oyun için yaptıklarınızı bilseler ne düşünürlerdi acaba. Çocuğunuza paylaşmayı vs öğretirken hiç mi utanmıyorsunuz anlamıyorum :) Tüm yöneticilerden özür dilerim ama cidden en ufak artısı olmayan, boş bir oyun oynuyoruz ya. Bu oyun için nefret ettiğiniz insanı bile kırmaya değmez.

Xaer0

Milis
Saygılı falan olmayın kardeşim kavga edin polemik çıkarın toksikleşin. Boşuna mı oynuyoruz. Efendilik arıyorsanız başka yere gidin biz kaostan beslenip, eğleniyoruz.
Reelde saygı gösterin burada haysiyetinizi, vicdanınızı bırakıp gelin. Böyle daha eğlenceli

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Bir insanın oyundaki hırsıyla yaptıkları neyse reeldeki hırsları için yapacakları da burada yaptıklarından altta kalmaz. Oyun karakter meselesi değil, karakter varsa her yerde her şeye yansır yoksa yoktur zaten. Mesele şu ki arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim. İnşallah oyunda da reelde de Allah korkusu olan hakka riayet eden insanlarla karşılaşmaya devam ederim. Din ile ilgili bir şey demiyorum etikten, ahlaktan, delikanlılıktan bahsediyorum. Delikanlı adam/kadın, ölümüne adildir. Nefisine zarar verse dahi, doğrunun yanında durur. Kimine zul gelir ama delikanlı olun.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.