Pıtır vs Hc

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Musluk*

Yasaklı
ya bırak şimdi çöp ayaklarını her forumda aynı mevzu ben sevdiğim insanlar var diye hiç müdahil olmuyorum susuyorum ama senin gibi densizler salyalarını akıtmadan duramıyor

Xyp9x

Kılıç Ustası
salyası akan biri varsa o da sürekli reel hayat üzerinden ithamlarda bulunan züppe arkadaşınız

Y A M A T O

Okçu
Biz kimsenin hesabına girmeye gerek duymayız. Senin online olmadığın bilinerek yapılmadı bunu her türlü de kanıtlarım.O kami süresine bakarsan bunu anlayabilirsin. Müneccim değil kimse. Onun haricinde benim hasta olduğumu bilen adamsın burada herkes o gün uyuduğumu biliyor. Sen yazıp çizebilir kafanda kurabilirsin.Ha bu arada ben senin arkandan tek küfür ettirmezken senin yaptıkların ettiklerin de kulağımıza geldi bu da senin karakterini gösteriyor. Burada kimin nankörlük yaptığı ortada. Seni barıştıralım diye de kaç kere aradık. Bi kusura bakma desen ekibe yeterli dedik. Sen şovuna baktın. Hala forumda adamları kendi tarafına çekme derdindesin. Diğer konuda da elinden geleni ardına koyma.

Ben neden forumda adamları kendi tarafıma çekeyim,benim köyümü nasıl aldığınızı anlatıyorum bu mu çekmek oluyor. Hala yapılan hareketten kendinizi mi haklı görüyorsunuz? Adam bana meydan okumuş,girmişim oynuyorum barıştırmak için uğraşıyorsunuz ee İsa özür dileyecek,yapma ya.

Diğer konuda elimden geleni,yaptığınız olay sonucu engellediniz. Boşuna üfleme burada Cem. O haritada bana meydan okuyacaktın,oynayacaktık.

Musluk*

Yasaklı
salyası akan biri varsa o da sürekli reel hayat üzerinden ithamlarda bulunan züppe arkadaşınız
Burada sırf bizden insanlarla sorun yaşadı diye şimdi İsa’ya destek oluyorsunuz ya bi abiniz var klanınızda o da İsa’nın mesleğiyle dalga geçiyordu hepiniz like bombası yapmıştınız siz başkalarını eleştirirken kendinize hiç bakmıyorsunuz en büyük hatanız da bu

Xyp9x

Kılıç Ustası
arkadaşlık ilişkilerinizde baya bi garip anlaşılan. Arkadaşımız, dostumuz dediğiniz adamın köyünü hileyle hurdayla alıp bunu başarı gibi lanse ediyorsunuz.

Hala arkadaşınız mı peki?

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Vardığımız yer aynı olduktan sonra erken gitmişiz geç gitmişiz ne fark eder :D eşit haritada savaşmaya cesaret edemeyip bırakıp gittiniz. cin-nop-esl falan müsait olsa 71 e de gelirdiniz de işte olmadı maalesef.

Musluk*

Yasaklı
arkadaşlık ilişkilerinizde baya bi garip anlaşılan. Arkadaşımız, dostumuz dediğiniz adamın köyünü hileyle hurdayla alıp bunu başarı gibi lanse ediyorsunuz.

Hala arkadaşınız mı peki?
Benim o konuyla ilgili yorumum belli olaydan haberim yoktu ama en basında ikisinin arasındaki mevzuya karışmayacağımı söyledim, bu durum için çok üzgün olduğumu söyledim, barıştırmak istedim hatta bugünleri görerek bu durumun sonunda milleti güldürmeyin de dedim ama yapacak bir şey yok olan oldu

Musluk*

Yasaklı
Vardığımız yer aynı olduktan sonra erken gitmişiz geç gitmişiz ne fark eder :D eşit haritada savaşmaya cesaret edemeyip bırakıp gittiniz. cin-nop-esl falan müsait olsa 71 e de gelirdiniz de işte
Haritada baya bir köy farkı vardı ama mühim değil ben zaten savaşmak istiyordum ama içimizde bazı ekipler hesapları bize vermemeyi istediler daha sonra o ekipler babaya geçtiler falan :d bu bizim yönetimsel başarısızlığımız kaçıp gitme durumu yok onu sen yaptın adamlar vurduktan yarım saat sonra forumdan da oyundan da good bye oldun :d benim soaya hiçbir antipatim yok bu arada ama sen gibileri maalesef işte…

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Haritada baya bir köy farkı vardı ama mühim değil ben zaten savaşmak istiyordum ama içimizde bazı ekipler hesapları bize vermemeyi istediler daha sonra o ekipler babaya geçtiler falan :d bu bizim yönetimsel başarısızlığımız kaçıp gitme durumu yok onu sen yaptın adamlar vurduktan yarım saat sonra forumdan da oyundan da good bye oldun :d benim soaya hiçbir antipatim yok bu arada ama sen gibileri maalesef işte…
Antipatin olması beni üzmez aksine memnun eder lütfen antipati duy bana :D ama kendinizi bir şey sanmayın klasik mlasik geç bu ayakları :D hadi görüşürüz uzatmaya gerek yok, aynı muhabbetleri yapmaktan sıkıldım senle

Uyry*

Baltacı
Nerde o eski ramazanlar :)))) bu tarz oyuncular yeni yeni türedi ve yaptıkları şeyleri gayet normal görüyorlar. Son dünyalara bakın, kişisel olaylar dışında klan olarak müt satma, truva çıkarma olayları ayyuka çıktı. 67 var, benim bildiğim 70 var, daha öncesinde 65 var.

Bunlar normal şeyler değil arkadaşlar, yapmayın. He yapıyorsanız da savunmayın, normalmiş gibi davranmayın.

Musluk*

Yasaklı
Antipatin olması beni üzmez aksine memnun eder lütfen antipati duy bana :D ama kendinizi bir şey sanmayın klasik mlasik geç bu ayakları :D hadi görüşürüz uzatmaya gerek yok, aynı muhabbetleri yapmaktan sıkıldım senle
Benim için soa Selim, emir, Murat falan şimdilerde yeni soacı kardeşim Sertaç bir de :d senin üzülüp sevinmen pek umrumda da olmaz sen atlamayı seviyorsun ondan yapıyoruz bu muhabbetleri bir gün farklı şeyler konuşmak istersen illa sarmak için yazma belki oturup iki muhabbet eder severiz birbirimizi :d

Xyp9x

Kılıç Ustası
w67'de oyunsal anlamda ne tür bir üstünlüğünüz olduki?

Bu mantığınızla baba klanıda sizi satarak dünyadan gönderdi, baba klanının üstünlüğünü kabul etmiş oluyorsunuz :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.