NOP Hesap Sil

Circassian

Kılıç Ustası
şu mevzuyu 2 sene önce biz yaptığımızda bütün klanlar camiası içimizden geçmişti ben bu olayda rm tarafındayım şahsi fikrim geç kalınmış bir hamle bile tebrikler rm. kesinlikle haklı bi açıklamaları vardır ancak kimse anlamıcaktır dewamke rm

LAragon99

Baltacı
şu mevzuyu 2 sene önce biz yaptığımızda bütün klanlar camiası içimizden geçmişti ben bu olayda rm tarafındayım şahsi fikrim geç kalınmış bir hamle bile tebrikler rm. kesinlikle haklı bi açıklamaları vardır ancak kimse anlamıcaktır dewamke rm
Haklı açıklama: karaktersiz olduğumuz için dayanamadık.

Haklılık varsa ortada oyun oynadığının farkına varırsın, iptal ediyorum der insan gibi oyununu oynarsın. Kötü niyet ile hak konularını bağdaştırmamak lazım. Şahsen RM'nin yerinde ben olsam, asla NOP'la olan ilişkimi devam ettirmezdim. Bence nopla savaşmak zorundaydılar ama tekrar ediyorum, karakter meselesi. Ben olsam karakterime göre savaşırdım, onlar da karakterlerine göre savaştılar :)

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi
Kazanmanın yada kaybetmenin bi önemi yok.
Önemli olan korkmamak , vazgeçmemek ,oyuncuna oyuncunun emeklerine sahip çıkmak.
İstiyorlar ki 1 düşmana 3 klan çökelim ezelim bunun adına da zafer diyelim.
Küçük klanların küçük oyuncuları. İsminiz cisminiz değişir ama korkaklığınız hep baki.

Çabuk hissettirdik dikkat ederseniz. Emeği geçen herkesin ellerine sağlık. :)

29773 adlı eklentiyi görüntüle

Beyler kaçmıyorsunuz dimi ?

Circassian

Kılıç Ustası
Haklı açıklama: karaktersiz olduğumuz için dayanamadık.

Haklılık varsa ortada oyun oynadığının farkına varırsın, iptal ediyorum der insan gibi oyununu oynarsın. Kötü niyet ile hak konularını bağdaştırmamak lazım. Şahsen RM'nin yerinde ben olsam, asla NOP'la olan ilişkimi devam ettirmezdim. Bence nopla savaşmak zorundaydılar ama tekrar ediyorum, karakter meselesi. Ben olsam karakterime göre savaşırdım, onlar da karakterlerine göre savaştılar :)

bu oyun bu şekilde rm vurmasa en kısa zamanda nop vurcaktı adım kadar eminim buna kim erken davranırsa o kazancaktı ki rm erken davranmış

@tunahan5566 sanada kırıldım madem böle hamle yapacaktınız insan bi çıtlatır bırakmayalım en sevdiğim ortam varken bırakmışım :D

ulkep

Mızrakçı
Dostum ben bu dunyada maalesef oynamadim, twstats gecmisime bakarsan pasif oldugumu anlarsin ve dedigim gibi lafim herkese. Nop ekibinden degilim ve NOP, RM, Shelby, Vuslat ayirt etmeden soyluyorum.

Happani, seninle muhattap olmuyorum, istedigin capsi paylasabilirsin. Kendini nasil mutlu ve tatmin edeceksen oyle takil.

LAragon99

Baltacı
bu oyun bu şekilde rm vurmasa en kısa zamanda nop vurcaktı adım kadar eminim buna kim erken davranırsa o kazancaktı ki rm erken davranmış
Bu oyun böyle değil. Bizim karakterimiz böyle demek lazım. Nop bana RM'ye gece vur dese asla mis atmazdım mesela. Ben aylardır RM'nin başka şansı olmadığını, bizle savaşacağını söyleyen bir insanım. İki tarafta da mesajlarım var. İnsan gibi savaşsak ne güzel eğlenirdik sınırda. Biz yapmasak onlar yapacaktı söylemi de klasik avunmadır. Kendilerini bile kandıramazlar bu söylemlerle.

Bu oyun diplomasi oyunu, strateji oyunu. Klanın işine ne yarıyorsa bence o yapılmalı. Kimseyi yargılamam. Sadece korkakça yapılan şu hamlelere laf ediyorum. İnsanlar eğlensin ya. İki dakika insan olsalar da insanlar eğlensin. Köy alıp, köy verelim. Sınır savaşı yapalım. Yoksa RM müt bozmak zorundaydı, geç bile kaldılar.

Neyse derdimi anlatabilmişimdir umarım. Biz şöyle klanız, biz böyle errrrkeğiz diye dolaşan çakma delikanlıların mesajları bende hala duruyor. Çok komik duruma düşüyor bazı insanlar iki köy için, üzülüyorum.

solomun

Mızrakçı
Turkiyenin ve maalesef toplumun ozeti, bu oyun iste. Her dunya ayni muhabbet ve her klan icin gecerli, oyunun basindan beri disaridan takip ediyorum herkes birbirine ana avrat sovuyor, arkada herkes bir ton is ceviriyor, nasil bir yav*aklik yapariz da kolay yoldan kazaniriz hesabi. Genel olarak truva atmak, bir gecede diplomasi bozmak ve buna canak tutmak karaktersizliktir, ahlak eksikligini gosterir. Herkese kolay gelsin
Agzına saglık :) bu oyuna son girişimdi zaten. Senin benim gibi adamlar buradaki insan kalitesine göre biraz fazla kaçıyoruz. Şimdi kendi pisliklerinde boğulmaları dileğiyle. :)
Ama RM klanındaki oyuncuların ahlak eksikliği oyun başından beri belliydi. Bunu göremeyen kendi klanımıza yanıyorum.

Herkese hayatta başarılar, bu oyunda daha fazla vakit kaybetmemeniz dileğiyle :)

LAragon99

Baltacı
Agzına saglık :) bu oyuna son girişimdi zaten. Senin benim gibi adamlar buradaki insan kalitesine göre biraz fazla kaçıyoruz. Şimdi kendi pisliklerinde boğulmaları dileğiyle. :)
Ama RM klanındaki oyuncuların ahlak eksikliği oyun başından beri belliydi. Bunu göremeyen kendi klanımıza yanıyorum.

Herkese hayatta başarılar, bu oyunda daha fazla vakit kaybetmemeniz dileğiyle :)
RM yakınlarında köyü olan her ama her oyuncu bu arkadaşların yönetim ekibinin amacının ne olduğunu anlamıştı bence :) Neyse ki elimizden geldiği kadar uyardık insanları. RM'ye tek önerim bu kadar belli etmesinler. Yarın ellerinde patlar bu hareketler :D

SungurAlp

Markiz
çok haklısın hocam bende sırf o yüzden bıraktım 750 bin ekip aynı klana girip sıra sıra birbirine dünya kapattırmak varken neden böyle yollara başvuruyorlar hiç anlam veremiyorum…

Bu Nop klanını ilgilendiren bir cümle,ayrıca gördüğüm böyle bir uygulama yok, dostların birbiriyle oynamasını yedirememek diyorum.
Ayrıca bana yazdığın için şunu diyeceğim, siz 50 üye shelby, 50 üye vuslat mı oynuyorsunuzda bunu diyorsunuz? Nop kadar oyuncunuz vardı nerdeyse, ayrıca 2727227272 üyeli Hücum klanlarında sizler oynarken niye sorun olmuyordu bu?
Size bol truva ile dünya kazanmalar.