Değişik bir hikaye...(Yeleköy)

Oguz389

Okçu
Oyuncuların kafa yapıları değişmediği sürece, yöneticiler aile klanlarına hiçbir engel getiremezler :)

İskandinavya

Yasaklı
Bundan sonra aynısını yapalım. Yeni dünya açılınca artık savaşmaya gerek yok. Haritadaki herkese davet atalım. Rakip klan yöneticisine sen gelmezsen klanın yarısına davet atarım onlar gelir, op yaparım 1 haftada silerim vb. tehdit mesajları atın. Bende işe yaramadı ama adamlar 3 kıtayı böyle kapattı.

İskandinavya

Yasaklı
Nop kendini bu kadar düşürdükten sonra bu dünyayı kapatsa ne kapatmasa ne? Bunları adam yerine koyan olur mu?

Hamdi abiyi böyle bilmezdim efsane nop gazoz olmuş ben onu gördüm koskoca çin klanlari kaç dünyadır milletin altında oynar olmuş bu köklü klanlara ne oldu hepsi ziyan oldu ne olacak baktılar yeni jenerasyon bizi yicek en iyisi birleşelim sagi soluda davet edelim diye diye kaç dünyadır bilindik isimler ve ekipler farklı.klan kurarak 700 kişi olup dünya kapatmaya çalışıyor ama nopcular unutmasın 67 de argo değil baba kapadı bakalım burada kim vuracak sizi ;)

whisper*

Baltacı
Beyler up da nop olduğuna göre daha önce söylediğim bir şey daha kaldı bir gecede rmyi de vururlar, aradaki tüm riskleri kaldırırlar. Bir de konudan bağımsız bir parantez açacağım @DiOny SoS o kadar laf ettikten sonra ne çok yakışmışsın myrmidons ekibine( bu arada myrmidon ekibiyle bir problemim yok, arkadaşlarım var hatta sadece bu arkadaş lafını çok etmişti)

İskandinavya

Yasaklı
Klan limiti artmayacaktı. Ben olsam bundan sonra her dünya 5 veya 10 kişilik klan limiti koyarım. oynamayan defolsun.

Bundan sonra aynısını yapalım. Yeni dünya açılınca artık savaşmaya gerek yok. Haritadaki herkese davet atalım. Rakip klan yöneticisine sen gelmezsen klanın yarısına davet atarım onlar gelir, op yaparım 1 haftada silerim vb. tehdit mesajları atın. Bende işe yaramadı ama adamlar 3 kıtayı böyle kapattı.
hani bir söz varya

fasulyede kendini nimetten sayarmış

sana nasılda yakışıyor

Kanka köyünü kaybettikten sonra buraya gelip yazı yazman manidar oldu.
ne alakası var şimdi oynadıgımız oyunun dogasında köy almak vermek var
elimden geldigince savaşırım oyunun keyfini çıkarırım baktım sarmıyor silerim olur biter
senin gibi dünyaya başladıgım klanı arkasından türlü türlü hile hurda çevirerek satıp gitmem

İskandinavya

Yasaklı
:)) senin o dünya kapattığın stalker bana dünya kapatma sözü verdi vegasi vurmam için. Gelip burda boş yapma