Akıncılar

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
31 Ocak 2021 de dahil olduğun forumda mütemadiyen fitne ve halaşalık yapmış, herkeze ejderya gibi davranmış fakat ısrarla ne oyundaki nick ini nede klanını paylaşabilme cesaretini gösterememişsin. Eskiden nick kullanıp adını vermeyene klavye delikanlısı denirdi şimdi bakıyorum değil gerçek kimliğini nickini bile saklar olmuş insanlar. Tebrikler kolpalığa farklı bir soluk kattın. Cevap vereceksen ya özelden numaranı yaz yada en azından oyundaki nickini paylaş bizimle yiğidim.

Benim kayıt olduğum tarihe laf edene bak sen hahahahah
07 Şubat 2022'de açmışsın hesabını hahahah Daha bir ay bile olmamış hahahah
Madem o kadar delikanlısın aslan parçası sen gerçek oyuncu adın ile yazsaydın yaaa sıfırdan hesap açmaya uğraşmasaydın.
Hayır arada laf edeyim, az erkeklik yapayım diye ortalığa çıkmışsın ama fake fake ortalıktasın hahahahah
Hadi seni görelim gerçek oyuncu adın ile yazsana buraya hahahahahaha

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
Bak yiğidim hesap yeni ama gerçek oyuncu adım bu benim 69 a gel ordayım. Hatta o kadar yiğitsen sen boşver kullanıcı adımı açık adres, telefon numarası gibi tüm iletişim bilgilerimi paylaşırım ben. Etinden korkanın kemiğini siliyim kendinle karıştırdın heralde gevşek :D

Hahahahha cidden adresimi versem korkudan oturur ağlarsın burda fake hesap açmış gelmiş suni erkek hahahahah
Yok yeni hesapmış ta vs vs sallayacak birşey kalmadı sanırım.
Sen gel fake ile birden akıncıları koru hahahhaha
Ayrıca az edepli terbiyeli ol oyun oynuyorsun burada, reelde sıfır kapasitesi olan burda fake hesap ile erkeklik yapıyor hahahahah

Art Of War*

Hafif Atlı
Bir cisim yaklaşıyor efendim

67qkan.jpg

efege1071

Acemi
Bir cisim yaklaşıyor efendim

67qkan.jpg

Komik çocuk kendin nope da oynuyorsun Akıncılar ile bir alakan yok forumda gelip kendi düzeyince espri falan yapıyorsun :) Rm nin şak şakcılığını yapmanı senden talep mi ettiler kendi fıtratında mı var üzerine vazife olmayan konulara burnunu sokmak, başkalarına şakşakcılık yapmak bilemiyorum. Hadi güzel kardeşim kumda oyna bu yaştan sonra seni mi avutalım.

Art Of War*

Hafif Atlı
Komik çocuk kendin nope da oynuyorsun Akıncılar ile bir alakan yok forumda gelip kendi düzeyince espri falan yapıyorsun :) Rm nin şak şakcılığını yapmanı senden talep mi ettiler kendi fıtratında mı var üzerine vazife olmayan konulara burnunu sokmak, başkalarına şakşakcılık yapmak bilemiyorum. Hadi güzel kardeşim kumda oyna bu yaştan sonra seni mi avutalım.
Arkadaşın emziği düşmüş galiba

efege1071

Acemi
Zoruna giden sensin :) ben haritada gördüğümü söylüyorum :)

Yazık vallahi ailene yazık evde seni besliyolar :D Acizliğin kaçıncı seviyesi bu sanamı düşmüş haritada üyesi olmadığın klanları yorumlamak sen kahyası olma oyununa bak :D şu yorumu kendi klanınla alakalı yapmış olsan saygı dahilinde cevap verirdim ama üyesi olmadığı bir klana yalamalık yapan adama saygıya gerek yok :D Hadi canım başka kapıya bizde bir laf vardır " Anana söyle ekmeğine yağ çalsın. " :D

Art Of War*

Hafif Atlı
Yazık vallahi ailene yazık evde seni besliyolar :D Acizliğin kaçıncı seviyesi bu sanamı düşmüş haritada üyesi olmadığın klanları yorumlamak sen kahyası olma oyununa bak :D şu yorumu kendi klanınla alakalı yapmış olsan saygı dahilinde cevap verirdim ama üyesi olmadığı bir klana yalamalık yapan adama saygıya gerek yok :D Hadi canım başka kapıya bizde bir laf vardır " Anana söyle ekmeğine yağ çalsın. " :D

Senin gibi herkese laf yetiştirmeye çalışan birinden saygıya ihtiyacım yok zaten. İstediğim yorumu yaparım zoruna gidiyorsa sen de kendi yorumunu yaparsın cevabını verirsin o zaman :)

efege1071

Acemi
Senin gibi herkese laf yetiştirmeye çalışan birinden saygıya ihtiyacım yok zaten. İstediğim yorumu yaparım zoruna gidiyorsa sen de kendi yorumunu yaparsın cevabını verirsin o zaman :)

Herkese değil sadece bu başlık altındakilere cevap veriyorum ben farkındamısın. Çünki ben bu klanın üyesiyim ve doğal olarak üyesi olduğum klan başlığı altındakilere cevap veriyorum, sizin gibi gevşek gevşek ele yalamalık yapmıyorum anlayabildinmi aslannn :D Kendiniz toplamada 0 çarpmada 1 siniz etkisiz eziklersiniz burada üyesi bile olmadığın bir klan üzerinde şak şak peşindesiniz aferimmi diyolar sana ödül mamasımı veriyolar ki inanıyorum RM klanı görse böyle bir ezik ismini zikretti diye üzülürdü :D

Art Of War*

Hafif Atlı
Peki kardeşim en iyi sizsiniz, %90 haritadan topladığınız adamlarla 1. olacaksınız başarılar :)

efege1071

Acemi
Peki kardeşim en iyi sizsiniz, %90 haritadan topladığınız adamlarla 1. olacaksınız başarılar :)

Biz en iyiyiz demedim, iyi olan dünyayı kapatır onu zaman göstercek ben sadece herkes işine baksın dedim. Yani illa bi yorum yapacaksan kendi klanınla ilgili yap gel deki biz sizi yeneriz vs bunlar amennada sanane elalemin klanından derdi senimi gerdi bak işine :D