Akıncılar

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Küfür olmasa da sonuçta argo ve güzel bir anlamı olmayan bir kelime bence nerede ne kullandığınıza dikkat edin.

Leydi Venus

Acemi
İşin özeti arkadaşlar kendine güvenen oyuna gelecek oyun dahi oynamayan arkadaşlar burada konuşuyor gerek yok. Madem bu bir oyun sıkıştımı öyle diyenlere özellikle sözüm kelime yapmayın girin oyuna yenişelim. Ha burada şov yapanlar vay gelsem ölürsün nefesi öyle alırsın diyenler madem ejderhasınız oyundan yazın oradan konuşalım kendi ağzınızlada söylediğiniz gibi forumda adres vb yazmak yasak.

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
Ulan ibiş neyini anlamadın oyundan yaz adresi açık açık yazayım gel kim kime nerden ne aldırıyorsa diyorum daha neyin şovundasın???

Bak nasılda kimin fake hesabı olduğu ortaya çıktı.
Özelden açık adresimi yazdım aslan parçası, hem dükkan adresimi hemde ev adresimi yazdım.
Hadi buyur gel bakalım veya sende yaz adresini özelden görelim bakalım seni ne kadar süre de alıyorum olduğun yerden.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bak nasılda kimin fake hesabı olduğu ortaya çıktı.
Özelden açık adresimi yazdım aslan parçası, hem dükkan adresimi hemde ev adresimi yazdım.
Hadi buyur gel bakalım veya sende yaz adresini özelden görelim bakalım seni ne kadar süre de alıyorum olduğun yerden.
Teşkilatın numarasını ver enişte dfikşnsblkajaşdfsjlbfaşjbkldasf

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
Teşkilatın numarasını ver enişte dfikşnsblkajaşdfsjlbfaşjbkldasf

Teşkilat vs bilmeyiz, bileğimize güveniyoruz. Yerimiz belli Pendik Çınardere evim, Pendik Velibaba da dükkanımız var. İsteyene özelden açık adres şeklinde verdik.
Küçük vs enişteyi görmek istersen özelden yazman yeterli aslan parçası.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Teşkilat vs bilmeyiz, bileğimize güveniyoruz. Yerimiz belli Pendik Çınardere evim, Pendik Velibaba da dükkanımız var. İsteyene özelden açık adres şeklinde verdik.
Boş yapıyorsun yapma bence zamanında böyle bir dalga konusu vardı bilmiyorsan git youtube bak.

Aslanı alırız parçasınıda :)

Sen pendik çocuğuysan bizde doğma büyüme karagümrüklüyüz.

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
Boş yapıyorsun yapma bence zamanında böyle bir dalga konusu vardı bilmiyorsan git youtube bak.

Aslanı alırız parçasınıda :)

Sen pendik çocuğuysan bizde doğma büyüme karagümrüklüyüz.

Eee gel karagümrüklü bekleriz.
En son Pendik Karagümrük maçında sopalamıştık sizinkileri stad çıkışında hahahahah
Teşkilat espirisini biliyorum ayrıca.
Bizim börekçinin kuryesinden motoru alıp geliyorum hemen hahahahha

akifS*

Hafif Atlı
Hedefi şaşırmayın Edward Bey. Allah korusun bacaklarınızı kısa görmeyi kimse istemez.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Aynen sonrasında bizim semtimize geldiğinizde yediğiniz dayağı unuttunuz galiba neyse burası onların yeri değil boş adamsın ekstradan dalga konularını bile ciddiye alan bir adam(!)sın

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
Aynen sonrasında bizim semtimize geldiğinizde yediğiniz dayağı unuttunuz galiba neyse burası onların yeri değil boş adamsın ekstradan dalga konularını bile ciddiye alan bir adam(!)sın

Dalga konularını ciddiye almıyorum dostum. Hahahahha diye gülünce bu seferde ona laf ediyorlar, nasıl tepki vereceğimi şaşırdım.
Eee sen çok dolu adamsın yaa ondan dolayı buradasın hahahahahah !!!

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
Hedefi şaşırmayın Edward Bey. Allah korusun bacaklarınızı kısa görmeyi kimse istemez.

Hedefim diye birşey yok, gelene karşılığını veririm o kadar.
Ama kısa veya uzun sevgisi sana nerden geliyor mesela hahahahah
Özel istek üzerine bacak boyu ayarlayabiliyorum hahahahahha