Akıncılar

Leydi Venus

Acemi
Seni ne kadar alakadar eder ben seninle mi konuşmusum illa konuşacaksan git kendi arkadaşınla konuş ben kendi arkadaşımla konuşuyorum.

Hakkaten anlamıyomusun anlıyosunda anlamıyo gibimi yapıyosun :) Neden bu kadar ilgilendiriyor derken burası AKINCILAR klanı başlığı farkındaysan çok seviyosan arkadaşının elinden tut gidin birlikte kumda oynayın buranın yaş ortalaması size büyük birazcık annem hadi kendi evinizin önünde oynayın :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Hakkaten anlamıyomusun anlıyosunda anlamıyo gibimi yapıyosun :) Neden bu kadar ilgilendiriyor derken burası AKINCILAR klanı başlığı farkındaysan çok seviyosan arkadaşının elinden tut gidin birlikte kumda oynayın buranın yaş ortalaması size büyük birazcık annem hadi kendi evinizin önünde oynayın :)
Sadece h ve ü diyorum gerisini boşverin:)

enesberk

Kılıç Ustası
Herkese değil sadece bu başlık altındakilere cevap veriyorum ben farkındamısın. Çünki ben bu klanın üyesiyim ve doğal olarak üyesi olduğum klan başlığı altındakilere cevap veriyorum, sizin gibi gevşek gevşek ele yalamalık yapmıyorum anlayabildinmi aslannn :D Kendiniz toplamada 0 çarpmada 1 siniz etkisiz eziklersiniz burada üyesi bile olmadığın bir klan üzerinde şak şak peşindesiniz aferimmi diyolar sana ödül mamasımı veriyolar ki inanıyorum RM klanı görse böyle bir ezik ismini zikretti diye üzülürdü :D
Arkadaş troll foto yapmış sadece bu kadar insanları ezmeye gerek yok bence biraz gülelim eğlenelim diye yaptığını düşünüyorum zaten sizden birisiyle görüştüm aramızda sıkıntı yok bu yüzden uzatmayada gerek yok herkese iyi forumlar

Lord Züllkarneyn

Mızrakçı
@are of war*
Biz hiç bir dünyaya birinci olmak için girmiyoruz. Sabit bir ekibimiz var eğlenmeye savaşmaya giriyoruz. Bunun bir oyun olduğunu ve senin bu oyunda nasıl boş konuştuğunu görmek üzücü.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kendin buradan adres yazmak yasak diyorsun, oyundan mesaj at diyoruz atmıyorsun buraya da gelip klavye erkekliği falan diyorsun. Madem o kadar ırzın namusun var oyun nicki belli adamın yaz bi görüşün hesap sıfır km ama sana nasıl kilometre yaptırıyor bir görelim :D:D:D
Boş yapıyorsan yapma hadi köyüne

volky

Acemi
Klan tanıtım forumlarında en hareketli forum burası, demek ki çoğu klanın AKINCILAR'la alakalı bir kuyruk acısı var. Aynen böyle devam AKINCILAR.

Derdi olan oyunda tepkisini gösterir burada klavye erkekliği ile olmuyor bu işler.

Pollyanna**

Baron
Klan tanıtım forumlarında en hareketli forum burası, demek ki çoğu klanın AKINCILAR'la alakalı bir kuyruk acısı var. Aynen böyle devam AKINCILAR.

Derdi olan oyunda tepkisini gösterir burada klavye erkekliği ile olmuyor bu işler.
aynen kanka daha bizim klanın yarısı kadar anca sayfa olmuşsunuz aynen flşsdflşasdfgaiş

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kendilerini bir şey sanmaları fdbjsşlabljfdbjlfdsabjşlfadjbşadfsbjşolfdskjşa

DeletedUser72279

Ziyaretçi
@volky adam ol birazcık foruma attığın şeye bak azıcık karakter diyorum.

volky

Acemi
Küfürlü bişey değil TDK ya bakabilirsiniz.

Yeşilçamın güzel eserlerinden biridir izlemediysen izlemeni tavsiye ederim.