PARS klanı hk.

dedezulaa

Çaylak
Başlık PARS diye açılmıştı ben önce yönetici daha sonra kurucusu olduğum AZTEK klanı olarak Pars ekibinin oynadığı her dünyada bizden klan olarak veya oyuncu olarak yardım istediklerinde bir haritaya girip oynamaya hazır olduğumu bildiririm. GÖKHAN-ÇAĞRI-ALAATTİN....

vurmaya girersek ben çağırdımdada gelir benle oynarsın sıkıntı yok :)

KOCA YÖRÜK

Çaylak
Bu dünyada en büyük kaybeden klan vefa klanıdır.Lofanın kaybettikleri aztekle birlikte bir dünya olsun çok önemli değil.Kazandıklarının çok daha fazla olduğunu düşünüyorum @Atmaca08 @Cumape elinize sağlık güzel bir w çıkarttınız bence

Tabiki bakış açısı baktığınız pencereye göre değişiyor. VEFA klanı sizinle beraber VOV klanlarına vursaydılar en büyük kazanımlarıda yine sen mi olacaktın? Sen diplomasi bozmadan savaş tarihi vermeden habersiz giren klanın yaptığını sonrası için kazanım sayıyorsan yarın seninle oynadıklarında da başka taraftan gelebilecek her teklifleri değerlendirebilirler. Ben bu şekilde yapan klanın ne yanında dururum ne de o klan ve türevleri ile masaya otururum. VEFA klanı haritası gereği oyun çıkardı. onların burada kazanımı da ben oldum VEFA klanını tebrik ediyorum. zarararın neresinden dönerse kar olduğunu erkenden fark ettikler ve doğru tarafı seçtikler. 1 sene uzayacak oyunu 1 ayda bitirdikleri için de kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.

PARS Estergon

Baltacı
dünyanın kaybedeni onur.dgn dir. bunlar(veags isyan caslte vefa) seni parmağında oynatır ruhun duymaz dediğimde gülüp sen beni tanımıyorsun diyip güldüydü :) işin garip yanı dünyada yine hain diye bizi fişlediler hiç bir diplomasiye etliye sütlüye bulaşmadıgımız halde.
:) Herkes kimin ne olduğunu bir kez daha gördü, salla muhtar.

Moonknıght

Kılıç Ustası
Tabiki bakış açısı baktığınız pencereye göre değişiyor. VEFA klanı sizinle beraber VOV klanlarına vursaydılar en büyük kazanımlarıda yine sen mi olacaktın? Sen diplomasi bozmadan savaş tarihi vermeden habersiz giren klanın yaptığını sonrası için kazanım sayıyorsan yarın seninle oynadıklarında da başka taraftan gelebilecek her teklifleri değerlendirebilirler. Ben bu şekilde yapan klanın ne yanında dururum ne de o klan ve türevleri ile masaya otururum. VEFA klanı haritası gereği oyun çıkardı. onların burada kazanımı da ben oldum VEFA klanını tebrik ediyorum. zarararın neresinden dönerse kar olduğunu erkenden fark ettikler ve doğru tarafı seçtikler. 1 sene uzayacak oyunu 1 ayda bitirdikleri için de kendilerine ayrıca teşekkür ediyorum.

Ben kendi adımı başka biri için bir kazanım olarak nitelendirmeyi saçma buluyorum.Nede olsa kendi klanım harici kimse benim için oynamadı.Kendi içlerindeki iletişimleri vs bence eksi yönlerinden çok kendileri açısından artıları var.Bu bir gözlem tabiki kişiden kişiye değişim gösterebilir.Vefa konusuna gelirsekte abi vefayla oynıycağını düşünmüyorum.Bunu zamanla sende bizlere göstereceksin zaten :)

dedezulaa

Çaylak
Sen beni çağırmazsın ki abicim, sen çağırsan bile engel olanlar olur ama bilmezler ki harita ne kadar zor olursa olsun yeloköy son askere kadar savasır dünyadan kaçıp gitmeyeceğini bir tek sen bilirsin diğerleri değil.
Benim kalabalık girmeye karşı olduğumu en iyi sen bilirsin kaç defa söylemiştirim sana burda bi hata yapıp Denedik insanları daha tanıyamamışız bu hatadanda gerekli dersi aldım zaten bundan sonrası biz savaşırken saç tarayanlar vardı şimdi onlar anlaştıkları gibi kapatsınlarda görelim bakalım :)

turkbye

Milis
Benim kalabalık girmeye karşı olduğumu en iyi sen bilirsin kaç defa söylemiştirim sana burda bi hata yapıp Denedik insanları daha tanıyamamışız bu hatadanda gerekli dersi aldım zaten bundan sonrası biz savaşırken saç tarayanlar vardı şimdi onlar anlaştıkları gibi kapatsınlarda görelim bakalım :)
Gel babayı vur, sana kapattırayım dünyayı.

Th0mas Shelby

Mızrakçı
dünyanın kaybedeni onur.dgn dir. bunlar(veags isyan caslte vefa) seni parmağında oynatır ruhun duymaz dediğimde gülüp sen beni tanımıyorsun diyip güldüydü :) işin garip yanı dünyada yine hain diye bizi fişlediler hiç bir diplomasiye etliye sütlüye bulaşmadıgımız halde.

Bana göre dünyanın en büyük kaybedeni Vefa'dır. Hatta Ranuna Vadisi'dir. Ortak discorda geliyorsun, op planlıyorsun. Op planladığın, beraber olduğun klanların gittiği köylere hatta senin de gittiğin köylere destek atan klanlara saldıran müttefiğine suç atıyorsun :) adam senin de şerefini kurtarıyor. Gölge ile o kadar içli dışlılardı, beraber hareket ediyorlardı, adamlara op geldi, ne yaptılar? Arkada o kadar köyleri vardı nereye destek attılar? İyi yaptıkları tek şey kapalı gördükleri köye 20 kami atmaları. Kesim yaptık diye şov yaptılar. Ama bir kere yaralı parmağa işediler mi? Savaşın en kritik aşamasında müttefiğini yarı yolda bıraktılar? Sebepleri ne? Aynı paktta olduğu klanlardan biri, kendilerinin düşmanı olan klana destek çıkan ekibe saldırması? Burada bunları ne rahatsız etti de böyle döndü?

Eziklik. Ya da hainlik.

Hani hayatta bazen canınız sıkılır, bir şeyleri yapmak istemezsiniz, gerçek sorunlarınızla yüzleşmekten kurtulmak için, oyalanmak için, kendinizi devamlı erteler ya da bir şeyler yapıyormuş gibi gözükmek istersiniz ya tam da öyle gitti saçma saçma Castle'a yardımcı olmak için Çukura vurdu? Amaç ne ? Sıfır :D Castle ne yaptı gitti Vegas oldu :D Ya yukarıda gölge vuruyor sen de vursana? Ya da güzelce opa çıksana. Gitti arkada kumda oynadı oynadı, sonra saçma bir şekilde pakttan çıktı. Ben hayatımda bu kadar aciz bir yönetim görmedim.

Zenci 61

Çaylak
Gel babayı vur, sana kapattırayım dünyayı.
herkesi ne güzelde böyle kandırdınız be gel şunu vur kapan gel bunu vur kapat. gel sanada kapatırayım Allahtan 100 limit var yoksa kendine yer bulamıcan. kıtaya girdiginiz 6 7 klan birleştiniz yetmedi vefa kıtasındaki klanla bileşti onuda kendine kattın yetmedi castle aldın yetmedi çukuru aldın. oda yetmedi chamstan adamalrı aldın. w69dan da cağırcakların varmı acaba? hiç deme zaten savaşalımda kazanalım :) 3 5 dünya sonra anlatırsın deli gibi savaştık diye ;) . açıkcası dünyadan bi beklentimiz yoktu pre diye girdik rica minet oynadık lofayı vurdum onur dedi vurma birleşin. çukuru vurduk vurma birleşin die sa yaptırdı. bana gircek çıkcak bişi yok onur ama bu hamleler senin için doğru değil ben en fazla siler giderim zaten 5 6 kişiyim dedim. beni merkeze saldırtıp diğer saldıranların hiç biri merkeze gitmedi onu geçtim bide çukur sizi destekledi. lofaya çukuru vurma merkeze gel dedik dinlmediler vurdular dünyayı kaybetiren hamleyi yaptılar benim kumarım burda biter. kapatacaklari tebrik ederim.

turkbye

Milis
herkesi ne güzelde böyle kandırdınız be gel şunu vur kapan gel bunu vur kapat. gel sanada kapatırayım Allahtan 100 limit var yoksa kendine yer bulamıcan. kıtaya girdiginiz 6 7 klan birleştiniz yetmedi vefa kıtasındaki klanla bileşti onuda kendine kattın yetmedi castle aldın yetmedi çukuru aldın. oda yetmedi chamstan adamalrı aldın. w69dan da cağırcakların varmı acaba? hiç deme zaten savaşalımda kazanalım :) 3 5 dünya sonra anlatırsın deli gibi savaştık diye ;) . açıkcası dünyadan bi beklentimiz yoktu pre diye girdik rica minet oynadık lofayı vurdum onur dedi vurma birleşin. çukuru vurduk vurma birleşin die sa yaptırdı. bana gircek çıkcak bişi yok onur ama bu hamleler senin için doğru değil ben en fazla siler giderim zaten 5 6 kişiyim dedim. beni merkeze saldırtıp diğer saldıranların hiç biri merkeze gitmedi onu geçtim bide çukur sizi destekledi. lofaya çukuru vurma merkeze gel dedik dinlmediler vurdular dünyayı kaybetiren hamleyi yaptılar benim kumarım burda biter. kapatacaklari tebrik ederim.
Siz 67'de ne yaptınız savaştınız mı? :) Biz sizin kadar mahir değiliz ama sizden birşeyler kapmaya çalışıyoruz.
Ama Champs klanıyla da yaklaşık 2-2.5 aylık sağlam bir savaşımız oldu.

diyabetik

Çaylak

Bu kadar yazılar yazmak çok kolay ama kimse Vegas savaşmadi diyemez sonuçta bir strateji oyunu oynuyoruz arkadaşlarımı tebrik ediyorum çok güzel bir diplomasi politikası izlediler ve bu diplomatik strateji bize zaferi getirdi.

wait.for.it

Yasaklı
Ne ağlamışın sen öyle :D Aynen 6 7 klan birleştik siz tek biz hepimiz. Sanırım lofa baba vefa gölge champs vurduğunuz da sorun yoktu ama o kadar klan vurup köy alamamanız da manidardı :D 200 multiyle oyun oynayan kişiye ne anlatıyosam gerçi