PARS klanı hk.

KOCA YÖRÜK

Mızrakçı
70 baslıyor burada işler bitti ben gidip 70 i karıstırayım biraz bari kırızı klmayınca oyun sarmıyor beni. baktım tellioğulları girmiş dünyaya bende seferoğulları olarak baslıyayım dedim aztek klanı olarak 15 kişi ile yeter :):):)

turkbye

Baltacı
kasma bu kadar bi oyun oynuyoruz sonuçta :) bişeyi merak ettim sadece mehmet abiyemi ağlıyorsun yoksa başkalarınada ağlıyormuydun :) burda konusunca seninle cevap verince mehmet abi arayıp araya giriyor sonra susuyorum devamlı böyle ağlicaksan gelip polemiğe girmede sağa sola ağlamak zorunda kalma 60 da güzel şeyler yapmışımki sana onun hırsıyla kudurup duruyorsun hala burda kapatırsan dünya sonu biraz rahatlarsın belki :)
Bana da devam etme diyor ama seni görmüşüm 2 kelam etmeden neden bırakayım :) 60. dünyada senin yaptığın kah..likti
Evet rahatladım sen gidince :)

Yoksa oyunsal anlamda bakıldığında o dünyayı gerçekten emek veren oyuncular kapattı. Benim rahatsız olduğum birşey yok.
Senin kapatmamanda isabet olmuş.

dedezulaa

Kılıç Ustası
Arıyorum şimdi seni yine :mad::mad::mad:
:) neyse daha girmicem zaten foruma bu dünya bitmiştir benim ve ekibim için herkesin eline sağlık
Bana da devam etme diyor ama seni görmüşüm 2 kelam etmeden neden bırakayım :) 60. dünyada senin yaptığın kah..likti
Evet rahatladım sen gidince :)

Yoksa oyunsal anlamda bakıldığında o dünyayı gerçekten emek veren oyuncular kapattı. Benim rahatsız olduğum birşey yok.
Senin kapatmamanda isabet olmuş.
senin yaptıgın değilde benim yaptıgımmı öyleydi :) okadar çok kelam etmek istiyorsan numaramı alıp ara ne kelam ediyorsan ederiz
rahatsız olsanda olmasanda orda kimse iplemedi zaten seni onun sana yetmesi lazımdı :) neyse kendi kendine yaz dur şimdi forumda hadi bakalım

turkbye

Baltacı
:) neyse daha girmicem zaten foruma bu dünya bitmiştir benim ve ekibim için herkesin eline sağlık

senin yaptıgın değilde benim yaptıgımmı öyleydi :) okadar çok kelam etmek istiyorsan numaramı alıp ara ne kelam ediyorsan ederiz
rahatsız olsanda olmasanda orda kimse iplemedi zaten seni onun sana yetmesi lazımdı :) neyse kendi kendine yaz dur şimdi forumda hadi bakalım
Kimin ne yaptığıyla ilgili Osman’ın forumda yazdıkları duruyor.
Sonrasında da bulunduğum klanın çoğu kararında/hamlesinde ben vardım. Anlaşmada dahil. Benim için bu yeterli.
Diğer dünyalarda bol şanslar :)

NEFRETDOLU

Casus
bu nickle 63 te oynayan arkadaş hedefim kalmadı falan dememiş fena klanlarının emrine girmiş ve bize karşı savaşmaya devam etmişti klan arkadaşlarıyla beraber 16 klan birleşip ekip bile değil dedikleri parsa defalarca operasyon yapıp avucunu yalayıp bişey yapamıcağını anladıklarında da baba-kamyon ve pars klanlarının oluşturduğu ittifak karşısından kaçıp gitmiştiler.
sen mehmet değilsen sor ona o anlatır sana.
Yavru ceylanım bak düzgün oku mesajları akışına bıraktık yazdım bıraktık yazmadım nicki nasıl hatırlamam gruptan seni atmıştım zaten Alay yöneticileri ölmedi yaşıyor sorabiliriz :D
Sen pars olarak nereye girersen söyle yiğidim geliriz biz ama pakt felan olarak girin rakiplerin elenmesi kolay olsun :D

wait.for.it

Yasaklı
senin matametikte zayıf be gülüm bu dedigin klanların köy sayıları yinede vov kadar olmuyordu arada bi oyun takibinde bulun haritaya falan bak. 3 ay savaştık demiş bi arkadaş 4k köy fazlası ile savaştık söyle yorulduk böyle yorulduk diyorsan ozamn zaten oyunculukta problem var demek ki derim.

yine su üstüne çıkma çabaları :) baba klanında oynuyorken köyleri neden para ile argoya sattınız buna cvp yok tabi. köyleri satın sonra vurulunca baba bizi satttı köylerine para vermedik diyemi ağlıyorsun sen.

Almanya kaybetmiş Türkiye kaybetmiş çok mu.
Dalga geçiyosun dimi allahtan istatistik diye bir şey var benim harita bilgime laf etmeden önce istatistik başlığına bir bak bakalım VOV mu daha fazlaydı siz mi? İnsan laf etmeden önce kalkar bakar ama bakmazsın diye söyleyeyim savaşın sonuna kadar champ ve vefanın toplamı vov kadardı gölgeyi katınca köy sayısı da fazlaydı bide üstüne lofa ve baba geldi. Keşke birinin oyun bilgisine laf etmeden önce zahmet edip istatistiklere baksaydın da böyle rezil olmasaydın. Ağlamaya devam et yakışıyor :D.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Yavru ceylanım bak düzgün oku mesajları akışına bıraktık yazdım bıraktık yazmadım nicki nasıl hatırlamam gruptan seni atmıştım zaten Alay yöneticileri ölmedi yaşıyor sorabiliriz :D
Sen pars olarak nereye girersen söyle yiğidim geliriz biz ama pakt felan olarak girin rakiplerin elenmesi kolay olsun :D
10 oyuncudan 9u senin ne olduğunu biliyor ve yazıyor hala konuşuyorsun. İşkembe baya geniş, hayatta başarılar. Umarım reel hayatında da böyle değilsindir. :D (temenni bulunmak için cevap veriyorum, nato mermer nato kafasin. Sana cevap vermek gereksiz vakit kaybi)

NEFRETDOLU

Casus
10 oyuncudan 9u senin ne olduğunu biliyor ve yazıyor hala konuşuyorsun. İşkembe baya geniş, hayatta başarılar. Umarım reel hayatında da böyle değilsindir. :D (temenni bulunmak için cevap veriyorum, nato mermer nato kafasin. Sana cevap vermek gereksiz vakit kaybi)
Sen yine mi geldin kokuyu aldın tabi normal :D :D

Dalga geçiyosun dimi allahtan istatistik diye bir şey var benim harita bilgime laf etmeden önce istatistik başlığına bir bak bakalım VOV mu daha fazlaydı siz mi? İnsan laf etmeden önce kalkar bakar ama bakmazsın diye söyleyeyim savaşın sonuna kadar champ ve vefanın toplamı vov kadardı gölgeyi katınca köy sayısı da fazlaydı bide üstüne lofa ve baba geldi. Keşke birinin oyun bilgisine laf etmeden önce zahmet edip istatistiklere baksaydın da böyle rezil olmasaydın. Ağlamaya devam et yakışıyor :D.

Dostum hoşgeldin tekrardan bunlar sana ban yedirtmeye uğraşıyor takma bence :)

*Alpagu

Yasaklı
Yüzsüz ya vallahi yüzsüzsün.
Daha düne kadar benim tuttuğum sınırın arkasından millete sallıyordun. Öncesi de muhtemelen yoktur. Bu oyun o şekilde oynanmıyor haberin olsun. Biraz karakter göster de saygı duysun insanlar. Zira ben sana bakınca sadece bayraksız bir hesap görüyorum.

normal hayattada aynı ya bu ceylanı bilmemde yavruyu nerden alcağını aradım yüzüne söledim güldü merak etme buda serhat gibiymiş

NEFRETDOLU

Casus
normal hayattada aynı ya bu ceylanı bilmemde yavruyu nerden alcağını aradım yüzüne söledim güldü merak etme buda serhat gibiymiş
Yavrum sen 35lik değilmiydin haddini aşma yerini bil paktlı girdiğin dünyalardada muhakak haber ver ofli biz sevdik senin rakipte olduğun dünyaları konuşmadığın sürece güzel bir Truva sayılırsın istemedende olsa işe yarıyor sizin ekip :D :D

Zenci 61

Mızrakçı
işine geldigi gibi hesap yapmaya devam be canım. castle ile çukuru neden dahil etmiyorsun paktına. lofayı dahil ediyorsun adamlar 10köye göstermelik geldiler. vefa desen ne yaptıgı belli bile değil. anlaşmali köylerde patladıgı bile söyleniyor. neyse daha konuscak bişi yok.

NEFRETDOLU

Casus
9 ay sonra kontrol et sıkıntı çıkmasın
Bu dünyada ağlıyorsun önceden ağladın sonradan yine bol bol ağlatırım söz :) şimdi çekilebilirsin haber vermeyi unutma birazda ders al insanlar içinde nasıl konuşulur felan ailene söyle 35liksin ama geç değil öğretmeye başlasalar 3 5 yıla görgü kuralları işini halledersin inanıyorum sana ;)