PARS klanı hk.

işine geldigi gibi hesap yapmaya devam be canım. castle ile çukuru neden dahil etmiyorsun paktına. lofayı dahil ediyorsun adamlar 10köye göstermelik geldiler. vefa desen ne yaptıgı belli bile değil. anlaşmali köylerde patladıgı bile söyleniyor. neyse daha konuscak bişi yok.
Anlaşmalı köylerde patladığı mı :D :D :D Allah'ım bunlar bizim neden hiç aklımıza gelmiyor yahu..

wait.for.it

Yasaklı
işine geldigi gibi hesap yapmaya devam be canım. castle ile çukuru neden dahil etmiyorsun paktına. lofayı dahil ediyorsun adamlar 10köye göstermelik geldiler. vefa desen ne yaptıgı belli bile değil. anlaşmali köylerde patladıgı bile söyleniyor. neyse daha konuscak bişi yok.
Matematik bilmediğinden dolayı daha konuşacak bir şey yok :D sana hayatında başarılar bu matematik becerisiyle :D :D :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
Daha düne kadar benim tuttuğum sınırın arkasından millete sallıyordun. Öncesi de muhtemelen yoktur. Bu oyun o şekilde oynanmıyor haberin olsun. Biraz karakter göster de saygı duysun insanlar. Zira ben sana bakınca sadece bayraksız bir hesap görüyorum.
Sen sınır mı tutuyordun kekeme boş yapıp algı oluşturmaya çalışma. Casual oyunlarına geri dön, orada iyi iş çıkartıyorsunuz.

-Tony Montana-

Kılıç Ustası
@PARS Estergon Evet sınır tutuyorlardı, @Ryuzzaki ve @*Alpagu üzerine op yapmıştık. Sende yayda tek köyü olup forumda en çok yazandın onu da hatırlıyorum. @*Alpagu tanımam forumda onunla da baya atıştık ama bu gerçeği değiştirmez. Pars klanı truvası hakkında 25 sayfa muhabbet oldu hepsini de okuyorum ve sadece gülümsüyorum. Daha ne kadar kendinizi haklı çıkarmak yada doğru göstermek için uğraşacaksınız merakla beklemekteyim.

Ayrıca Vegas klanlarında ki dostlara selam olsun.

İyi günler...

@PARS Estergon Evet sınır tutuyorlardı, @Ryuzzaki ve @*Alpagu üzerine op yapmıştık. Sende yayda tek köyü olup forumda en çok yazandın onu da hatırlıyorum. @*Alpagu tanımam forumda onunla da baya atıştık ama bu gerçeği değiştirmez. Pars klanı truvası hakkında 25 sayfa muhabbet oldu hepsini de okuyorum ve sadece gülümsüyorum. Daha ne kadar kendinizi haklı çıkarmak yada doğru göstermek için uğraşacaksınız merakla beklemekteyim.

Ayrıca Vegas klanlarında ki dostlara selam olsun.

İyi günler...

AleykümSelam Kardeşim benim Adamsınn :)

onur1408

Kılıç Ustası
Haklısın 63 de hayvan gibi yalvardiniz Alay dan Truva yediğinizde kami at kami at die benim sayemde dünya sonunu gördünüz gelip ahde vefa yapacağınıza hala hakliyim diyorsunuz hata bizde ama doğru adam sandık sizi

63. Dunyada Sen Alaydan truva yediklerinimi saniyorsun hala, yaşadiklarinizin bir tik fazlasini yasadik, anlatmaya calistik anlamadiniz ama biz sizin kadar sabirli degiliz. Dunyayi kaybetme pahasina döndük vurduk. 2 tane kapatmis dunya tecrubesi var klanimin, alay ile pars klanini ayni cumle icerisinde kullanmayin.

sözün namus olduğunu bilmeyenlerle
söz verdik gerekirse hesap silelim sözümüz yerde kalmasın diyenleri bir tutamazsın tabiki.
onlar para harcadık pre harcadık derler ben yemişim parasını presini söz konustuk adam olana sözünü yememek düşer deriz.
onlar dünya kapatmak için edilen laflara söylenen sözlere bakmaz kendini biyere yama yapar. 57.Alay olarak girdiği dünyada birinin altına girer dünya kapatır.
bizde hesapların oyunun dünya kapamanın önemi yoktur hakedene hakettiğini söyleriz gerekirse ban yeriz.
sonra onlar yediği sözle kalır yine hesap siler gider adamlar dik durur.
57. Alay klanı ismini haketmeyen adamlığın ne olduğunu bilmeyen
sözün namus olduğunu idrak edememiş dünya kapatma uğruna her türlü haysiyetsizliği yapabilecek bi gruptan oluşmaktadır.
1 köy uğruna neleri satabilceklerini bilse herkes zaten kimsenin işi olmaz ama yolunuz kesişince öğrenirsiniz...
ağzım pistir hakeden bilir. bu alaylı arkadaşlardan bazılarına da vaktiyle 1 köy versem şuyunu verirmisin dediğimde gülmekten hosuna gitmekten öteye geçemez.
adam olmayana bukadar cevap kafi

Biz beraber dünya kapattığımız arkadaşlara umuttur gecebeydir saurondur alay klanına dokunursanız sizi vururum diyecek kadar söz tutarız. Ve ötesinde kendi arkadaşlarımızı vurur sizle beraber toplarız.
sizde zorlanıyoruz yardıma gelin dediğiniz savaşta savaştıklarınızla benim adımada diplomasiyi sen yapabilirsin dememe rağmen adamlarla alay olarak sa yapıp sonra birleşip parsı vurup hesap siler gidersiniz.
ama helal olsun ben böylesini daha önce görmedim yüzün kızarmadan yazabiliyosun.
gerçi normaldir 1 köy için verebilceklerini duyduktan sonra normaldir.
galiba insanın hamurundan olsa gerek adamlık seniniçin değilde ailen için üzgünüm.