Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

TaPaTaS

Baltacı
Daha önce bende yazmıştım ama tekrar yazmak istiyorum , bu kadar kaliteli oyuncuların ve klanların yön seçimi aktif olursa geleceğini öğrendikten sonra duramam :) @Mr.Storm un bu kadar insanı kırmayacağını , kırmak istemeyeceğini de klan üye limitini güncellemesinden sonra görmüş olduk. Dışarıda çok fazla ekip bu dünyaya giriş için beklerken, kimsenin önümüzde ki Ramazan ayında başka oyunlara yönelmemesini sağlayacaklardır diye düşünüyorum .

@Mr.Storm

Tüm herkesin görüşü aynı konuda bir gibi gözüküyor. eğer konu sizi ikna etmeksee
Konuyu demokratik bır şekilde oylamaya sunalım yoksa siz her başlıkta olduğu gibi bizlerin istediği değil kendi bildiğinizi okuyacaksınız.

bugracisem

Baltacı
Arkadaşlar yön seçimi olmayan dünya zaten 2 ay evvel açılmış,az sayıda kadro ile girmek isteyen klanlarda orada girmiş oynuyor zaten..

Bakın w56 dan beri ,yani neredeyse 2 yılı aşmış bir zamandan beri bir çok klanın oynamak istediği bir dünya oluşamadı ,kimse belki de zaman olarak da denk gelemedi ,ancak w70 için bir çok klan girmeye niyetlendi.

Belki de böyle bir ortam 2 yılda bir gelecek bir durum,bu ortamı tek bir özelliğe kurban etmeyelim,Bu oyunda yıllardır oynayan ,elit ve geçmişi olan,belli bir üye sayısına sahip tüm klanlarımızın tekrar bir dünyada oynama şanslarını ellerinden almayalım.

Yön seçimi olmayan dünyayı çok isteniyor ise w71 de açılsın,w69 da zaten açılmış..

Yön seçimi olduğu anda bambaşka bir dünya olacak,umarım bu durumu değiştirirler..

doak

Mızrakçı
Arkadaşlar yön seçimi olmayan dünya zaten 2 ay evvel açılmış,az sayıda kadro ile girmek isteyen klanlarda orada girmiş oynuyor zaten..

Bakın w56 dan beri ,yani neredeyse 2 yılı aşmış bir zamandan beri bir çok klanın oynamak istediği bir dünya oluşamadı ,kimse belki de zaman olarak da denk gelemedi ,ancak w70 için bir çok klan girmeye niyetlendi.

Belki de böyle bir ortam 2 yılda bir gelecek bir durum,bu ortamı tek bir özelliğe kurban etmeyelim,Bu oyunda yıllardır oynayan ,elit ve geçmişi olan,belli bir üye sayısına sahip tüm klanlarımızın tekrar bir dünyada oynama şanslarını ellerinden almayalım.

Yön seçimi olmayan dünyayı çok isteniyor ise w71 de açılsın,w69 da zaten açılmış..

Yön seçimi olduğu anda bambaşka bir dünya olacak,umarım bu durumu değiştirirler..
bizde bugracisemi dürüst bilirdik 67 gayet oynanır bir dünyaydı yön seçimi açılmasın ufak klanlar olarak bize bunu yapmayın @Mr.Storm

GangsTR

Mızrakçı
sanki şimdi farklı olacak aç bak bakalım bir önceki dünyaya:)

Haklısın genel olarak oyuncu kitlesinden kaynaklanıyor. Tek klan başlayıp kendine guvenemeyenler diger klanlara vesaire katıldıkları için ve bunu da malesefki alışkanlık haline getiren klanlar her dünyada oyunu mındar ediyorlar.

2 3 klan anlarsın 10 15 20.klan nedir oyun sonundada artık nsl bir pazarlık olur nsl bir plan hareket olur tahmin bile etmek istemiyorum açıkçası 50 türlü oyun dönecektir.

Bu özellikler gayet makul her klanda kendi si icin oynayacaksa bu dünya diger dünyalardan daha zevkli olacaktır.

Bilge Kral

Acemi
Davet ve ışınlanma yoksa yön seçimi muhakkak olmalı.
Sizin gayemiz bu oyundan para kazanmaksa yön seçimini aktif edin harcanan paraları görün
Amacınız biz oyun bsğımlılarının keyif alarak oynaması ise isteklerimizi göz ardı etmeyin.
Biliyoruz karar sizin siz ne derseniz o olacak gücünüzü ıspat etmeye gerek yok bu oyunu oynayan herkes gücünüzüde yetkinizide biliyor.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Görüşleriniz için teşekkür ederim. Bu dünyada yön seçimi aktif olmayacaktır. Bu ekibinizle oynamanıza - eğer 500-600 kişi değilseniz- engel değildir. Ayrıca misyoner menzili 1000 alandır. Doğru bir strateji ile yanınıza arkadaşlarınızı çekebilirsiniz.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Bu kadar insanın talebi varken bence inat edilmemesi lazım. İllaki aile klan olmayan azınlık klanları düşünüyorsakta Almanya'da ki gibi 2 dünya birden açın birisi ufak ekiplere birisi aile klanları hitap etsin. Bizim o kadar oyuncu sayımız yok diyorsanız da belli başlı zamanlarda bu uygulama yapılsın bu şekilde yoğun ilgiyle beklenen dünyalar gibi. Klan limiti güncellendi fakat bu dünya için giriş yinede çok az 69 da beklenen olmadı herkes haritadan topladı yeni aile klanlar oluştu bunun önüne geçilemiyor en azından çoğunluğun isteğini kırmayın

**nOrm**

Mızrakçı
Yön seçimi olsun yada olmasın umurumuzda değil . Biz arkadaşlarımızla oynamak istiyoruz . Arkadaş daveti olsun yeterli bize .
Benim ve arkadaşlarımın kendimize göre stratejimiz var. Kendi seçeceğim bir bölgede arkadaşlarımla yanyana oynamak istiyorum . Yön seçmek olmayabilir ancak arkadaş daveti olmalı bence .

hepimizölcezz

Kılıç Ustası
Görüşleriniz için teşekkür ederim. Bu dünyada yön seçimi aktif olmayacaktır. Bu ekibinizle oynamanıza - eğer 500-600 kişi değilseniz- engel değildir. Ayrıca misyoner menzili 1000 alandır. Doğru bir strateji ile yanınıza arkadaşlarınızı çekebilirsiniz.
Suan yön seçimini aktif etseniz, tükürdüğünüzü yalamış olmayacaksınız. Aksine oyuncularınizın görüşlerini dikkate alıyorsunuz die takdir toplayacaksiniz. Bunu klan limit değişikliğinde gördünüz. Lütfen bunca insanı dikkate alın. Ve bu özellik sonrası klan tanitimlarinda eklenen klanları kendiniz göreceksiniz. Oynayacak olan oyuncular olarak biz yön secimi yada ışınlanma istiyoruz.

YaHepYaHiç

Baltacı
Yön seçimi olmaması çok hoş bence. Sonraki açılan tüm dünyalarda da böyle olmalı diye düşünüyorum. Bazı ekipler için parlama fırsatı da doğuyor.

*SRM*

Okçu
Yön seçimi olsun yada olmasın umurumuzda değil . Biz arkadaşlarımızla oynamak istiyoruz . Arkadaş daveti olsun yeterli bize .
Benim ve arkadaşlarımın kendimize göre stratejimiz var. Kendi seçeceğim bir bölgede arkadaşlarımla yanyana oynamak istiyorum . Yön seçmek olmayabilir ancak arkadaş daveti olmalı bence .
69da davet vardi. Ama ayarıyla oynandı normal davetsiz girişten bir farkı kalmadı.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.