Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Uzun uzun anlatmaya hiç gerek yok. Ben 69da oynadım. Neredeyse benzer özellikler. 3 Arkadaşımla girdim dünyaya, tam yönetimin istediği gibi. Birbirimize uzaktık, tüm dünyaya müt olup tek klana savaş açan 3 aile klanının içinde kaldım. Onlara girmedim, belki almazlardı da. Savaştıkları klana girdim. Savaştıkları klan da haritada berbat ötesi yayılmıştı. Düşman olan 3 aile klanı o kadar kalabalık ki davet olmayan dünyada iç içe oynuyorlardı. Sadece 4-5 kişi ile oyunu oynayabildim, klanımız 200 kişilik olmasına rağmen. Bu adamlar sonradan savaşsa bile bu yaşandı. Yani çözüm yukarıda saydıklarınız değil.

Ayrıca tekrarlıyorum, 100 kişilik tamamı multiden oluşan klanı bildirdim. Bu adamların multi olduğu %100 ortada. Bana gelen yanıt şuydu; '' Zihniyetin değişmesi lazım, oyuncular istemedikçe multi bitmez'' Ben de diyorum ki o zaman aile klanının bitmesi için zihniyetin değişmesi lazım, saçma sapan kuralların değil. Bu bir strateji oyunu. Sen bana aile klanına girme diyorsun ama arkadaşımla oynamama izin vermiyorsun. Ne yaparsanız yapın bu insanlar bildikleri gibi oynayacak bu oyunu. Yönetim ekibinin işi strateji sorgulamak değildir.

Foruma gelip tek bir stratejiniz var o da 1000 kişi oynamak yazmayı biliyorlar. Kimse karşı çıkamıyor çünkü. Biz multileri banlayın deyince, ergen gibi laf sokuyorlar ama. Ortada alenen haksızlık var, saygısızlık var. Bu özellikler çok işe yarıyorsa bile w69da var zaten. Bu dünyayı seven girip oynasaydı. Neden tekrar aynı dünya açılıyor?

Şu oyunda yaşananları bilmiyormuş gibi davranarak, oyuncu aşağılayarak sorunlar çözülmez. 69'da yaşadıklarımı ben bilirim. Geri bildirim yapsam takan var mı, yok. 100 kişilik klanı multiden oluşan ekip, her girdiği dünyaya aynı multi hesaplarla giriyor. İsim vermeye gerek yok. Bir kez olsun ceza almadılar. Sorun aile klanı mı?

Şu forumda onca boş yapan insanlara göre o kadar haklı o kadar güzel yazmışsın ki. Eline yüreğine sağlık. Arkadaşınla oyun oynama isteğinde çok haklısın. Hani desem ki oyun başında ön kayıt beraber yapın girin yok. Gene zor. Örneğin arkadaşınla girip oynasan ışınlanma yok , yakın olursunuz ama bu sefer büyük klanların içinde olursunuz onlara katılmazsanız şansınız yok katılırsanız uzun vadede zaten sizi yicekler. Tek şansınız yay bölgesinde birbirinize yakın oynamak böylece belki orada yeni kurulan bir klanla dostluğunuzu ve oyun deneyiminizi keyfinizi arttırabilirsiniz, ama bunu da bu w de yapabilmeniz için yine zamana ihtiyacınız vardı. Multi konusu veya diğer serzenişlerinizde de çok haklısınız. Umarım beraber oynayacağınız keyif alacağınız bir ekip bulursunuz ve devam edersiniz yoksa bu oyun boş..

SungurAlp

Hafif Atlı
@Mr.Storm sadece ben önermesemde bir önerim kabul edildi, hangi dağda kurt öldü :p :troll: teşekkürler oynamayacak olsam bile.
Bence limit 75-80 olsa daha iyi olabilirdi, oyuncular beğendiyse önemi yok tabi.50'de iyi.

Elixir

Acemi
Bu oyun gerçekten tam olarak bırakılmıyor ilk deneyimim klansavaslari.net te w3 sonra bir bırakır gibi oldum askerde komutanların oynuyor kapanan world yani 10 da oynadım sonra tekrar bıraktım klanlar.org ta w 16 da oynadım sonra yine bir ara 32 33 34 35 36 o ara bir klasikte yagmasiz oyun oynadım herkes arkadaş getirtip köy geliştirdi o oyunda çok kısa sürdü

KONG73

Acemi
yagma ve isinlanma aktif olmasi gerekir...
zaten pre kullanmak isteyenler gerekli preyi kullaniyor..
unutmayinki bu oyunu oynayan her oyuncununda pre alacak durumu olmayabilir...
en azindan yuksek miktarda pre almak mumkun olmayabilir..
bir zahmet sizlerde oyunculara biraz yardimci olursaniz seviniriz..
saygilarimla

KONG73

Acemi
@Mr.Storm
hocam benim ismin altindaki su acemi yazisini bir kaldirsaniz sevinirim..
kac yildir oynuyorum forma girince acemi yaziyor moral olarak uzuuyorum::))
saygilarimla

Cyroburn*

Kılıç Ustası
Işınlanma ya da davet olmayacaktır.

Mr.Storm çok güzel ekipler dünyaya girecek fakat ışınlanma olmaması stratejik plan programlama yapma önüne çok büyük bir engel bence bu konu tekrar düşünülmeli onun dışında özellikler çok güzel çünkü böyle bir dünya bence büyük klanların girmesini hak eden bir dünya :)

Işınlanma ve davet sistemi olmasa bile aynı klanda bulunan oyuncular birbirine yakın konumlanacaktır bunu hepimiz biliyoruz peki aynı isimli klanlar (X-1 X-2 X-3 gibi) haritada oyun yöneticileri tarafından birbirine yakın konumlandırılabilir mi? Yani mesela klanın bir ekibi kuzeybatıda diğeri güneydoğuda olmasın aynı isimli klanlar aynı kıtanın sağına soluna ortasına serpiştirilmiş olsun. En azından böyle bir yöntem izleyebilir mi oyun ekibi?

Teşekkürler :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.