Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

AĞABEY

Yasaklı
Yön seçme yok.
Işınlanma yok.
Arkadaş davet et yok.

3 tane özelliğin de olmaması çok saçmalık. En az bir tanesini aktif etmeniz için gerekli zaman var. Klan limit sayısında nasıl oyuncuların taleplerini görmezden gelmeyerek düzenleme yaptıysanız bu hususta da oyuncuların isteğini görmezden gelmeyeceğinize şüphemiz yoktur sayın @Mr.Storm

bugracisem

Milis
Görüşleriniz için teşekkür ederim. Bu dünyada yön seçimi aktif olmayacaktır. Bu ekibinizle oynamanıza - eğer 500-600 kişi değilseniz- engel değildir. Ayrıca misyoner menzili 1000 alandır. Doğru bir strateji ile yanınıza arkadaşlarınızı çekebilirsiniz.

Misyoner menzili 1000 alan ,oyuncunuz yanınıza bir şekilde gelir mantığı bu oyunun neresinde var.
Son açılan dünyalardaki tüm klanlara bakın,en az 200 kişi toplanıyor,geçmişi olan klanlar 500 leri buluyor..
Zaten bir önceki dünyayı bu şekilde açmışsınız,niye ardına aynı şekilde açıyorsunuz?
Bu sadece benim fikrim değil ki,hangi büyük ve geçmişi olan klan yön seçimi olmamasını ister ?
Bu oyunun yıllarca konuşulan dünyaları var,hiç hatırlanmayan dünyaları da var ve siz bu dünyayı boş bir dünya haline getiriyorsunuz..
Şu an en az 10 tane büyük klanı ve 5000 üstü oyuncuyu bu kararınız ile dışarda tutacaksınız.

Nememurualkolbey?

Mızrakçı
Yön seçimi talebi kabul edilirse açıklanacak klanları merak ettim. Nop kesin, nop girerse azap girer, cin kurabilirse gelir, maydonoz da gelse hepsi müttefik zaten kimle savaşacaksınız beyler :D

CaSiAn *

Mızrakçı
Yön seçimi olsa daha iyi olur sadece
Herkesin beklentisi bu konuda
Sayın @Mr.Storm
Belki bir büyüklük yap bu konuda da
Çünkü yetkili bu konuda var
Player olarak oyundan zevk almak isteyen ve köklü klanlarin gireceği bir dünya kim istemez ki.
Herkesin beklentisi gibi olacağı durum olsa daha iyi takdir kazanır büyüklük göstermiş olursunuz.
Bunu yaparak kimse küçülmez hatta daha değer kazanır.
Genede sizin kararınız.

Herkezin ricasi bu konuda hem fikir.
Bu durumdan daha iyi faydalanmak gerek ve tecrübe sahibisiniz .
Sizin işinize kimse karışmıyor.
Oyunamak isteyeceği bir dünya istiyor tüm oyuncular

Amiah

Acemi
Yön seçimi olmayınca aşiret klanları ;

32123 adlı eklentiyi görüntüle

senin gibilerin anlamadığı şu yön seçimi olsun olmasın aşiret klanları girmek isterse zaten başarılı olur. adam 500 600 kişiyi aylarca idare ediyor ki o insanlar gökten zembille inmemiş bu klanlara belli ki organizasyon başarısı var elemanların. sen seviniyorsun ama senlik birşey yok ortada girip klanını elinden alır anlamazsın haberin yok:)

UBBE L0THBR0K

Çaylak
senin gibilerin anlamadığı şu yön seçimi olsun olmasın aşiret klanları girmek isterse zaten başarılı olur. adam 500 600 kişiyi aylarca idare ediyor ki o insanlar gökten zembille inmemiş bu klanlara belli ki organizasyon başarısı var elemanların. sen seviniyorsun ama senlik birşey yok ortada girip klanını elinden alır anlamazsın haberin yok:)

Eeee madem girerlerse başarılı olacaklar neden o zaman 24 sayfadır ağlıyorlar? :d

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
Eeee madem girerlerse başarılı olacaklar neden o zaman 24 sayfadır ağlıyorlar? :d
La ne kadar boşsunuz ya. İnsanların eşi dostu var ki hepsiyle beraber oynamak istiyor. Sen hedef aldığın klanlar 50 kişi girse sen de 50 kişi girdiğinde onları yenebileceğini mi sanıyorsun? Konuyu kavrayıp öyle konuşun biraz

GangsTR

Acemi
Sen çok dolusun anlaşılan. Herkesin eşi dostu var. Küçük klanlar onları yenemeyebilir veya yenebilir. En azından adil bir oyun olsun diye .

Ne dünyaymış memleket meselesi oldu

UBBE L0THBR0K

Çaylak
La ne kadar boşsunuz ya. İnsanların eşi dostu var ki hepsiyle beraber oynamak istiyor. Sen hedef aldığın klanlar 50 kişi girse sen de 50 kişi girdiğinde onları yenebileceğini mi sanıyorsun? Konuyu kavrayıp öyle konuşun biraz

Sadece o insanların mı eşi dostu var boş insan seni : D
Ben 50 yi 100 ü bilmem ama seni yamulturum orası kesin varsa cesaretin hemen bulayım bi speed :D
Konu gayet açık.
Biz de istediğimiz her aşirete girebiliriz , dostumuz bizim de çok.
Ama bu dünya için hepsiyle dip dibe olamayacağız diye ağlamıyoruz.
Sen konuyu kavra biraz : D

Sakaryale54*

Kılıç Ustası
Sadece o insanların mı eşi dostu var boş insan seni : D
Ben 50 yi 100 ü bilmem ama seni yamulturum orası kesin varsa cesaretin hemen bulayım bi speed :D
Konu gayet açık.
Biz de istediğimiz her aşirete girebiliriz , dostumuz bizim de çok.
Ama bu dünya için hepsiyle dip dibe olamayacağız diye ağlamıyoruz.
Sen konuyu kavra biraz : D
Maalesef cesaretim yok ya korkağım ben nolur yamultma beni

Durum
Konu yanıtlara kapalı.