ZEHİR vs DİĞER(isim önerileri2)

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
konuda da sizinle alakalı bi durum yok :) aynen kanka dunya basından bu yana nereye konu açmısız boş yapma kurban olayım
İnanmıyorsan istatistiklere bak. 2 tane fake kestik diye savaşa mı girmiş olduk :)

Güzel arkadaşım yazık kafana :)

Ulan savaşa katılmıssın savaşa istersen hiç fake kesme :) çılgınsın :D

konu başlıgı ilk sayfada da yazdıgım gibi gırgırına idi sizin arkadasınız yapınca savunup biz yapınca abuk subuk konusmayı bırakın boşverin oyun oynuyoruz gerilmeye gerek yok :)

Keyifli keyifli savaşalım onümüze bakalım

Lv BraznaKK

Kılıç Ustası
konuda da sizinle alakalı bi durum yok :) aynen kanka dunya basından bu yana nereye konu açmısız boş yapma kurban olayım

konu başlıgı ilk sayfada da yazdıgım gibi gırgırına idi sizin arkadasınız yapınca savunup biz yapınca abuk subuk konusmayı bırakın boşverin oyun oynuyoruz gerilmeye gerek yok :)

:)

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası

Bak bir atasözü de ben bırakayım.
Tamam tamam senin eşeğin kancik olsun.

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
ata sözümü demişim :D senin ben sadsadasda

Bir seferlik Türkçe dersini bedavaya getirmene izin vereceğim ama tekrarı olmasın.

Bende kelimesi karıdaki kişinin yapmış olduğunu, yapmadan önce kullanılır.
Örnek:
A: Bugün motora bindim.
B: Bende bindim.

Şimdi bizim olayımıza dönmemiz gerekirse.

LV EleştiriBey: Bak Bir Atasözü bırakayım.
Cumape: Bende bırakayım mı?

Yani burada cumape yani sen demek istiyorsun ki " Bende bir atasözü bırakayım mı?" ve altında bırakıyorsun. Bu kadar eğitim yeter. Başka işimiz gücümüz var kardeşim.

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
O
Bir seferlik Türkçe dersini bedavaya getirmene izin vereceğim ama tekrarı olmasın.

Bende kelimesi karıdaki kişinin yapmış olduğunu, yapmadan önce kullanılır.
Örnek:
A: Bugün motora bindim.
B: Bende bindim.

Şimdi bizim olayımıza dönmemiz gerekirse.

LV EleştiriBey: Bak Bir Atasözü bırakayım.
Cumape: Bende bırakayım mı?

Yani burada cumape yani sen demek istiyorsun ki " Bende bir atasözü bırakayım mı?" ve altında bırakıyorsun. Bu kadar eğitim yeter. Başka işimiz gücümüz var kardeşim.

Ben de sana bi eğitim vereyim bi şimdi bak iyi dinle

Lv EleştiriBey: 2 fake asker keserek savaşamı katılmış olduk

Klan genel bakış : VOV3 klanı savaşa katıldı.

WOW klanı savaşa katıldı.

Dolayısıyla savaşa katılmıssın güzel kardeşim bizimde işimiz gücümüz var coluk cocuga açıklama yaptırıyorsun sana da yeter umarım :*

ilk 25 e girince mi oynamış oluyoruz :D Boş sallayanları üstüne alınmana gerek yoktu boş sallayanlar kendilerini biliyor. Ayrıca savaşın hiçbir döneminde champ VOV a üstünlük sağlayamadı o kadar klan aynanda vurdu bi tek vefa adam akıllı köy alabildi mesela 2,3 kere öyle vurdunuz sonuçsuz geri döndünüz VOV bi kere vurunca sesi forumdan geliyor :D

Hocam merakımdan sormak istiyorum, içeriklere pek hakim değilim çünkü. Vefa adam akıllı köy aldı dediğiniz merkeze yapılan toplu optan mıydı, yoksa sizin ora mı ? Sizin orayı hiç bilmiyorum ama merkez tarafını elimden geldiğince okuyup anlamaya çalışıyorum. Merkez opunda VEFA'nın düşürdüğü çoğu köy zamanında oraya kendi getirdikleri adamların köyüydü olarak gördüm ben. Yanlışım olabilir tabi.

Hatta kendim, kendi yöneticilerimize sitemimi belirtmiştim. Ben yapılan VEFA rezlerini gördüğümde sevinmiştim, geliyorlar diye. Ama bir günde çoğunun düşüp oraların kırmızıya döndüğünü gördüm. Sonra toplu operasyonda da 4 te 3 ünün belki daha azının geri alındığını gördüm. Onun için ayriyetten tebrik ederim ama.

Yanlış anlaşılmasın VEFA'yı eleştirmek maksadı ile demiyorum. Yanlış görmüş de olabilirim

Lv ElestiriBey

Kılıç Ustası
O

Ben de sana bi eğitim vereyim bi şimdi bak iyi dinle

Lv EleştiriBey: 2 fake asker keserek savaşamı katılmış olduk

Klan genel bakış : VOV3 klanı savaşa katıldı.

WOW klanı savaşa katıldı.

Dolayısıyla savaşa katılmıssın güzel kardeşim bizimde işimiz gücümüz var coluk cocuga açıklama yaptırıyorsun sana da yeter umarım :*

E ben sana zaten tamam senin eşeğin kancık olsun derken bu anlattığına " yav he he he " benzeri bir cevap vermiştim. Biraz daha zorlaman lazım. İstek var farkındayım ama yeterli bilgi birikimi ve sağlam donelerin yok. Olursa bir gün tekrar karşılaşırız. ;)

JohnWick.

Casus
vefaya acıyorum öyle bir acıyorum ki hemde world sonu toplanmalarını izleyeceğim vefa arkasında barbarları sakın ellemesin asıl bomba truva değildi görürsünüz yakında her şey ayarlıı :))

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Hocam merakımdan sormak istiyorum, içeriklere pek hakim değilim çünkü. Vefa adam akıllı köy aldı dediğiniz merkeze yapılan toplu optan mıydı, yoksa sizin ora mı ? Sizin orayı hiç bilmiyorum ama merkez tarafını elimden geldiğince okuyup anlamaya çalışıyorum. Merkez opunda VEFA'nın düşürdüğü çoğu köy zamanında oraya kendi getirdikleri adamların köyüydü olarak gördüm ben. Yanlışım olabilir tabi.

Hatta kendim, kendi yöneticilerimize sitemimi belirtmiştim. Ben yapılan VEFA rezlerini gördüğümde sevinmiştim, geliyorlar diye. Ama bir günde çoğunun düşüp oraların kırmızıya döndüğünü gördüm. Sonra toplu operasyonda da 4 te 3 ünün belki daha azının geri alındığını gördüm. Onun için ayriyetten tebrik ederim ama.

Yanlış anlaşılmasın VEFA'yı eleştirmek maksadı ile demiyorum. Yanlış görmüş de olabilirim

reis merkez dünyanın hiçbir yerine benzemez, merkezde bir truva çıkartırsın, karşılığında klanın silinir :))