ZEHİR vs DİĞER(isim önerileri2)

seninki truva değil reis eline emeğine sağlık ama hala anlayamıyorum o köye 2 saatte nasıl o kadar savunma geldi :D

Hepsi benimdi hocam :) Köy adından peslenecegini düşündüm, 3 çiftlik attım. Elim ms lere daha tam alısmadigi için tam peşine sokamadım savunmayı, siz de sur 0 ken sav ezmek isteyince köy bende kaldi :)

Hatta huzursuzluk açtım, köyü tutmayalim dediler, ertesi geceye kadar destek gelmedi :)

KIPANGA

Mızrakçı
Bilindiği üzere W68 de ZEHİR klanına karşı dünyanın geri klan 6 klanı birleşti ( VOW-VEFA- CASTLE- DİĞER VOV- ÖTEKİ WOW-AZTEK) Bu başlık tek çatı altında toplanan bu klanlara ortak bir isim önerisinde bulunmak için açılmıştır. İlgili klan yönetimindeki arkadaşlar hoşlarına giden bir tanesini seçebilirler.

Benim önerim : DÜVEL-İ MUAZZAMA (7DÜVEL)

1 Aylık Ömrü Kalan Klan VS Diğerleri uygundur.

LOFA Sifteri

Okçu
ayrıca konu başlığıyla alakalı; abilerimizi, kardeşlerimizi, dostlarımızı arkadan vurup 3-5 köy toplama amacıyla dostlarını yarı yolda bırakan insanlara da sıra gelecek. Bol şans diliyorum size konu başlığı yaptığınız zehir vs diğerleri konusunda, ihtiyacınız olacak ^^

Daha önce birlikte oynadık nasıl, bir haritada da oynadığımızı biliyorsun kanka 3-5 köyün peşine düşecek olsak orada da düşebilirdik. Biz verdiğimiz hiçbir sözden dönmedik bugüne kadar bunu en çok senin bilmen gerekirdi. Mehmet abinin bilmesi, Salim abi ve Erdem abinin bildiğini düşünüyorum. Çünkü burada da haritada neler yapmaya çalıştığımızı Aztek ekibi de biliyor castle ekibi de biliyor vovda değer verdiğim abilerim, dostlarımda biliyor. Üstüne üstlük, çukurun içerisindeki öz aztek ekibine onlar bize saldırı çıkıncaya kadar saldırı da çıkmadık aksini kimse iddia edemez. He ne oldu baktık ki aztek ekibi bize saldırı çıkıyor bizde çıkmaya başladık. Şimdi burada dostunu satanlar falan lütfen komik olmayın. Bu dünya özelinde kendisi harici hiçbir müttefikini düşünmeyen bir klan vardı artık yok. Vurduğumuz içinde teşekkür edebilirsiniz. Çünkü biliyorum ikili oynamaları sizi de yordu.

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Sayenizde her sayfasına not düşeceğim arkadaşlar ironi olsun diye açtım bu forumu kaç senelik oyun hayatım da tek konumdur. O sebeple işinize bakın :)

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Konunun orjinali orasıdır burada şov yapmayı bırakın kendi oyuncunuzun konusunu açtığı yere gidin canı sıkılan göreceksiniz sileneceksiniz vs arkadaşlar illede adap illede adap komik vs diye gidin o arkadaşınıza yazın paragrafın tamamı arkadaştan alıntıdır belli başlı yerlerinde değişiklik vardı kendi arkadaşınız yapınca bu kadar konuşmadınız az bi sakin olun :) bu ne gerginlik

Eklentiler

• 9F306A66-41EB-4286-B61F-F601CD5B5393.jpeg
    9F306A66-41EB-4286-B61F-F601CD5B5393.jpeg
    368,9 KB · Görüntüleme: 34

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Hepsi benimdi hocam :) Köy adından peslenecegini düşündüm, 3 çiftlik attım. Elim ms lere daha tam alısmadigi için tam peşine sokamadım savunmayı, siz de sur 0 ken sav ezmek isteyince köy bende kaldi :)

Hatta huzursuzluk açtım, köyü tutmayalim dediler, ertesi geceye kadar destek gelmedi :)

ahahah aynen reis ezeyim dedim savunmaları :D savunmalar beni ezdi :D

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Daha önce birlikte oynadık nasıl, bir haritada da oynadığımızı biliyorsun kanka 3-5 köyün peşine düşecek olsak orada da düşebilirdik. Biz verdiğimiz hiçbir sözden dönmedik bugüne kadar bunu en çok senin bilmen gerekirdi. Mehmet abinin bilmesi, Salim abi ve Erdem abinin bildiğini düşünüyorum. Çünkü burada da haritada neler yapmaya çalıştığımızı Aztek ekibi de biliyor castle ekibi de biliyor vovda değer verdiğim abilerim, dostlarımda biliyor. Üstüne üstlük, çukurun içerisindeki öz aztek ekibine onlar bize saldırı çıkıncaya kadar saldırı da çıkmadık aksini kimse iddia edemez. He ne oldu baktık ki aztek ekibi bize saldırı çıkıyor bizde çıkmaya başladık. Şimdi burada dostunu satanlar falan lütfen komik olmayın. Bu dünya özelinde kendisi harici hiçbir müttefikini düşünmeyen bir klan vardı artık yok. Vurduğumuz içinde teşekkür edebilirsiniz. Çünkü biliyorum ikili oynamaları sizi de yordu.

ben de onu diyorum beraber oynadığım ekip bu değil kanka

wait.for.it

Yasaklı
Hocam merakımdan sormak istiyorum, içeriklere pek hakim değilim çünkü. Vefa adam akıllı köy aldı dediğiniz merkeze yapılan toplu optan mıydı, yoksa sizin ora mı ? Sizin orayı hiç bilmiyorum ama merkez tarafını elimden geldiğince okuyup anlamaya çalışıyorum. Merkez opunda VEFA'nın düşürdüğü çoğu köy zamanında oraya kendi getirdikleri adamların köyüydü olarak gördüm ben. Yanlışım olabilir tabi.

Hatta kendim, kendi yöneticilerimize sitemimi belirtmiştim. Ben yapılan VEFA rezlerini gördüğümde sevinmiştim, geliyorlar diye. Ama bir günde çoğunun düşüp oraların kırmızıya döndüğünü gördüm. Sonra toplu operasyonda da 4 te 3 ünün belki daha azının geri alındığını gördüm. Onun için ayriyetten tebrik ederim ama.

Yanlış anlaşılmasın VEFA'yı eleştirmek maksadı ile demiyorum. Yanlış görmüş de olabilirim
bizim sınırdan aldılar çoğunu diye gördüm

Deleted User - 848914556

Ziyaretçi
Vayy beee dost dediğini sırtından vuran, baba klanından tokat yiyince iki buçuk ay sadece barbarlar ile savaşan. Barbara köyü almak için bile önce casus gönderen.
Önce dost dediğinin sırtından vurup arkasından konuşan.
Savaşıp tokat yediği klanın arkasından sülale boyu küfür edip daha sonra o küfür ettikleri adamlar ile birleşen.
Castle ile birleşecekken Onur Dgn' nin tek bir telefonu ile korkup birleşmekten vazgeçen.
Tek başına iken sesi çıkmayan haşin erkekler grubuna bak sen dünyaya meydan okuyor hemi hahahahaha

LOFA Rookie

Mızrakçı
Vayy beee dost dediğini sırtından vuran, baba klanından tokat yiyince iki buçuk ay sadece barbarlar ile savaşan. Barbara köyü almak için bile önce casus gönderen.
Önce dost dediğinin sırtından vurup arkasından konuşan.
Savaşıp tokat yediği klanın arkasından sülale boyu küfür edip daha sonra o küfür ettikleri adamlar ile birleşen.
Castle ile birleşecekken Onur Dgn' nin tek bir telefonu ile korkup birleşmekten vazgeçen.
Tek başına iken sesi çıkmayan haşin erkekler grubuna bak sen dünyaya meydan okuyor hemi hahahahaha
Yırtık dondan çıkıp makarasına açtıgımız konuda bile bize sataşıyor bu xD