ZEHİR vs DİĞER(isim önerileri2)

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Bilindiği üzere W68 de ZEHİR klanına karşı dünyanın geri klan 6 klanı birleşti ( VOW-VEFA- CASTLE- DİĞER VOV- ÖTEKİ WOW-AZTEK) Bu başlık tek çatı altında toplanan bu klanlara ortak bir isim önerisinde bulunmak için açılmıştır. İlgili klan yönetimindeki arkadaşlar hoşlarına giden bir tanesini seçebilirler.

Benim önerim : DÜVEL-İ MUAZZAMA (7DÜVEL)

ceymakcur500

Mızrakçı
Yeni bir isim önerisine ne gerek var, aslan gibi insanlarız maşallah isteyen olursa anında LOFA olabilirler. Bu teklifim chmps ve vov tarafına da geçerli bu dünya çok uzadı LOFA olarak kapatalım kardeşlik ve arkadaşlık kazansın. Hem 7Düvel diye isim mi olur ?

Sözlerimi de şu dizelerle bitirmek isterim;

Gel, gel, ne olursan ol yine gel,
İster kâfir, ister mecusi, ister puta tapan ol yine gel,
Bizim dergâhımız, ümitsizlik dergâhı değildir,
Yüz kere tövbeni bozmuş olsan da yine gel...

Mevlana Celaleddin-i Rumi
şöyle yerimizi alalım..

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Dünya başında boş sallayanları ağlarken görürken sen de zevk alıyor musun? Ben baya zevk alıyorum :D

hahaha şakacı yine günlük rutin kötü şakanı yaptım güzel kardeşim bizim ağladığımız yok şükür ki savaşarak yeniliriz bu konuyu açmamın sebebi sizin arkadaşınızın açtığı eskidi birazda benim konumu eskitelim istedim nedir yani konu açana paso ağlama ağla vs siz ağlayın banane

diyabetik

Kılıç Ustası
konunun sahibi 2 konu alttaki arkadaştır vovun 7 düvele karşı savaştığı yoktur o sebeple konuyu düzeltmek istedim komik bulduysan 33 sayfa yazılmış yer de de gülerken izlemek isterdim seni güldürebildiysem ne mutlu hep mi kavga edelim modumuz ne diyor çok kalp çok kalp

Biraz yaratıcı olun ama kopyalamakla olmaz bu işler...;)

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Dünya başında boş sallayanları ağlarken görürken sen de zevk alıyor musun? Ben baya zevk alıyorum :D

birde dünya başında boş sallayanlar demişsin biz buradan sallıyorduk size kadar geliyordu kamiler savunmalar hatırlatmak isterim ilk 25 te varmıydınız bilmiyorum hatırlamıyorum çünkü siz dedikodu yaparken biz savaşıyorduk canımsın ama birbirimizi kırmaya üzmeye gerek yok sende paşasın sende ağasın adamm seni :)

wait.for.it

Yasaklı
birde dünya başında boş sallayanlar demişsin biz buradan sallıyorduk size kadar geliyordu kamiler savunmalar hatırlatmak isterim ilk 25 te varmıydınız bilmiyorum hatırlamıyorum çünkü siz dedikodu yaparken biz savaşıyorduk canımsın ama birbirimizi kırmaya üzmeye gerek yok sende paşasın sende ağasın adamm seni :)

ilk 25 e girince mi oynamış oluyoruz :D Boş sallayanları üstüne alınmana gerek yoktu boş sallayanlar kendilerini biliyor. Ayrıca savaşın hiçbir döneminde champ VOV a üstünlük sağlayamadı o kadar klan aynanda vurdu bi tek vefa adam akıllı köy alabildi mesela 2,3 kere öyle vurdunuz sonuçsuz geri döndünüz VOV bi kere vurunca sesi forumdan geliyor :D

LOFA Sifteri

Okçu

Bu tarz söylemlerini kınıyorum ve bu tarz söylemler yaptığı için bütün klanlar aleminden forum huzunda özür dilerim. Artık moda bu olduğu için

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
ilk 25 e girince mi oynamış oluyoruz :D Boş sallayanları üstüne alınmana gerek yoktu boş sallayanlar kendilerini biliyor. Ayrıca savaşın hiçbir döneminde champ VOV a üstünlük sağlayamadı o kadar klan aynanda vurdu bi tek vefa adam akıllı köy alabildi mesela 2,3 kere öyle vurdunuz sonuçsuz geri döndünüz VOV bi kere vurunca sesi forumdan geliyor :D

kral ben champım ne vefa ben eski lofa şuanki baba lofa birleşmesi zehir oyuncusuyum :) haklısın herkese çiçek düşmana mermi

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
ahahha traji komik bize karşı herkes birken biz yazınca ayıplanıyorduk gel gelelim aynı başlığı şimdi tekrar açtılar bu dünya çok değişik

o forumda da ayıplamadım :) ki doğru söylüyorsun inkarda etmiyorum komiklik olsun diye açtım :) oda komikti Buda sizi güldürür belki dedim :) hep mi kargaşa be ete para vermeyelim …

LOFA Sifteri

Okçu

Aynen kenks

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Bu tarz söylemlerini kınıyorum ve bu tarz söylemler yaptığı için bütün klanlar aleminden forum huzunda özür dilerim. Artık moda bu olduğu için

başkaan hayır haklı sebeplerim var onlar hep aç gözlü onlar hep istatistik canavarı o yüzden böyle yaptım yoksa yapmazdım hakkımı yediler vs vs kusura bakmayın bugün çok müsaitim ondan böyle yoksa foruma vs girmem