DLUP Açıklama

DieHard

Yasaklı
Emek var bu paylaşımlarda, ciddi anlamda da uğraşmışsın, söylediğin herşeyde de kesinlikle samimi olduğuna inanıyorum...

Hesap bırakma, verme, satın alma olaylarını onaylamıyorum, yapanlar olmuştur benden habersiz vs. ama duyum aldığım zaman ya da bana sorduklarında kimsenin böyle bir olayla verdiğimiz emeği gölgemeye hakkı olmadığı ve kesinlikle almamalarını da söylerim söyleyeceğim de.

Ben bir sur basmak için her op 3-5 k pre yakıyorken rakipten gelen 3-5 köylü hesaba para harcayacak değilim...

Kendi klanımdaki pasifleri toplarken bile önce uygun dille yazıp izin istiyorum...

Başka klanlardan casusluk teklifi gelir kabul etmem, Dc konuşmaları gelir umursamam...

Pıtırdan geçenlerde 4 hesap için satın alma teklifi geldi bizzat arkadaşıma, çok sert bir şekilde karşı çıktım hatta o hesaplara vereceği parayı bana verirse daha çok online olabilirim de dedim :D

Dün sizin klandan iki kişi daha yazmış ben Mehmete bakıcılık yaparken tabb34 ü nasıl aldıysanız numara verin konuşalım diye...

Yani burada hesabı satın alan zaten hatalıdır, ama sen bu kadar yazıyı yazarken, ekibini ballandıra ballandıra anlatırken, muazzam mücadelelerinden ötürü yere göğe sığdıramazken neden bunu yapanlara hiç birşey yazmıyorsun, ayıplamıyorsun peki? :)

Şaman klanları aslında söylenildiği gibi başka dünyaların ceremesini çekmiyor diye birşey de yazmışsın bunu da haberin olmadığından böyle yazdın diye yorumluyorum... Zira Pıtır klanları operasyon mesajlarının altına not olarak 69. dünyadan 67 e sevgilerle diye eklemeyi unutmadılar :)

Arelin ( Emek hırsızı) 'nın köylerini Topladığı Krmz1905 hesabı hucum klanı oyuncusu olup, Dc de bana ayak yaparak klanda durmayı başarmış, sonra kuyruğu dikeltince klanı terkedip rakipbe geçmiş o ara klandan birinin köyünü almış ,benim yoldaki mislerimi kesmiş Tam da klanına yakışır bir karakterde olduğunu da hepimize göstermiştir. E ya huyundan ya suyundan demişler. Şimdi de 100 Saatten Arel ne hikmetse gelip o köyleri kesim yapmadan alıyor...

Ulrich. denilen şahıs muhtemelen korkusundan yanına adam taşıyor, Arel o köylere para vermediğine yemin etsin de biz de inanalım...

Pıtır klanından hesaplarına para isteyenleri de mesajları ile ifşa edebilirim de gerek yok, önemsiz çünkü...

Bundan sonra ne mi olacak?

Eibo kendi isteği ile bize geçen oyuncuların hesaplarını satın aldığımız yalanını atacak...

Pıtır bir süre daha pasiflerini toplayacak, Fenaya vurmazsanız diye milleti tehdit edecek, düşen ekiplerin kafa oyuncularını klanına alıp geri kalanı toplayacak...

Sen de ben haklı mücadele veriyorum diyerek tüm dünya ile diplomasi yapan klanın ekmeğine yağ sürüp ben hakkaniyetliyim ekibime tecrübe kazandırıyorum deyip en sağlam klanı değil zorda olan klanı karşına alıyorsun...

çok iyi analiz yapıyor olman iyi yönetici olduğun anlamına veya iyi stratejist olduğun anlamına gelmiyor bu da hepimizin eksiği olan tecrübeden kaynaklı... Zamanla hepimiz yeni birşeyler öğreniyoruz...

İşin özü o kadar çirkinlikler dönüyorken bu dünyalarda gelip de bütün emeğimizi çabamızı onlarca insanın fedakarlığını burada bir tane hesaptan ötürü hiç etmeye çalışmak??? :) Geçelim bu işleri...

Biz daha kafamızı kaldırıp da operasyon yapmadık... Askerimiz kalmamış ya, uykusuz kalmışız ya bir vurumluk canımız varmış ya...

Aynı sabrı ve mücadeleyi hepinizden bekliyorum...

İnsanların iradesine saygı duyduğunuz zaman daha güzel olacak...

Pıtır klanı bünyesine kaç tane daha ekibi kattı...

Saygı klanı oyuncularını eibo ve pıtır aldıkları zaman o oyunculara ayıp ayıp klanınızı terkettiniz tüüüü size dediniz mi? hayır hepiniz kucakladınız. :D

Şimdi oturun oyununuzu oynayın. Ya kazanırsınız ya kaybedersiniz görüntü olarak... Ama asıl kazancın ne olduğu önemli...

Ekip olabilmek, birlik olabilmek, güvenilir olabilmek vs...

Diplomasi kaybettirir de kazandırır da, önemli bir hesap ceza yer harita tersine döner, ekip çıkar klandan avantaj kaybedersin vs...

herkese iyi oyunlar, Karalama yapmadan önce bir daha düşünün...
Ben Krmz1905 baştan beri amacım seni vurmaktı kimseden kaçmadım. Şimdi ağla her yerde sıkıştı klan değiştirdi diye ben oradayken klanını organize eden ya da haritada klanını tutacak kimse yoktu.

necromanze

Yasaklı
Buralar yine şenlenmiş birbirine sallayan sallayana ancak bu "BU KLAN ÇOK FENA:D" klanına bir önerim var.

Arkadaşlar hesap fiyatları konusunda herkesin kafasında soru işareti var. Klan açıklamanız da henüz yok. Açıklamaya ücret tarifesini yazarsanız kafalarda soru işaretleri de kalmaz. Örnek:

10K - 20K arası = iki paket makarna
20K - 30K arası = 8'li kağıt havlu gibi...

Dedikleri kadar varmış bu klan hakikatten çok fena :D

Arelll

Yasaklı
Emek var bu paylaşımlarda, ciddi anlamda da uğraşmışsın, söylediğin herşeyde de kesinlikle samimi olduğuna inanıyorum...

Hesap bırakma, verme, satın alma olaylarını onaylamıyorum, yapanlar olmuştur benden habersiz vs. ama duyum aldığım zaman ya da bana sorduklarında kimsenin böyle bir olayla verdiğimiz emeği gölgemeye hakkı olmadığı ve kesinlikle almamalarını da söylerim söyleyeceğim de.

Ben bir sur basmak için her op 3-5 k pre yakıyorken rakipten gelen 3-5 köylü hesaba para harcayacak değilim...

Kendi klanımdaki pasifleri toplarken bile önce uygun dille yazıp izin istiyorum...

Başka klanlardan casusluk teklifi gelir kabul etmem, Dc konuşmaları gelir umursamam...

Pıtırdan geçenlerde 4 hesap için satın alma teklifi geldi bizzat arkadaşıma, çok sert bir şekilde karşı çıktım hatta o hesaplara vereceği parayı bana verirse daha çok online olabilirim de dedim :D

Dün sizin klandan iki kişi daha yazmış ben Mehmete bakıcılık yaparken tabb34 ü nasıl aldıysanız numara verin konuşalım diye...

Yani burada hesabı satın alan zaten hatalıdır, ama sen bu kadar yazıyı yazarken, ekibini ballandıra ballandıra anlatırken, muazzam mücadelelerinden ötürü yere göğe sığdıramazken neden bunu yapanlara hiç birşey yazmıyorsun, ayıplamıyorsun peki? :)

Şaman klanları aslında söylenildiği gibi başka dünyaların ceremesini çekmiyor diye birşey de yazmışsın bunu da haberin olmadığından böyle yazdın diye yorumluyorum... Zira Pıtır klanları operasyon mesajlarının altına not olarak 69. dünyadan 67 e sevgilerle diye eklemeyi unutmadılar :)

Arelin ( Emek hırsızı) 'nın köylerini Topladığı Krmz1905 hesabı hucum klanı oyuncusu olup, Dc de bana ayak yaparak klanda durmayı başarmış, sonra kuyruğu dikeltince klanı terkedip rakipbe geçmiş o ara klandan birinin köyünü almış ,benim yoldaki mislerimi kesmiş Tam da klanına yakışır bir karakterde olduğunu da hepimize göstermiştir. E ya huyundan ya suyundan demişler. Şimdi de 100 Saatten Arel ne hikmetse gelip o köyleri kesim yapmadan alıyor...

Ulrich. denilen şahıs muhtemelen korkusundan yanına adam taşıyor, Arel o köylere para vermediğine yemin etsin de biz de inanalım...

Pıtır klanından hesaplarına para isteyenleri de mesajları ile ifşa edebilirim de gerek yok, önemsiz çünkü...

Eibo kendi isteği ile bize geçen oyuncuların hesaplarını satın aldığımız yalanını atacak...

Pıtır bir süre daha pasiflerini toplayacak, Fenaya vurmazsanız diye milleti tehdit edecek, düşen ekiplerin kafa oyuncularını klanına alıp geri kalanı toplayacak...

Sen de ben haklı mücadele veriyorum diyerek tüm dünya ile diplomasi yapan klanın ekmeğine yağ sürüp ben hakkaniyetliyim ekibime tecrübe kazandırıyorum deyip en sağlam klanı değil zorda olan klanı karşına alıyorsun...

çok iyi analiz yapıyor olman iyi yönetici olduğun anlamına veya iyi stratejist olduğun anlamına gelmiyor bu da hepimizin eksiği olan tecrübeden kaynaklı... Zamanla hepimiz yeni birşeyler öğreniyoruz...

İşin özü o kadar çirkinlikler dönüyorken bu dünyalarda gelip de bütün emeğimizi çabamızı onlarca insanın fedakarlığını burada bir tane hesaptan ötürü hiç etmeye çalışmak??? :) Geçelim bu işleri...

Biz daha kafamızı kaldırıp da operasyon yapmadık... Askerimiz kalmamış ya, uykusuz kalmışız ya bir vurumluk canımız varmış ya...

Saygı klanı oyuncularını eibo ve pıtır aldıkları zaman o oyunculara ayıp ayıp klanınızı terkettiniz tüüüü size dediniz mi? hayır hepiniz kucakladınız. :D

Şimdi oturun oyununuzu oynayın. Ya kazanırsınız ya kaybedersiniz görüntü olarak... Ama asıl kazancın ne olduğu önemli...

Diplomasi kaybettirir de kazandırır da, önemli bir hesap ceza yer harita tersine döner, ekip çıkar klandan avantaj kaybedersin vs...

La bebe bak sen benimle muhatap olma. Korkak adi. Nasil olsa uzagim diye telefonda kufur edip adam gibi gezme. Senin yanindakiler de sen de benim adimi agziniza almayın. Sizin karakteriniz belli. Oyununuzu oynayin sadece.
@Arelll aranız mı bozuldu hayrıdır eskilerdenkimkaldı sizin ekipten değil miydi

63 te pars ve alayla müdacele için gelen eskilerdenkimkaldı bu vatandaş değil. hesaba kısa süreliğine Sancak ekibinden savaş hoca gelmişti. eğer oradan hatırlıyorsanız aynı kişi değiller. burdaki arkadaşa ben yorum dahi etmicem. hayatında başarılar dilerim.

Arelll

Yasaklı

bak sana ilk ve son defa cevap veriyorum. benim adımı ağzına alma çocuk. korkak gibi nasılsa uzağım diyerek telefonda küfür etmek senin gibi korkaklara has bir özelliktir. ertesi gün aradım telefona cevap bile vermedin Allah tan da vermedin. ben bu oyunda kimsenin anasına namusuna küfretmedim küfretmek de istemiyorum. o lafları da sana misliyle fazlasıyla 100 katıyla iade ediyorum.

ayrıca askeriye atmış mı ne olmuş belli değil diye millete mesaj atmışşsın. benim sicilim çalıştığım yerler ortada kim ikna olmak isterse kimliğimi özelden gösterebilirim. mesnetsiz dayanaksız boş boş konuşma. bu yaptığının hukuken de karşılığı suçtur. devletin subayına, verdiği hizmetler karşılığı emekli olmuş birine böyle iftira atamazsın. sana çok bulaşmıyorsam bil ki "oyun mu oynuyorsun sen, bir oyun için mi bu.." gibi cümleler işitmemek için. çok ciddiyim benim adımı ağzına alma. git ötede ağla.

son olarak bana emek hırsızı diye hitap etmişşsin kimin emeğini çaldıysam bana özelden veya burdan ulaşabilir. bu şekilde emek hırsızı falan gibi laflara kalitesi,vicdanı ve zeka kapasitesi düşük olanlar itibar eder. gerek reel hayatta gerekse oyunda benim bu şekilde bir sabıkam yoktur. herkes aklını başına alsın oyununu oynasın.

sizin gibilerle uğraşamam.

No.Mercy

Mızrakçı
Şu oyunu sadece kazanmak için değil de zevk almak için oynasaniz keşke. Bu kadar korkak olmayın lan oyun bu :)??

DieHard

Yasaklı
Ağla kudur dakka dukka Mikail yanıktan nizami şekilde oturamıyorsundur sen. Doğuyu arayıp arkamdan konuşacağına gel benimle konuş iki yüzlü seni. Mesajların duruyor neyseki benden köy isterken nasıl halledere girdiğini bilirim.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Bu yazıma bir çok cevap yazılmış, hepinizin cevapları yazdığım yazıda var. İyi niyetli olan yazdığımı bir daha okusun.
Her zaman herkesin hakkını herkese verdim. Ama ufacık bir eleştiriye de açık olun. iyi oyunlar.

CEWM

Mızrakçı
Burada çok fazla siyaset yapılıyor, bunlara gerek olduğunu düşünmüyorum. Burada bir oyuncu arkadaş harita üzerinde kendi öz iradesiyle kendi ve ekibinin seçimi ile ilgili açıklamalar yapma gereği duymuş saygı duyalım. Diğer klan oyuncuları neden bunu bu kadar agresif yorumlayıp satırlarca yazılar yazmış. Arkadaşlar saygı hususuna önem verelim insanların seçimlerini oyuncuların ekiplerin kimlerle birlik olması gerektiğini doğrusu veya yanlışını yorumlamanıza kimsenin ihtiyacı yoktur diye düşünüyorum kendi aranızda yorumlarsınız ona sözüm elbette yok ama mantıken burada "yok sen şöyle oldun böyle yaptın" gibi cümleler gereksiz zaten savaşıyorsunuz bu halen derin düşünce konuşmaları ile dünyanın ilk günü ilk haftası ile şu zamanları yorumlamak gereksiz.

Oyun kuralları ile ilgili yorum yapan paylaşımlar yapan arkadaş yetkili kişilere şikayet ettiğinizi düşünüyorum. Kişi sizinle iletişim kurmadığı veya oyundan yazdınız da cevap vermediği için mi forumlarda taşkınlık yaratıyorsunuz? Ve yine aynı arkadaş konuyu açan veya emek harcayan oyuncuya iletişim engeliniz mi var efendim ona da bir taşkınlık yapmışsınız? Bence hususi ve geçmiş dünyalarda ki tartışmaları sorunlarınızı şahsi iletişim kanallarında çözmeniz daha sağlıklı olacaktır bünyeniz için.

umutkilinc

Acemi
Enes kendi ve aslında biz altın klanları açısından bir değerlendirme yapmış. Oyunun 1 hafta öncesinde herkes gibi şaman klanlarını tebrik ettik. Haddimize değil oyunculuklarını övdük. Pıtır klanlarıyla oyun başından beri arkadaşlık çerçevesinde bir muhabbetimiz var bunu hayal dünyanızda korku olarak görebilirsiniz buna yorum yapmayacağım herkes kendinden bilir :D Efendi gibi op yapıyor , op yiyorduk ta ki son 1-2 güne kadar. Oyunculuktan çok cem'in de dediği gibi siyaset yapmaya başlandı. PITIR dünyanın %70 vovvv diye diye yeniden 30 birleşimli bir klan grubu kuruldu. Bu diplomatik yeteneğiniz için tebrik ederim. Artık oyuncularımıza mesaj atmaya son verip oyunun gerektirdiği şekilde oynamaya başlarız diye umuyorum.