DLUP Açıklama

EİBO-UNUS

Casus
Şimdi madem eteğimizdeki taşları döküyoruz biraz ondan biraz bundan enes tek taraflı olmaz dimi ama

öncelikle herhangi bi dünyada kapamaya kalamamış insanlar oyun başında büyük klanlar ile diplomasiler yapar ki belki 3 5 bize de pay düşer diye ancak her dünyanın sonunda malum son ile karşılaşırlar,

pıtır ile diplomasi yapmak başarı diyorsun ve korku ile alakası yok diyorsun enes peki dağıstanlı bizzat kendi ağzından "Mikail şaman klanını kurdu bende dünyanın açıldığı ilk gün tüm klanlara ya şamanla düşman olursunuz yada hepinizi vururum" diye tek tek söylemiş mi söylememiş mi nasıl oluyo bu iş ? amma da cesurmuşsun be enes bravo valla

yok ben kadro kuruyordumdu da kendi ekibimi geliştiriyorumdu da, hesap satın alma vs,,

senin klanında o satmaz satın alınmaz dediğin A B C D bişeylerle gösterdiğin kemik kadronda bizzat tanıdığım kişiler var diğer dünyalarda hesabını satan (satmış olan) HATTA HATTA GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE CEZA YEDİĞİ İÇİN KÖYLERİNİ TOPLADIĞINIZ, hatta dahada devam edeyim mi w66da sn'de 100 saldırı çıkıp 10k saldırı barajını kırıp etiket attırmamaya çalışan kişi olduğunu ??

nasıl olacak enes kardeş demezler mi adama önce bi aynaya bak diye

şimdi hangi bel altından üstünden bahsediyoruz ben bilemedim de ?

-- op giderken sav ezdirmeyi başaran bi op oldu tebrik ederim,

--pıtır ile ilgili duyduğum çok enteresan bilgiler bende saklı kalacak zamanı gelene kadar

basit bi örneğini vereyim bizim dcmizdeki yarım saat, 1 saatlik konuşmaları kayıt alıp dinliyorlarmış şimdi burası bel altı mı yoksa diz üstü mü ? enes sen mi ha dağıstanlı mı cevap veriyodu pardon

neyse forumdaki arkadaşlar cevap haklarını kullanırlar ,,

--sadece arkadaşı ile görüştüğü için 6 bin tl den fazla pre harcanmış hesabı oynayan kişiyi manipule edip hesabı toplamak mı diz üstü ?

yoksa,

bir günde 10 köy alıp ki daha önceside var pushingin anasını ağlatmak mı bel altı ?

KÖR OLSA O PUANA GELMEYİ BAŞARAN BİRİ Bİ GÜNDE 100 K KESİM PUANINA 10 KÖYÜ VERMEZ Kİ TESADÜFE BAK YAV BU ADAM OYUNA ŞAMANDA BAŞLAMIŞ SONRADAN PITIRA GEÇMİŞ, ALLAH ALLAAAH AYAK BAŞ BEL GÖVDE KALMADI

pıtır ve bela oyuncularından gelen mesajları ekleyemedim daha yerim dar,

eibo klanına gelirsek, dünya açılmadan önce şaman ile gireceğini söylemiş ancak dünya açılıp birden haritadan çok oyuncu toplayınca her dünyada olduğu gibi allah allah nidalarına kavuşan her dünyada da ilk silinen klan olma özelliği taşıyan bi yönetici ile ilgili söyleyecek çok bişeyim yok sadece üye atıp onları topluyor, dünyalar arası hayata dönüş başarısı karşılığı bi kırmızı bayrak hediye edebilirim

Yani enes durduk yere boş zamanın var diye insanları kızıştırmaya çalışma oyuna asılacaksan asıl kendinide çok akıllı zannetme dağıstanlı senden akıllı ben söyliyim ;)
Kalabalık toplamak isteseydim şaman adıyla girerdim zaten 60 klan olurduk . Niye girmediğimi davet eden kişiye ilettim o biliyor.
Kalabalık seven ben miyim siz miyim . Hatır içim okey dedik . Biz girmiyoruz dediniz bende devam edeceğim dedim olay o bana laf et et ama bı ben olama :)
Bu da bıdı bıdı bıdı