DLUP Açıklama

KARAESKİ

Kılıç Ustası
Enes kendi ve aslında biz altın klanları açısından bir değerlendirme yapmış. Oyunun 1 hafta öncesinde herkes gibi şaman klanlarını tebrik ettik. Haddimize değil oyunculuklarını övdük. Pıtır klanlarıyla oyun başından beri arkadaşlık çerçevesinde bir muhabbetimiz var bunu hayal dünyanızda korku olarak görebilirsiniz buna yorum yapmayacağım herkes kendinden bilir :D Efendi gibi op yapıyor , op yiyorduk ta ki son 1-2 güne kadar. Oyunculuktan çok cem'in de dediği gibi siyaset yapmaya başlandı. PITIR dünyanın %70 vovvv diye diye yeniden 30 birleşimli bir klan grubu kuruldu. Bu diplomatik yeteneğiniz için tebrik ederim. Artık oyuncularımıza mesaj atmaya son verip oyunun gerektirdiği şekilde oynamaya başlarız diye umuyorum.

bende geçiyorum şimdi 30+1 yapmaya
yaşları benden büyük, işini gücünü ailesini kazanmış insanların, oyunda pre ile tutunup en ufak tehlike arzeden durumda destek çağrısında bulunup bekledikleri yanıtı alamayıp rakibimize geçmiş olmalarını şahsen ben kendilerine yakıştıramadım. dünyaya kimseyi tanıyarak başlamadım, güzel dostluklar kazandım güzel insanlarla tanıştım ve hiçbir zaman bunun sanal bir oyun olduğu algısından uzaklaşmadım. kaybedeceğim 7 adet köyüm var daha fazlası değil. keşke yukarıda bahsettiğim kişi/kişiler de bunun bir oyun olduğunu hırslarına yenilerek unutmayıp oyunlarına devam etselerdi.

Mahkum

Yasaklı
bende geçiyorum şimdi 30+1 yapmaya
yaşları benden büyük, işini gücünü ailesini kazanmış insanların, oyunda pre ile tutunup en ufak tehlike arzeden durumda destek çağrısında bulunup bekledikleri yanıtı alamayıp rakibimize geçmiş olmalarını şahsen ben kendilerine yakıştıramadım. dünyaya kimseyi tanıyarak başlamadım, güzel dostluklar kazandım güzel insanlarla tanıştım ve hiçbir zaman bunun sanal bir oyun olduğu algısından uzaklaşmadım. kaybedeceğim 7 adet köyüm var daha fazlası değil. keşke yukarıda bahsettiğim kişi/kişiler de bunun bir oyun olduğunu hırslarına yenilerek unutmayıp oyunlarına devam etselerdi.
Oyunda oyunu adamlar pıtırın kapatması ıcınmı oynayacak o kadar emek pıtıramı

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Konuşulacak bir şey yok. Adamların zihniyeti, bir öcüyü başka bir öcü ile yenmek. Başka bir şey söylemem gerek yok. Biz w kapatmaya değil, biz haritamızın bize sunduğu şartları oynamaya devam edeceğiz.

Sakaryale54*

Ağır Atlı
Lan siz manyak mısınız lan yazılan yazılara bak puhahaha Eskiden Abeddon reis vardı sadece o böyle yapardı ve bu hareket onun şahsına münhasır bi özelliği olduğu için yakışıyordu krala. Size hiç yakışmıyor ve bu yazıları baştan sona okuyan işsiz falan değil kendine saygısı olmayan bir kekodur. Bu arada @Abeddon nerelerdesin ya slm

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Lan siz manyak mısınız lan yazılan yazılara bak puhahaha Eskiden Abeddon reis vardı sadece o böyle yapardı ve bu hareket onun şahsına münhasır bi özelliği olduğu için yakışıyordu krala. Size hiç yakışmıyor ve bu yazıları baştan sona okuyan işsiz falan değil kendine saygısı olmayan bir kekodur. Bu arada @Abeddon nerelerdesin ya slm
Asıl senin gibi kekolar bitmedi gitti. Okumadığınız sizi ilgilendirmeyen alakanız olmayan ama başkalarının okuyabileceği şeye boş boş konuşmayı bırakamıyorsunuz ..

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
Buna sadece sen ve senin tayfan gülüyor. Onları eğlendirmek istiyorsan bilemem ama herkesin güldüğü hahaha dediği bir şey var da ben mi seni bozuyorum ? Bu makara değil, zevzeklik.

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
birilerini yargılarken zevkli hahahah hihihiih, birileri seni yargılarken acı verici öylemi ?

Oguz389

Okçu
Asıl senin gibi kekolar bitmedi gitti. Okumadığınız sizi ilgilendirmeyen alakanız olmayan ama başkalarının okuyabileceği şeye boş boş konuşmayı bırakamıyorsunuz ..

Enes adam seninle ilgili olmayan bişey söylüyor salçalık yapıp milletin canını sıkma, sen misin bu forumun bekçisi hayırdır ?

Cpt. Price*

Yasaklı
Lan adam oyunun sadece bir bölümü için sayfalarca analiz kasacak kadar boş bir insan siz neden muhattap oluyorsunuz :D

EİBO-UNUS

Okçu
Enes bu yazmış olduğun yazına kendi kurgunu o kadar fazla eklemişsin ki. Bugüne kadar ses etmediğimiz olaylarda bizim klanımızdan DLUP-EİBO-PITIR gibi klanlara geçenlerde biz kimse gibi burda konu açmadık o zamanda hesapları siz mi satın almıştınız ?

Bu yazın beni senden soğuttu. Hangi klan kaç kişi ile başlamış dünyaya ?

Klanlarınızın içinde çıkan anlaşmazlıkları karşı tarafa yüklemek yerine önce kendinize bakmanız gerekir. Şu an herkes UNUS a kızıpda klan değiştiriyorsa bunun sebebi UNUS ve oyuncularıda bunu kendileri söylüyor zaten. Aynı durum sendede söz konusu herkesin dediği misalen ahmet mehmet iyidir ama klan yöneticiliğinde pasif durumunda diye günde kaç kişiden neler neler geliyor. Bunlarda bizi ilgilendirmez yazmamın sebebi sen bu yazıları yazmadan önce bi kendinizi yargılamanız gerekir ki sonra glein burda bizi yargılayın. En sağlam oyuncun neden ban yedi şimdi başkasının hesabına geçti acaba ?

Savaş konusuna gelince PITIR ilk olarak tüm dünyaya savaş açtı ama ŞAMAN klanlarından PITIR harici hepiniz ciddi anlamda tırstıgınız için ki bu DİPLOMASİ PAKTTAN ZİYADE bildiğin KORKUDAN size SAVAŞ ilan eden PITIR la beraber olmayı tercih ettiniz. Gerçi hoştur ki ilk başta PITIRa vurmak için bize geldiniz ama NÖTR ilerlemeye tercih ettiği için şaman klanları sizde size savaş açan klana yancı, sığınmacı gibi sığındınız.

Birde şöyle bir durumda var. Şamanı dağıttınız zaten. Varsayalım ki k45 e komple yay attınız DLUP olarak eee sonra EİBO ve PITIR bir olup sana gelmeyecek miydi ki sen bunları ön göremeden PITIR la bir oldun. KAN klanı ilede EİBO nun Saldırmazlık anlaşması varken sen bazı şeylerde o gözlüklerini çıkarıp haritaya bakmak varken KALIN ÇERÇEVELİ GÖZLÜKLERİNDEN bir SIĞINMACI klan olup FARM yapmayı tercih ettin. SADECE DLUP OLARAK OP MU YAPTIN SEN ?
?
Demiş bana köy büyüten adam bıdı bıdı bıdı