Muhabbet Köşesi

Uchiha Clan.

Okçu
Ben hangi hesaplarınızda kaç çiftlik desteklerin bomboş yattığına bizzat şahit oldum ama konu bu değil konu sizin savaşma, yönetme kabiliyetiniz değil. Argo yönetimi kendi içinde birlik olabilmiş bir klan değil senin samimiyetini karakterini tartamam, yorum yapamam ama Serhatın ve bazı yöneticilerinizin ne mal olduğu ortada yaptıkları çoğu şey ulu orta ve biz bunları konuşuyoruz, kuliste dönen olaylardan haberdarız lakin bunları konuşmuyoruz bile.

Bak benim güzel kardeşim lütfen saçma sapan yorumlar atıp insanları kendinizle tartışmaya zorlamayın gereksiz gerilimler aramayın. Fikir ayrılıkları olmuş olabilir ama bu senin burada bu tarz mesajlar atmanı gerektirmez. Yani sevdiğimiz insanlar var diye olabildiğince yapıcı konuşmaya çalışıyorum lütfen sınamayın bitmiş dünya üzerinden gereksiz yere birbirimizi kırmayalım. Argo kaybetti bitti olay basit bunu başka yerlere çekmeye gerek yok ben demiştimlere de gerek yok.

Ben hangi hesaplarınızda kaç çiftlik desteklerin bomboş yattığına bizzat şahit oldum ama konu bu değil konu sizin savaşma, yönetme kabiliyetiniz değil. Argo yönetimi kendi içinde birlik olabilmiş bir klan değil senin samimiyetini karakterini tartamam, yorum yapamam ama Serhatın ve bazı yöneticilerinizin ne mal olduğu ortada yaptıkları çoğu şey ulu orta ve biz bunları konuşuyoruz, kuliste dönen olaylardan haberdarız lakin bunları konuşmuyoruz bile.

vallahi bende bilmiyorum kimlere def gitmiş bir hesabımız vardı 2 çiftlik def istedik çocuğa 5000-5000 geldi 3 saat sonra 4000-4000 geri çekildi öyleyse destek atıldı kabul ediyorum :D

ya sen soa dclerinde neco’nun şifreyi ifşalasana, boşver bunları. kime ne attırdığımı ne kadar uğraştığımı ben biliyorum.

dfhdfhdfh öyle bir şey olduğunu ispatla ben burada özür dilerim :) öyle bir şey olmadığını necati de biliyor sende biliyorsun sırf burada kendiniz bir taraftan aldınız diye bana tatava yapma bizim bütün yönetim ekibimiz benim yapmadığıma inandığını söyledi :) ki necati bana hiçbir olayda şifresini vermedi göstersin en azından verdiğini o bile yok :) ama serkanın şifresinin onda olduğunu ve onu banlattırdığını bir arkadaşımız bana ağzından net şekilde kaçırdı necati onu da biliyor sen zannediyorsun ki bunu yaparak beni kudurtacaksın sen yoluna bak @.BLacKBaRoN. @WUUUUHHHHUUU @Sauron.* @GENTLEMEN @Chic @Barbik @salgin @Pro Kai @kaan918 birine sor bakalım ben banlatmiş miyim :)

ne anlatıyorsun olm sen? whatsapp’tan bana kanka savunma diye ağladığın günleri mi unuttun? Küvet Haktan ben

he sen şu discord da açık açık yalan söyleyen çocuksun hatırladım şimdi :) buluşmaya fenersavar gelince serhat gelmemiş, remzi gelmemiş, oğuz gelmemiş vssss :D kardeş şükür senin gibi yalancı değiliz :D orada telefonla da görüştü adamlar öyle bir şey olmadı neyse ki argodan da kanıtlayacak insanlar var sıkma canını iftira atarim izi kalır diye düşünme :)

Cpt. Price*

Yasaklı
bir tane de kuyruk acısı olmayan adam yok mudur .d seni de topladık tüh görüyor musun. :) devam edin yazmaya oyunda yoksunuz ne de olsa.

Seninle bir tek 61. Dünya'da karşı karşıya geldik orada da içinizden geçtik gelip burada ablamın köyünü aldılar ühü ühü diye duyar kasıyosun ne toplaması :D Boş boş konuşma gelirsem oturduğun büroya gömerim seni :)