Muhabbet Köşesi

POLİGON

Mızrakçı
Bende ortada zafer yok ana güzel bir ders var. İyi oyuncu olabilirsin iyi klanda olabilirsin. Ama rakibini ciddiye almaz onunla taş taş geçersen bir hamleyle seninlede taş taş geçerler. Sonuç oyun çirkinleşti ve herkesin ağzı yandı. Bence her klanın başkanı, büyüğü, sözü geçenler herneyse toplansın strateji adı altında satışlara bi son versinler. Mertçe bir oyun adına adım atsınlar.

Freaky

Mızrakçı
Bende ortada zafer yok ana güzel bir ders var. İyi oyuncu olabilirsin iyi klanda olabilirsin. Ama rakibini ciddiye almaz onunla taş taş geçersen bir hamleyle seninlede taş taş geçerler. Sonuç oyun çirkinleşti ve herkesin ağzı yandı. Bence her klanın başkanı, büyüğü, sözü geçenler herneyse toplansın strateji adı altında satışlara bi son versinler. Mertçe bir oyun adına adım atsınlar.

Hocam ders her dünya da var ama derlerki alışmış kudurmuştan beterdir.
Oyunun mertlik kısmını konuşmak bana düşmez Azap ve Argo dünyada olmasaydı,
Baba-Soa-Hücum beraber kapatmazdı bunu herkes biliyor.
Kontejan bir kere buna müsade etmiyor.
Bakın bu oyun açığı değil diplomasi stratejisidir.
Dünya kapatma gayesi temiz oyunu engelleyebilir ama şunuda göz önünde bulundurmak lazım Zafere giden yolda herşey mübahtır demişler.
Oyun oynamak için oynayan insanlar ve dünya kapatmak için oynayan insanlar arasında ki fark bu olacak.(Desteklediğimi söylemiyorum)

Bizde haritamız sıkışmışken arka arkaya OP yerken ARGO’dan def çekemezken oyunu salabilirdik.
Ama son askere kadar mücadele etmek kayıp bir haritayı tutarak tüm dezavantajlara rağmen elinden gelen herşeyi yapan bir klan var ve ben bunu açıkca Zafer olarak görüyorum.
Bu saatten sonra ne olur ne olmaz bilemem ama elimizden geldiğince herzaman mücadele etmeye devam :)
Emeği geçen herkese tekrardan teşekkürler ( :

Freaky

Mızrakçı
F64ED3A8-B2B7-48DD-8B42-B0D280BE39C0.jpg

Fotoğraf flu ama içerik belli son asker,
önemli olan oydu buda hatıra olarak kalsın ( :

bugracisem

Milis
5 günde 1 op yedin, 20 gün sonra girdin. O kadar kamiyi kendi savunmanla mı karşıladın? Benim sende ezdiğim savunmalar senin savunman mıydı? Eğer öyleyse her saldırı attığımız oyuncu neden klan değiştirip pakt klanlara geçiyordu? Veya bir örnek göstereyim :)

Operasyonlar genelde azap klanına yapıldı ama mesut sayısız hesaba bakmış, demek ki burada siz yetersiz kalmışsınız. Açıkçası cem olmasaydı size karşı bir sempatim asla olmazdı ve o köyleri free değil savunarak verirdik. Ayrıca mahirin de dediği gibi bütün klanların birlik olup soa-hücum klanlarını bir anda arkadan vurarak oynadığı şu oyunda; biz olsun, müttefikler olsun düşman oyuncular olsun(özellikle sıralamadakiler) o kadar paranın yanı sıra ciddi bir emek ve zamanımızı vermişken böyle çirkinleşen dünyada neden barınalım ki? Adı üzerinde keyif almam gereken bir oyunda 40.günde böyle dünya kapattırılıyorsa ve altın günü gibi bundan sonraki muhtemelen her dünyaya 4-5 ekip birden girip sıra sıra birbirine kapattıracaksa ne önemi var?

Konunun benimle alakasını anlamadım
Cem hangi Cem? , O olmasaydı neden bir sempatin olmazdı,bu yazına göre de olmadığını düşünüyorum zaten.
Siz köyünüzü bana mı verdiniz ? ,oyundaki nickiniz nedir?
Soa ve Hücumdan bazı arkadaşlar yazdı bana siz savaştınız ve bu köyleri hakettiniz,size vermek istiyoruz köyleri diye,o şekilde aldık köyleri
Nerede yetersiz kaldık onu da anlamadım,biz Argo klanı yöneticisi değiliz ona rağmen çok defa arkadaşlarım op zamanı hesap aldılar ve köyleri korudular.
Destekçi puanına da bakarsan oyun başından beri lider olduğumu görebilirsin.

Dünya için yazdıklarına da katılıyorum,oynadığım en boş dünya,40 günde dünya kapandı,
Maalesef artık klanlar zora gelince mücadele etmeden gidelim noktasına geliyor,
Herkesin her şey için illa bir sebebi var, bu diplomasi işleri yüzünden son dünyalarda adam akıllı savaşamıyoruz bir türlü.
Özellikle klanlardaki yeni genç yönetici arkadaşlarımız tamamen dünya kapatalımda nasıl olursa kapatalım şeklinde oyunlarını planlıyorlar,
Savaşırsak ve yenilirsek karizmamız çizilir,başkaları bir dolu laf eder diye düşünüp hareket ediyorlar
Birbirleriyle savaşan klanlarda bu oyunu gerçek zannedip birbirlerine saydırıp sövüyorlar,
Ben bu oyunu çok seviyorum ama keşke şu oyundaki diplomasi ekranı tamamen ortadan kalksa da herkes de sadece oyununu oynasa..

Cpt. Price*

Yasaklı
Şu fake hesap furyasını kim başlattı bilmiyorum ama cidden çok irrite edici. Madem bu kadar sevmiyorsun erkek gibi gir kendi hesabına yaz ne yazacaksan.
Eskiden klavye delikanlılığı yapılıyor diye kendi aramızda yakınırdık adamlar artık klavye delikanlılığı yaparken bile başka nickname'in arkasına sığınıyor. Korkaklıkta farklı bir evre :D