Muhabbet Köşesi

Makro.31

Acemi
Şu fake hesap furyasını kim başlattı bilmiyorum ama cidden çok irrite edici. Madem bu kadar sevmiyorsun erkek gibi gir kendi hesabına yaz ne yazacaksan.
Eskiden klavye delikanlılığı yapılıyor diye kendi aramızda yakınırdık adamlar artık klavye delikanlılığı yaparken bile başka nickname'in arkasına sığınıyor. Korkaklıkta farklı bir evre :D
ben başlatmış olabilirim :)

Deathroll.

Milis
Bence o kadar anlatıp tatava yapmana gerek yok sende bugun ne görüyorsan zamanında yaptıgın fırıldaklarsandır mezzanıne konusuna gelirsekte senın sevdıgın kadar benımde sevdiğim biridir ben ona op yapılmamasını soyledım zaten cokca ama hesap kalkıpta op zamanı diğer hesapları desteklerse destekcı puanı kasarsa bizde gefeken cevabı veririz sızın bu işteki sucu bakıcıya attıgınız hatta ömerinde planlı deyıp senınde bunu ben degıl omer yaptı dediğinide herkes biliyor burda kalkıpta adaletin kılıcı gibi davranma bize.

keza gözümüzde ve sahsımda az degerin vardı eskılerın hatrına lakin 69 da onuda kaybettin

krmz1905 ibo konusundada bence sen hakettin boyle insana böyle bir tutum gerekir kalkıpta acıdım deme o hesaptakı koyu banasalın dıye aramadıgın ınsan kalmadı buda bılınıyor o yuzden kısacası sen temiz olmadıgın sürece sana karsıda be kımse temiz olur bede seffaf tekrrarlıcak olursam yaptıklarının bedeli diyelim

Cpt. Price*

Yasaklı
Senin yöneticilerin sen sağ kanat tutarken arkadan müttefiklerini nasıl vuracağını İstanbul buluşmalarında konuştuklarını bilmezsin tabi sen :)

Hatta sen senin yöneticilerinin 50. dünyada koca klana Truva attıklarını da bilmezsin

Hatta sen senin yöneticilerinin reelden tanıdıkları Ablalarının tazıyesi olduğunu bile bile preyi basıp bir gecede köylerine girdiklerini de bilmezsin...

Yani boğazına kadar pisliğe batmış, önceki dünyaların yarısında insanları arkadan vurmuş ya arkadan vurmak için plan yapmış bir ekip hiç gelip burada ağlayamazsın.

Sağ kanadı aldığın 3-5 barbar köyle tutamazsın, sen oyun da oynama sadece forumda yaz bunu daha iyi yapıyorsun...

Birinisi hiç tanımadığım nickler ile girip de yazmak, miko miko demek senin zaten ne kadar korkak aciz olduğunu gösterir. Allah bilir hangi çöplüğün pisliğisin de kendini açık edecek yüzün bile yok...

İkincisi de bu mesajı sana ileten Krmz1905 in oyuncu geçmişine bak 69 da :DDD

işte sizin klanlarda bu çocuk gibi yediği kaba pisleyen o kadar çok eleman var ki... İnsani değerlerini unutup oyun için fırıldak gibi dönen bir ekipten gelince kanına işlemiş demek ki :D

Dc girişlerini falan da atayım mı ya da oyunda ki konuşmalarını :D

Abi ben hucumcuyum diye beni istemiyorlar, güvenmiyorlar, ben ne yapacağım, oynamayayım mı diye gelip yalvaran çocuk, ben izin verdim diye klanda oynuyor, sorun yok hucum kötü pis diye sen de kötü değilsindir herhalde diyorum kabul ediyorum, ilk fırsatta rakibe geçip dönüp klanından adama vurup köy alıyor... Bir kaç tane adamı tenzih ederim de hepinizin ne olduğunu biliyorum, fırsat bulduğunuzda kimleri arkadan vuracağınızı da biliyorum... Bir de bundan utanmayıp aranızda esirpsini yapacağınızı da...

Hucum ki yazılmamış mesajı alıp montajlayıp bana da gelip abi senin bir mesajını müsaadenle montajlıyoruz ortalığı biraz karıştırmam lazım diyen bir klan...

Şimdi siz 40 defa hamama da gitseniz, 100 defa tövbe de etseniz, faydası yok :)

Burada konuşmaya ayıracağınız eforu korkaklar gibi kaçmadan önce keşke oyunda harcasaydınız... :)

Gerçi doğru ya oyun başından o ana kadar köylerinizi de biz destekliyorduk zaten.

O yüzsüz luksorun sabahın 5 inde köyüne destek atmak için insanları uyandırıyorduk.

Şimdi bu boş boş konuşan hucum tayfasına soruyorum? yöneticilerinize neden böyle oldu diye hiç sordunuz mu? Ulan ne halt yediniz de emeklerimiz çöp oldu diye sordunuz mu? :) Gidin sorun.

şimdi istediğiniz kadar konuşun, ben çok net gördüm ki yıllardır hep güçlü ekiplere karşı zayıf kalan tarafta mücade ettim ama korkup kaçmadım, sizler alışmışsınız diplomasi ile dünya kapatmaya, koca koca klanlar 1 mızrak hareket ettirmeden kaçıp giderken ayaklarınız kıçınıza değiyordu.

oyun da ekip de omurga işiymiş. Devamke forumda yazmaya ergenler sizi. :)

Bu duyar > benim türbanlı bacılarım duyarı

akifS*

Mızrakçı
Senin yöneticilerin sen sağ kanat tutarken arkadan müttefiklerini nasıl vuracağını İstanbul buluşmalarında konuştuklarını bilmezsin tabi sen :)

Hatta sen senin yöneticilerinin 50. dünyada koca klana Truva attıklarını da bilmezsin

Hatta sen senin yöneticilerinin reelden tanıdıkları Ablalarının tazıyesi olduğunu bile bile preyi basıp bir gecede köylerine girdiklerini de bilmezsin...

Yani boğazına kadar pisliğe batmış, önceki dünyaların yarısında insanları arkadan vurmuş ya arkadan vurmak için plan yapmış bir ekip hiç gelip burada ağlayamazsın.

Sağ kanadı aldığın 3-5 barbar köyle tutamazsın, sen oyun da oynama sadece forumda yaz bunu daha iyi yapıyorsun...

Birinisi hiç tanımadığım nickler ile girip de yazmak, miko miko demek senin zaten ne kadar korkak aciz olduğunu gösterir. Allah bilir hangi çöplüğün pisliğisin de kendini açık edecek yüzün bile yok...

İkincisi de bu mesajı sana ileten Krmz1905 in oyuncu geçmişine bak 69 da :DDD

işte sizin klanlarda bu çocuk gibi yediği kaba pisleyen o kadar çok eleman var ki... İnsani değerlerini unutup oyun için fırıldak gibi dönen bir ekipten gelince kanına işlemiş demek ki :D

Dc girişlerini falan da atayım mı ya da oyunda ki konuşmalarını :D

Abi ben hucumcuyum diye beni istemiyorlar, güvenmiyorlar, ben ne yapacağım, oynamayayım mı diye gelip yalvaran çocuk, ben izin verdim diye klanda oynuyor, sorun yok hucum kötü pis diye sen de kötü değilsindir herhalde diyorum kabul ediyorum, ilk fırsatta rakibe geçip dönüp klanından adama vurup köy alıyor... Bir kaç tane adamı tenzih ederim de hepinizin ne olduğunu biliyorum, fırsat bulduğunuzda kimleri arkadan vuracağınızı da biliyorum... Bir de bundan utanmayıp aranızda esirpsini yapacağınızı da...

Hucum ki yazılmamış mesajı alıp montajlayıp bana da gelip abi senin bir mesajını müsaadenle montajlıyoruz ortalığı biraz karıştırmam lazım diyen bir klan...

Şimdi siz 40 defa hamama da gitseniz, 100 defa tövbe de etseniz, faydası yok :)

Burada konuşmaya ayıracağınız eforu korkaklar gibi kaçmadan önce keşke oyunda harcasaydınız... :)

Gerçi doğru ya oyun başından o ana kadar köylerinizi de biz destekliyorduk zaten.

O yüzsüz luksorun sabahın 5 inde köyüne destek atmak için insanları uyandırıyorduk.

Şimdi bu boş boş konuşan hucum tayfasına soruyorum? yöneticilerinize neden böyle oldu diye hiç sordunuz mu? Ulan ne halt yediniz de emeklerimiz çöp oldu diye sordunuz mu? :) Gidin sorun.

şimdi istediğiniz kadar konuşun, ben çok net gördüm ki yıllardır hep güçlü ekiplere karşı zayıf kalan tarafta mücade ettim ama korkup kaçmadım, sizler alışmışsınız diplomasi ile dünya kapatmaya, koca koca klanlar 1 mızrak hareket ettirmeden kaçıp giderken ayaklarınız kıçınıza değiyordu.

oyun da ekip de omurga işiymiş. Devamke forumda yazmaya ergenler sizi. :)
İlk paragrafı forum kurallarına aykırı olacağı için, sonraki iki paragrafı da kulakların tıkalı olduğu için sildim. En haklı sensin men dakka dukka mikoo.

WUUUUHHHHUUU

Çaylak
Yaz whatsapptan söyleyeyim ben burada azapla ilgili böyle şeyler yazmayacağım.

Hocam bu algıyı bırakın argo kimseyi satmadı bunlar birçok kez konuşuldu forumda tüm detaylarıyla mı konuşalım içimizde herkes kimin ne yaptığını biliyor

Hocam bazı konularda bilgi eksikliğin var. İyi niyetinle konuşuyorsan eksikleri gidermeni rica ederim.
Biz zaten argonun bizi sattığını bile bile oynadık. Ve bu sandığınız süreçten çook önce gerçekleşti.
Biz silinsek veya silip bıraksaydık tüm sözde dostlarımızın elinde bahanesi olacaktı, argo da ben söz verdim diyebilecekti. Biz de o yüzden durduk.
Dostlarımızı ve dost sandıklarımızı bir seçim yapmaya zorladık. Gerçek yüzlerini gördük iyi veya kötü.
Kişisel olarak argo içinden de bize yapılanı yanlış gören arkadaşlar yok mu var. Ama sürecin başından sonuna detayları bilen biri olarak söylüyorum;
Argo yönetimi garanti görmediği bir savaşı verecek kadar cesaretli ve maalesef 'sözümüzü tuttuk' diyebilecek kadar da karakterli değil.

Musluk*

Yasaklı
Hocam bazı konularda bilgi eksikliğin var. İyi niyetinle konuşuyorsan eksikleri gidermeni rica ederim.
Biz zaten argonun bizi sattığını bile bile oynadık. Ve bu sandığınız süreçten çook önce gerçekleşti.
Biz silinsek veya silip bıraksaydık tüm sözde dostlarımızın elinde bahanesi olacaktı, argo da ben söz verdim diyebilecekti. Biz de o yüzden durduk.
Dostlarımızı ve dost sandıklarımızı bir seçim yapmaya zorladık. Gerçek yüzlerini gördük iyi veya kötü.
Kişisel olarak argo içinden de bize yapılanı yanlış gören arkadaşlar yok mu var. Ama sürecin başından sonuna detayları bilen biri olarak söylüyorum;
Argo yönetimi garanti görmediği bir savaşı verecek kadar cesaretli ve maalesef 'sözümüzü tuttuk' diyebilecek kadar da karakterli değil.
Selamlar hocam hiçbir konuda bilgi eksiğim olduğunu sanmıyorum 2-3 gün önce dc yaparken kafama takılan birkaç nokta vardı onları da Necati’ye sormuştum zaten. Sizi daha önce satsa yukarıya def bulamazken tüm defini aşağıya size kaydırmaya calısmazdı bence bu klan. Zaten bir seçim yapmaya zorlamak yanlış şimdi burada detay veremiyorum ama özelden yazacağım detaylı

GENTLEMEN

Milis
Selamlar hocam hiçbir konuda bilgi eksiğim olduğunu sanmıyorum 2-3 gün önce dc yaparken kafama takılan birkaç nokta vardı onları da Necati’ye sormuştum zaten. Sizi daha önce satsa yukarıya def bulamazken tüm defini aşağıya size kaydırmaya calısmazdı bence bu klan. Zaten bir seçim yapmaya zorlamak yanlış şimdi burada detay veremiyorum ama özelden yazacağım detaylı
Ben hangi hesaplarınızda kaç çiftlik desteklerin bomboş yattığına bizzat şahit oldum ama konu bu değil konu sizin savaşma, yönetme kabiliyetiniz değil. Argo yönetimi kendi içinde birlik olabilmiş bir klan değil senin samimiyetini karakterini tartamam, yorum yapamam ama Serhatın ve bazı yöneticilerinizin ne mal olduğu ortada yaptıkları çoğu şey ulu orta ve biz bunları konuşuyoruz, kuliste dönen olaylardan haberdarız lakin bunları konuşmuyoruz bile.

Musluk*

Yasaklı
Ben hangi hesaplarınızda kaç çiftlik desteklerin bomboş yattığına bizzat şahit oldum ama konu bu değil konu sizin savaşma, yönetme kabiliyetiniz değil. Argo yönetimi kendi içinde birlik olabilmiş bir klan değil senin samimiyetini karakterini tartamam, yorum yapamam ama Serhatın ve bazı yöneticilerinizin ne mal olduğu ortada yaptıkları çoğu şey ulu orta ve biz bunları konuşuyoruz, kuliste dönen olaylardan haberdarız lakin bunları konuşmuyoruz bile.

Keşke o zaman su hesapta su kadar def bomboş yatıyor deseydin her gün sav sirküsü atılıyordu geri dönüşler direkt attırılıyordu gerekli yerlere. Kuliste ne döndüyse bana özelden yazabilirsin ben wuhuya forumun mesaj bölümünden yazdım her şeyi senin yaptığın şeyleri de yazdım burada yazmayacağım sebebini ona da söyledim

DestroyerMikail

Çaylak
ARKADASLAR BU ÖNEMLİ AÇIKLAMAYI SİZLER İLE PAYLAŞIYORUM.

HEPİNİZ EMEK VERDİNİZ, VAKİT HARCADINIZ,UYKUSUZ KALDIĞINIZ GECELER OLDU. VERDİĞİNİZ EMEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.

BİZ YÖNETİM EKİBİ OLARAK HESAP SİLME KARARI ALDIK. BİRÇOK ARKADAŞIMIZ HESAP SİLE ALMIŞTIR. SİZLERDE DAHA FAZLA MÜCADELE VERMEYİN DÜNYAYI KAPATAMIYACAĞIMIZ KESİNLEŞMİŞTİR.
İSTERSENİZ BİZİMLE BİRLİKTE HESAP SİLE ALIN İSTERSENİZ DİLEDİĞİNİZ BİR KLANA GEÇEREK OYNAMAYA DEVAM EDİN, EMEK VERDİNİZ SONUÇTA, EMEKLERİNİZİN BOŞA GİTMESİNİ İSTEMEM.

KLANLARI DAĞITMAYACAĞIZ BU MESAJI ALANLAR KLANDAN ÇIKIŞ YAPSINLAR...

BAŞKA BİR DÜNYADA TEKAR OYNAMAK DİLEĞİYLE SAĞLIKÇA KALIN...

fake destroyerm.png

DestroyerMikail

Çaylak
Gerçekten bunlardan mı medet umuyorsunuz :D

Fake hesabımı açıp tüm klanlara sirküler mesaj atarak mı medet umuyorsunuz ? :)

Korkaklığın bu kadarına da pes...

DestroyerMikail

Çaylak
yavrum senin beynine oksijen gitmiyor mu , alakasız alakasız saçma sapan yorumlar yapıyorsun. kim oldğunu da yaz ki anlasın. Orada paylaşığıma bak senin yazdığına bak, ilk 6 ay zorunlu anne sütünden mahrum mu bıraktılar seni.

Salıyorlar ortaya git fake nick al gevezelik yap diye.

Segundo

Acemi
Kardeşim sen alakalı bi insan mısın ki ? alakalı yorumlar yapalım ? Fake nickle giriyorum çünkü lebron nickiyle girdiğimde sebebini bilmediğim bi şekilde S.a yazsam ban atıyolar.69 da yağmalıyordun bizi miko 2-3 tur maden çektin onunda mı hatrı yok ? Ayıp lan sana.

Bir de biraz uzun halka sesleniş tarzında yazsana daha keyifli oluyor :D:D