57. Alay vs Sado

Ryuzaki HD

Yasaklı
hahauhabaua sunlara cevap yazmayin allah icin :)) kendi kendilerini yer bitirirler. @kankoksun varligindan kimsenin haberi yok senimi ciddiye alalim simdi. Hep birlikte burdayiz ve gorecegiz dunya sonunu.

Zorba ile iliskimize gelince dostlugumuz burda baslamadi, burda bitsin. 500 opta da patlasak bisey degismeyecek.

Ya bırak zırlamayı başkanın nereye kaçtı onur bul getir hadi adam değil mi de seni yolluyor buraya az önce yazdığıma cevap versin.

500 opta da patlayacağınız gerçeği de değişmeyecek sanki senin varlığından kimsenin haberi var en son bizim burdan bi köy düşürmüşsün es kaza, elinden alıp vurdum tekmeyi yolladım şimdi bana burdan gelme hadi yiyorsa oyundan gel burdan da başkanını yolla kaçıp gitmesin ortaya bir şeyler atıp hem oyunda hem forumda kafasına vurmaya devam edeceğim onun azıcık adamsa cevap verir az önceki iddiaya yallah

Mutios

Yasaklı
Ya bırak zırlamayı başkanın nereye kaçtı onur bul getir hadi adam değil mi de seni yolluyor buraya az önce yazdığıma cevap versin.

500 opta da patlayacağınız gerçeği de değişmeyecek sanki senin varlığından kimsenin haberi var en son bizim burdan bi köy düşürmüşsün es kaza, elinden alıp vurdum tekmeyi yolladım şimdi bana burdan gelme hadi yiyorsa oyundan gel burdan da başkanını yolla kaçıp gitmesin ortaya bir şeyler atıp hem oyunda hem forumda kafasına vurmaya devam edeceğim onun azıcık adamsa cevap verir az önceki iddiaya yallah

Tipe bak

*Alpagu

Yasaklı
Az önce bir oyuncunuz balta ile fake attığı için uyardım "uyku moduna geliyor şah at" dedim. Kılıç atmaya başladı. Tekrar mesaj atıp "usta şahmerdanın yok mu onu at" diyecektim ki engel atmış. Oyuncularınızı bize karşı kinlendirmişsiniz sanırım. Ne ben ne de arkadaşlarım art niyet ve ya düşmanlık ile atmadık postlarımızı. Bu oyunda yıllardır normal bir şekilde mizah yapıldı bizde aynı şekilde yaptık. Bireysel ettiğiniz hakaretleri bireysel yapılan saygısızlık olarak algıladık. Üzüldüm...

RahaT Durmaz

Yasaklı
Az önce bir oyuncunuz balta ile fake attığı için uyardım "uyku moduna geliyor şah at" dedim. Kılıç atmaya başladı. Tekrar mesaj atıp "usta şahmerdanın yok mu onu at" diyecektim ki engel atmış. Oyuncularınızı bize karşı kinlendirmişsiniz sanırım. Ne ben ne de arkadaşlarım art niyet ve ya düşmanlık ile atmadık postlarımızı. Bu oyunda yıllardır normal bir şekilde mizah yapıldı bizde aynı şekilde yaptık. Bireysel ettiğiniz hakaretleri bireysel yapılan saygısızlık olarak algıladık. Üzüldüm...
Kanka uyarma bunları manyak olursun adam mis atmış peşledim beni engellemiş kırıldı sanırım..

Arelll

Yasaklı
Mesele pasif almayla övünmekse buyrun :)) sabaha kadar rapor gelir daha . bizimkinin de manzarası güzel. yani meziyetse :)))

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg

bolotcan

Kılıç Ustası
Vaaay helaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal 7 köye gelip 1 köy alıp artislik yapıyorsunuz :D

ulan yaşıyorsunuz şu hayatı :D

neyse bizim kestiklerimizi de atar mısın, ne kesmişiz görelim, körlemesine gene dünyaları mı kestik acaba :D bak diyorum KÖRLEMESİNE :D atsanıza raporları :D lüüüüütfeeeeeeen

bolotcan

Kılıç Ustası
ulan nasıl hırs yaptım şuan, bak hele ya :D körlemesine dans ettik tüm gün, adam gelmiş burda laf yapıyor :D helalsin ha :D beni bu oyuna sizler bağlıyorsunuz