MAKARA vs SADO

İPSİZ RECEP

Çaylak
Tebrik etmek istiyorum zorbayı kafalarına vura vura aldı bide yanlarında savaşa soktu.. Bakalım ne olcak...

Zorbaya truva atacak dünyaya renk katacak biri çıkarmı acaba

gunays4

Çaylak
şahsi fikrimi söylemem gerekirse bu savaşın açılma amacı aslında adaleti ve sadoyu yıpratmak amaçlı hani bak günlerce savaştığım rakibimi bile size çevirebiliyorum oklarını şeklinde bi gövde gösterisi çünkü doğru düzgün sınırımız en ufak bir tartışmamız bile yok zorba her ince ayrıntıyı düşünüyor bize de bu büyük oyunu görmek kalıyor yeğeenimm :D

GameMafia

Milis
şahsi fikrimi söylemem gerekirse bu savaşın açılma amacı aslında adaleti ve sadoyu yıpratmak amaçlı hani bak günlerce savaştığım rakibimi bile size çevirebiliyorum oklarını şeklinde bi gövde gösterisi çünkü doğru düzgün sınırımız en ufak bir tartışmamız bile yok zorba her ince ayrıntıyı düşünüyor bize de bu büyük oyunu görmek kalıyor yeğeenimm :D
Oyun büyük yeenim

Arelll

Yasaklı
Çok iyi ya :)))))

Oynadigim en yanar döner dünya. vallahi Sabirla izliyorum hala.:;))

şimdi anlaşıldığı üzere zorba bizim onlarla savaşacağımızı öğrenince bütün dünya ile bir anlaşma içine girme ihtiyacı hissetmiş.yine kolaya kaçma peşinde yani :) şimdi güzel arkadaşlarım şöyle oluyor bu durumda biz her türlü galip geliyoruz o zaman bu yanlış hamlelerinden dolayı onlara(zorbaya) teşekkür ediyorum. çünkü tüm dünyayı arkasına alıp bizi yenen bir zorbanın zaferi maalesef tam bir zafer sayılmaz. bu da her türlü bizim işimize gelir. Ve sizin gibi buna aracı olan klanların da pozisyonu belli oluyor. Islak mendil gibi bişey oluyorsunuz yani. kullan at modeli :)) isterdim ki savaşınıza devam edin onurunuzla kaybedin gerekirse. biz dünya açılalı 2 ay olmuş henüz ve planlarımızı uygulamaya devam ediyoruz. tek hesaplayamadığımız diğer klanların ilginç bi şekilde böyle dönüşler yapması. ama sağlık mağlık olsun. tercihlere ve iradelere herkes saygı göstermek zorunda. biz de öyle yapmak zorundayız. sizlere iyi oyunlar ve iyi sanal savaşlar...

TheW

Acemi
Tüm gerçekleri artık kendinizi yormamanız adına açıklıyorum . Çünkü hayal gücünüzle dünyanın en başından beri herkesten sakladığımız herşeyi ortaya çıkardınız. Bütün haritayı okudunuz . Bunu nasıl yaptınız klan olarak şaşkınız.
Aslında
1- Zorba bizim alt klanımız. Biz onların üst klanıyız . Biz onlara değil onlar bize katılacak.
2- Amacımız adaleti ve sado yu yıpratmak değil yok etmek . Burda biraz hayal gücünüzü sınırlamışsınız. Yapmayın. Serbest bırakın .
3- Bu son. Birazdan 30 barbar köyümüzle @gogoleyte 2 mızrak 1 kılıç la bu dünyanın görebileceği en büyük op u düzenleyecek . Ama kusura bakmayın hangi köylere gideceğimizi kimseye söyleyemem . Spoiler burda bitti .

EbitaF

Acemi

şimdi anlaşıldığı üzere zorba bizim onlarla savaşacağımızı öğrenince bütün dünya ile bir anlaşma içine girme ihtiyacı hissetmiş.yine kolaya kaçma peşinde yani :) şimdi güzel arkadaşlarım şöyle oluyor bu durumda biz her türlü galip geliyoruz o zaman bu yanlış hamlelerinden dolayı onlara(zorbaya) teşekkür ediyorum. çünkü tüm dünyayı arkasına alıp bizi yenen bir zorbanın zaferi maalesef tam bir zafer sayılmaz. bu da her türlü bizim işimize gelir. Ve sizin gibi buna aracı olan klanların da pozisyonu belli oluyor. Islak mendil gibi bişey oluyorsunuz yani. kullan at modeli :)) isterdim ki savaşınıza devam edin onurunuzla kaybedin gerekirse. biz dünya açılalı 2 ay olmuş henüz ve planlarımızı uygulamaya devam ediyoruz. tek hesaplayamadığımız diğer klanların ilginç bi şekilde böyle dönüşler yapması. ama sağlık mağlık olsun. tercihlere ve iradelere herkes saygı göstermek zorunda. biz de öyle yapmak zorundayız. sizlere iyi oyunlar ve iyi sanal savaşlar...

Hocam sen nasıl bir kafa yaşıyorsun merak ediyorum? Biz artık işin MAKARA kısmındayız, gerçekten bu açıklamayı yapmak istemezdim fakat bir avuç köyümüz kaldı bu saatten sonra kimle savaşabilir biraz mantıklı ol xd

Biz zaten sonuna kadar savaşımıza devam edip onurumuzla kaybettik. Şuan bir köşeye çekildik ve dünyayı izliyoruz. Aldığımız 3-5 barbarla size mi saldıracağız sdgkjhsdhjgks Ha bu arada ZORBA'ya karşı 60 gün boyunca tek başına savaşan yine bizim klandı :) MAKARA tek başına savaşırken herkes için hoştu tabi :) Şimdi MAKARA aradan çekilince yok dönüşler başlamış vs demeniz komik. Ayrıca 2 aydır arkada neyin planını yapıyorsunuz :D

captanboyy

Çaylak

bu kafadan ben de istiyorum

LordHagi

Çaylak

3-5 muhabbetimize ve yasina hurmeten susuyorum ama biz sizle anlassaydik eger bizim su anki muttefikligimizden koy sayisi olarak cok cok daha fazla olacakti. E o zaman sikinti degildi de simdi mi sikintiydi :) Kendin degil miydin zorbayi sadoyla es tutan? 3-5 toplama klani icine alinca neredeyse esitiz diye abuk subuk hak talep eden. Herkes biliyor yani her seyi kimseyi kandirmaya gerek yok. Ayrica bizle anlasamadiginin gecesinden itibaren worlddeki butun klanlari arayan ben degilim. Kurmak istedigin muttefiklikle zorbayi worldde yapayalniz birakmak istemedin mi? 3 kita vs 1 kita yapmak istemedin mi? Simdi 2 kita vs 2 kita neredeyse. Kendi hayallerin bizim kurdugumuz muttefiklikle karsilastirinca arada binlerce koy farkediyor. Yani o kadar samimiyetsizki su yazi. Nereden tutsan elinde kaliyor.