Tow&Dejavu Vs Basher

Canikkk

Yasaklı
Muco sözüm geçerli siz bana Ahmet ile diploması yapmamı söylediniz ne dedim?

Ahmet ile engin olduğu sürece yapmam dedim.

Hakan abiye 20 köy karşılığında teklifi siz yaptınız.

Can ile kim görüştü? Tow klanına gel konuşalım kim dedi.

He bak bunlara rağmen ben hatalıysam eyvallah sorun yok yine söylüyorum sen iyi bir insansın sana karşı 1 tane olumsuz fikrim yok

Senin için ben hatalı olurum sorun yok

Canikkk

Yasaklı
Duyduğuma göre Zekeriya bey siz çoğu sözünüzü tutmamışsınız ya sizi dinlemiyorlar ya da kanınızda var bozukluk önemli deği durumlar sizin lehinize sandığınız an konuşmaya başlanmış o durumlar değişirse gene bekliyorum :)

Ya siz gidin önce adam satmamayı öğrenin:D

Bak tow burada dejavu burada orhan abiler burada kime neyin sözünü tutmamışım?

Rüya içinde rüya yapan sizsiniz mucoyu yine muaf tutuyorum bu konudan

Varsayalim ben karaktersizim de yalan da söyledim size ne? Siz şov yapmadıkça ben sizin sokugunuze karisiyor muyum?

Dediğim gibi basher tek iken de aynını söylüyordum yine söylüyorum kazan klanı tebrik ederim.

Iyi oyunlar

Canikkk

Yasaklı
Duyduğuma göre Zekeriya bey siz çoğu sözünüzü tutmamışsınız ya sizi dinlemiyorlar ya da kanınızda var bozukluk önemli deği durumlar sizin lehinize sandığınız an konuşmaya başlanmış o durumlar değişirse gene bekliyorum :)

Anlatsana mesela nr söz verilmiş tutulmamis?
Kanınızda var bozukluk vs diye bir cumle kurmanin ne demek olduğunun farkında mısın?

Anlat dinmiyorum kim neyin sözünde durmamış

Gomtan35

Yasaklı
Adam olanı satmayız satmadık da zaten haritada vurduğumuz kişileri almaktan başka tek yaptığınız savunma ama Buda ileriye dönük başarı o kadar kişi ile uğraşmak gerçekten başarı ama yorulacan yorucaz sıcaklıklar azalmaya başladı :)

YALNIZBARON

Yasaklı
Muco sözüm geçerli siz bana Ahmet ile diploması yapmamı söylediniz ne dedim?

Ahmet ile engin olduğu sürece yapmam dedim.

Hakan abiye 20 köy karşılığında teklifi siz yaptınız.

Can ile kim görüştü? Tow klanına gel konuşalım kim dedi.

He bak bunlara rağmen ben hatalıysam eyvallah sorun yok yine söylüyorum sen iyi bir insansın sana karşı 1 tane olumsuz fikrim yok

Yazdığının konuştuklarımızın hiç biriyle alakası yok . Olumsuz düşün ya da düşünme isterseniz herkes kot kafalı bu müco gözüyle baksın . Ben bunamadım daha kulaklarım gayet iyi duyuyordu , sirkü listesi çıkarıp attığımda , kimse kabul edilmeyecektir sıkıntı yok dedin mi dedin. Ne oldu sonrasında kulislerde bu kabul edildi. Ben sana telefon açıp ne dedim . Oyunun zerrece gözümde önemi yok , istediğinle otur diplomasini yap istediğini klana kat ama büyük lokma ye büyük konuşma dedim eve geldim ve savaş ilanımı verdim.

Ben bunu yapmayıp ilişkimize dayanarak , diplomasi yoluyla da iletişimimi aynı oranda tutarak bunu rahat bir şekilde sürdürebilirdim. Dün geçen konuşmalarda , basherle dünya kapatacağımız veya tow la dünya kapatacağımız ima edilmişti.

Unutmayın nice dünyaları kapatabilirsin , 64 - 67 - 70 vs vs vs . ama bu sizin sözünüze sadık bir adam olduğunuzu çıkartmayacaktır bundan sonra.

Veya tüm arkadaşlarınız sizi öyle bile görse tanısa , bu hayat üzerinde bir kişi bile olsa sözünün eri değildir gözüyle baktığında bunu sorgulayacaksın.

İnsanlar böyle tükenirler , kaybederek veya kazanarak değil , laflarını çiğneyerek.

Şimdi burada çıyak sesler kalkıp diyecekler ki reis bu ne perhiz ne lahana turşusu sen değil misin müttefiğini arkadan vuran.

Kim ki beni tehdit ediyorsa , vurur toplarım diyorsa , ben o adamı vurup topladım . Bu konuda vicdanım da rahat arkadaşın da kendi vicdanı rahat. Kimse kimsenin bestekarı olmasın herkes işine baksın

Canikkk

Yasaklı
Adam olanı satmayız satmadık da zaten haritada vurduğumuz kişileri almaktan başka tek yaptığınız savunma ama Buda ileriye dönük başarı o kadar kişi ile uğraşmak gerçekten başarı ama yorulacan yorucaz sıcaklıklar azalmaya başladı :)

Dediğim gibi sahada görüşürüz anlarız savunuyor muyuz saldırıyor muyuz ikisini birlikte mi yapıyoruz.

battosai

Mızrakçı
Velhasıl söylediğin herşey doğru tow basere baser dejavuya dejavu sizin alayınıza dalga dümen yaptı bundan size ne sizi ne ilgilendirir herkesin haritada yeri belli oyun sonunda kim kazanırsa tebrik etmesini biliriz sen kendi klanındaki işlerine bak bi truvadada şahi içinden attırtma uslu uslu otur oturduğun yerde
ahahah truva canakkalede bir ilce isine bak biz burdayiz bi yere gittigimizde yok

Deleted User - 848910689

Ziyaretçi
Basher ekibini forumdan çekiyorum.

Herkese sahada itina ile cevap verilecektir.

Ya ne güzel keyifle okuyordum sahada zevk alamıyorum burası bari zevkli diyordum geri gelin yoksa yeni truvanin planlarina baslicam.

Bugüne kadar hep Truva yedim atmaya devam mı etsem :)

Hazır herkes buradayken karıştır ortalığı belki bir kaç düşen olur, ekmeğinize bal sürersiniz. :D

kuzukuzu

Acemi
Emin ol şu 3 klan arasın da kapatmayı düşünen kişi sayısı 1 elin parmaklarını geçmez o düşünenler de kapatır zaten burada ki amaç dünya kapatmak değil amacımız güvenilir dostluk kazanmak idi ve bu amaç a da ulaşmış bulunuyoruz :)
Bu dostluk un kurulmasın da etkin rol oynayan pakt ın dışındaki klanlar a teşekkür ediyoruz :D:D
Polyanna misin sen, sen hangi dunyada bahsediyorsun
kandirmislar seni :D

kuzukuzu

Acemi
Ya siz gidin önce adam satmamayı öğrenin:D

Bak tow burada dejavu burada orhan abiler burada kime neyin sözünü tutmamışım?

Rüya içinde rüya yapan sizsiniz mucoyu yine muaf tutuyorum bu konudan

Varsayalim ben karaktersizim de yalan da söyledim size ne? Siz şov yapmadıkça ben sizin sokugunuze karisiyor muyum?

Dediğim gibi basher tek iken de aynını söylüyordum yine söylüyorum kazan klanı tebrik ederim.

Iyi oyunlar
Zekeriya sonuna kadar haklisin
boyle bir dunyanin hakkini cok guzel verdin

digerleri senin gibi is ceviremedigi icin uzulsun

sadece iki klan bu dunyayi karisitirdi eski dunyalarla

birisi bildigini okudu durustlukten yana oldu ve herkesi korkuttu Sahi hangi klandi o

digeri cok konustu ne kadar durust olsada herkesi kendi gibi sandi ismi gibi Gizli tutamadi icindekileri

ama sen ve diger herbir klan bu dunyanin hkkini verdiniz tebrikler

bu dunyani kapatmayi hakedenlerden birisin